Перейти до вмісту

Валентин


NAPASYAN

Recommended Posts

Кстати сейчас есть штраф для такого

только вчера админ кодекс читал:

Стаття 122. Перевищення встановлених обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху та порушення інших правил дорожнього руху

Перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг, правил перевезення вантажів, буксирування транспортних засобів, зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах, а так само порушення встановленої для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами чи пішохідними доріжками, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або 50 штрафних балів.

Порушення правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, порушення правил обгону і зустрічного роз’їзду, безпечної дистанції або інтервалу, розташування транспортних засобів на проїзній частині, порушення правил руху автомагістралями, користування зовнішніми освітлювальними приладами або попереджувальними сигналами при початку руху чи зміні його напрямку, використання цих приладів та їх переобладнання з порушенням вимог відповідних стандартів, користування під час руху транспортного засобу засобами зв’язку, не обладнаними технічними пристроями, що дозволяють вести перемови без допомоги рук (за винятком водіїв оперативних транспортних засобів під час виконання ними невідкладного службового завдання), а так само порушення правил навчальної їзди,

....

Порушення, передбачені частинами першою, другою або третьою цієї статті, що спричинили створення аварійної обстановки, а саме: примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість, напрямок руху або вжити інших заходів щодо забезпечення особистої безпеки або безпеки інших громадян, -

тягнуть за собою накладення штрафу в розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

 

Вот бы влупить лишение прав такому)))

Номер на регистраторе виден?

Может ради прикола позвонить на какую-нибудь горячую линию?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 3,3k
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

та не, номера не видно( там джип какой то дади или около того... я как то на эмоциях забыл даже на номер его глянуть.. да и ладно, не вьехал ни в кого, и то хорошо...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ян ето твой шанс  :rtfm: проехали

Змінено користувачем Susanin_Dead
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та понятно.

У меня коллега на Шулявке под мостом уворачивался от м...ка, съезжавшего с моста сразу в 3 ряд перпендикулярно дороге.

Итог - чирканул левой стороной отбойник, стрельнули подушки, преднатяжитель ремня.

Чел уехал спокойно, а ремонт цитрамона С3 обошелся около 30к грн((

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вот поэтому я и говорю что в таких случаях нужно бить.

Так как очень много случаев что мудаки неумеющие ездить уезжают, а нормальные люди при уходе от удара калечат свои машины.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

это еще хорошо что только свои, как ребята говорят. Если б в данном случае Ян доехал, доплыл, достал до вылысыпыдыста, был бы виноват только Ян.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

так я ехал 50 км в час...как так.. будете смеяться, но как раз ехал на монтажку.. сегодня уже на зиме катаюсь..

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

замечательная реакция у Яна и конечно хорошие тормоза и покрышки.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ян-был бы гидрачь-намного легче уворачиваться,за 2 ночи-проехал почти 800 км,уворачивался раз 5,на Газели,выходят на обгон уроды-через сплошную на повороте,потом от встречки петляютпод меня,так легонько ладошкой крутнул и ущол от него.Намного облегчили жизнь,было 7 оборотов от левого крайнего-до правого,стало 3.7. информативней,намного. и по рулю на ямах не колотит :)):) . а так-мажорики опупели в край. я тебе завтра звякну-нужна консультация по планшету :crazy:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

дааа, рейку бы маахнуть... блин, лежит у меня рейка с гуром и насосом от вольво 440.. что ли ее заморочиться поставить....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

дааа, рейку бы маахнуть... блин, лежит у меня рейка с гуром и насосом от вольво 440.. что ли ее заморочиться поставить....

давай ставь ГУР, я давно хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

так давно пора.. и родная рейка стучит сильно... и крутить ее одно неудовольствие.. короч надо порыться по гаражу поискать все что есть перемерить...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

рейку на рейку заморачиватся?

вот на классику да....

Только моторчик бы помощнее

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ян, у тебя резина 205/55? А параметры дисков какие? Вылет, шириа... Меня волнует вопрос передней стойки. Можешь сфоткать, или померять сколько места от колеса до стойки?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Миша, да, 205/55 вылет что-то 28 вроде, точно не помню, но при загрузке немного шоркает переднюю правую и заднюю левую арку. Фото как смогу сделаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

та бачу шо прийдеться..

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Какашки на входе? вот тебе и результат без сан.тех.фильтра никаких пружинок на заслонках быть не должно,кроме одной сбоку,ипроволочной тяги между заслонками могу сфоткать каталог. Поролончик 4-5мм есть? могу отрезать.Я думаю какашки уксус не возьмет,воопчем ты видел фотки как я распаял свой радик,Дай бы Боже шоб у тебя только мусор был.Проливай напором в выхода,там в бачке все равно перемычка припаяна вход и выход не связаны между собой,и выключай музику когда видео делаешь) нужна помощь-звони

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

результат без сан.тех.фильтра

А можно про эту штуку подробнее рассказать или ссылкой кинуть какой и куда (для начинающих)?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я тоже на красном эс образную пластинку подгибал,дотирало норм.А в мойке печки в ваной удачи.Сам недавно через это прошёл.Жена конечно не убила,но по глазам видел,что могла....любя....Я вижу у тебя тож только одна проволочная тяга осталась на заслонках,а та что крепится на боковушку-нет.Они в продаже есть?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я комплект тяг и заслонок с донора снял, вот только давно уже и не помню куда положил)) а родные пружинка две было, одна выпала давно, вторая на месте осталась..  я промывать хочу с помощью своей газалепомпы, и поведра уксуса на газовой плите... в теории уксус должен растворить все это гомно))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если это гомно известь-уксус сработает,если это куски резины и герметика,то несправится

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

да кагбе я на гермет во системе охлаждения ничего не сажу... патрубки тоже не сильно старые, некоторые даже новые. судя по виду - реально известь...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если уксус не поможет кока- кола тебе в помощь. Туда много не надо , мне помогло.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...