chaika

Модераторы
 • Публикации

  13 901
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  441

chaika last won the day on 3 марта

chaika had the most liked content!

Репутация

4 080 Excellent

О chaika

 • Звание
  Старожил
 • День рождения 16.08.1976

Converted

 • Авто
  2141
 • Год выпуска авто
  1991
 • Откуда
  г.Ахтырка, Сумская обл.

Посетители профиля

58 061 просмотр профиля
 1. Я при складанні мотора чи головки ставлю ту кришку на штіфти, бо бува вона з часом поступово опускається, як не зажимай. Я десь в темі про і з фоткамт писав. Мабуть фоток вже нема.
 2. Нічого не затихло. Все робиться. Люди працюють над задачею у вільний від роботи час, і навіть трохи більше. Ці люди - наші форумчани. Робота йде. Процес переїзду на новий дешевший сервер триває . Але й ведеться робота по ремонту самого форуму. Певно всі бачуть шо відповіді відправляються довго, це проблема самого форуму, вона виявилася досить глибокою. Зараз відповіді відправляються на багато швидше ніж було недавно, але всерівно дуже довго, тому це буде виправлятись. Коли переїзд на новий форум здійсниться то всі це побачать, бо там буде дещо інший дизайн і все таке. Слава Україні!
 3. Увага, зараз на форумі ведуться роботи з "переїзду" на новий сервер. Роботи тривають з 27 лютого, і триватимуть приблизно 2-4дні, може трохи більше. ВАЖЛИВО! Пости , що були написані в цей період, дуже ймовірно що не перенесуться і зникнуть. Тому щось важливе в своїх темах або напишіть пізніше, або , якщо вже написали і вони зникли - продублюйте за бажанням. П.С.FAQ. Q- як дізнатись коли вже можна писати пости? А- ця тема теж зникне, бо написана в період перенесення. Коли й вона зникне - пишіть. Але! Краще дочекатися коли адміністрація повідомить про закінчення робіт, тоді вже збереження постів буде 100%.
 4. Нагадайте карту, я трохи скину. Давайте вже до середини березня скинемось, а там вирішимо . Я не шарю в цьому майже. Але категорично проти домашнього серверу: по перше маємо вже один негативний досвід, по друге сучасна проблема зі світлом всих серверів домашніх стосується.
 5. Так гарно все починалося. А потім криві гільзи і на герметик(.
 6. Москвіч сила! В березні довелося тікати від обстрілів. Без підготовки проїхав 1100км. Капот не відкривав. Порвав тіки на ямі на дорозі низ резонатора, полатали по приїзду на місце. Там машина простояла 9 місяців, за цей час добрі люди на моє прохання переганяли її один раз під накриття. І замінли передні колодки. Недавно завелася, з першого разу, тосолу грамів 100-150 долив і проїхала ще 1000+ км без підготовки, потім ще 500км. Інжектор сила! Ну і вихлопна сильно погнила. Полатали, замінили прогорілу гофру, дякувати клубням і добрим людям. Перебрали тут вже один задній супорт, бо трохи тугий був, виявилося при заміні задніх колодок. Зараз машина наче і під боком, але часу на неї і як би так сказати, можливостей і доступу з нею займатися і їздити дуже мало. Ну і погнив дуженько ((. Я то минулого літа планував підварити та пофарбувати, але....
 7. Читаю, наче по новому збираю свій мотор ).
 8. Інжектор топчік. Назад на карб ні ногой. Хоть в мене воно толком ще й не налаштовано .
 9. Турбодизель сіла!
 10. Хватит уже домашних серверов.
 11. О, Гена, привет. Я чет недавно вспоминал, думал где пропал.
 12. О, Гена, привет. Я чет недавно вспоминал, думал где пропал.