Shenderko

Москвичеводы
 • Публикации

  147
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Shenderko last won the day on 25 апреля

Shenderko had the most liked content!

Репутация

35 Excellent

О Shenderko

 • Звание
  Свой
 • День рождения 7 апреля

Converted

 • Авто
  SL
 • Год выпуска авто
  1987
 • Откуда
  Рівне
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

5 410 просмотров профиля
 1. Та тут якраз смисл в тому, щоб найменшого люфта не було, інакше - гуляння зубів в пятні контакту, завивання, биття та інші прєлєсті. Фланець повинен з деяким зусиллям крутитись - тут без варіантів. Для себе поки вирішив, що буду закручувати гайку на фланці поки не зникне люфт. А потім вже буду закручувати потихеньку і заміряти зусилля провертання фланця безманом. Думаю вазовські 5кг/см мають підійти. Буде настрій, то може ще і полуосі повиймаю, для чистоти експерименту. Редуктора поки що знімати не хочу, точно. У вас який автомобіль і якого року? Бо різниця в підході може залежати не тільки від року випуску - до чи після "мудифікації" з виключенням втулки, а від заводу. Бо маю пізній АЗЛК 87 року без втулки, як я розумію, а на ІЖах в той же час, наприклад, стояла деформуєма втулка. Хоч щось, хоча, система теж не без приколів.
 2. За відео дякую, бачив його і кілька схожих але це все жигулі - там все однотипно, бо у всіх мостах деформуєма втулка і принцип той же. На москвичах трохи хитріше, бо варіантів виконання більше. Конкретно в моєму взагалі розпорної втулки немає. З того що знайшов в неті, такі редуктори без демонтажу з моста взагалі нормально не відрегулюєш, бо по методиці треба спочатку затягувати моментом (яким?), потім перевіряти момент провертання самого фланця. І якщо переборщив, а це в такому ділі - запросто, то бити молотком по хвостовику зі сторони шестерні. https://a.d-cd.net/JUAAAgBLbOA-960.jpg От цікава стаття по темі на Драйві https://www.drive2.ru/l/519833980401352746/ Може то не вся правда. Чого і питаю.
 3. Обмотував шліци парою шарів ізоленти і трошки змазував - в моєму випадку, навіть соняшниковою олією - бо робив це вдома і коштувала олія тоді не таких диких грошей, як зараз) Все ок - нічого не тече. Сальники Кременчук.
 4. Доброго здоров'ячка, москвичеводи і їм співчуваючі. Ситуація така - є в наявності люксовий міст з його ж редуктором 3.9 випуску 1987 року. Смисл в тому, що не затягнута гайка кріплення фланця кріплення карданного валу. Цю ситуацію хотілось би виправити, при цьому не прикінчивши ні підшипники, ні власне сам редуктор. Чув, що в наших мостах зустрічається кілька варіантів з регулюванням преднатягу підшипників: з деформуємою втулкою аля жигулі, з недеформуємою втулкою і навіть варант без втулки взагалі ( чи реально таке, навіть хз). Підкажіть хто знає, який варіант використовувався саме в 87 році на АЗЛК. Або моменти затяжки чи прийоми, щоб не наламати дров. Буду радий почути будь-які думки.
 5. Кустом він такий. Безсмислєнний і безпощадний. Тим паче з узамом)
 6. Вколхозити ще один зазовський движок - це просто попса)
 7. Взагалі, починаючи з 331 модифікації двигуна, мідні кільця з конструкції виключили і посадка та ущільнення, почало виконуватись лише за рахунок герметика або лаку. Мотивували тим, що збільшилася точність при механічній обробці гнізд посадки гільз. Гільзи при цьому всі однакові по висоті, і старі і нові. От звідти у вас і перебір по виступанню.
 8. Когда заколебался разгребать косяки старого турбозизеля, в игру вступет УЗАМ =)
 9. Устное предупреждение. Sashawhite Модер: коробку давным-давно успешно перебрал. Тему можно закрывать.
 10. Как коробка в неизвестном состоянии, стоит отметить.
 11. Куплю комплект синхронов (блокирующих колец) позднего образца после 81 г.в.