Shenderko

Москвичеводы
 • Публикации

  160
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  3

Shenderko last won the day on 2 ноября 2021

Shenderko had the most liked content!

Репутация

41 Excellent

О Shenderko

 • Звание
  Свой
 • День рождения 7 апреля

Converted

 • Авто
  SL
 • Год выпуска авто
  1987
 • Откуда
  Рівне
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

5 607 просмотров профиля
 1. Не знаю, більше 10 років користуюсь хостинг-сервісом Postimage і не маю ніяких проблем. Люди викладають на всяку, вибачте на слові, парашу, типу Радикала, які з часом труть файли, 5 редіректів роблять поки відкриє картинку, і рекламою все заліплено від і до, а потім мають проблеми.
 2. За 2130 не скажу, не пробував але метілопольський троєчний колінвал у приятеля бігає вже 9-й рік без проблем. Проміряли його перед зборкою - по допусках теж норма.
 3. Ок. Все таки повторю запитання відносно датчиків - два сенсори температури і бочечка на тиск, є в комплекті, не потірбно шукати і докупляти в разі чого?
 4. Яка в них ширина по установочній рамці? Датчики в комплекті всі є(самі сенсори)? Бронь до вияснення.
 5. Це що ж за ціни такі і де?) буквально на днях бачив 248 голови на олх в районі 4-5 тисяч. Я 248 двигуна в зборі з рук брав за 8 тисяч, пару років тому. Та і 248 голова в заводському стані, хоча і злегка краще півторашних, хоча б своїми параметрами. Але виробниче виконання не далеко від них втекло.
 6. Якби мені треба був товстий блок - я б про це написав. Якби мені треба був якийсь специфічний блок - я це теж би вказав. А потрібен самий звичайний, без різниці - ранній чи пізній, товстий чи тонкий, стандартний, з посадкою гільз 89мм. А для всіх інших хотілок, в мене лежить заводський блок, з заводським посадочним 95. Тільки він зараз не на часі. Яка категорична заява. Тільки от люди продають не тільки заводські нові блоки, в описаній вами комплектації, а і б/у, в яких окрім передньої кришки в комплекті, може бути і задня, і гільзи всередині тєліпатися і ще вкладиші в бугелях лежати. Кожен по своєму поняттю продає. Дивіться на питання ширше. Бажаєте поділитися ще якоюсь цінною інформацією?
 7. Про впуск згоден - канали стокової 412/331 голови, без прибирання заводських косяків, то ще ті затички. Але і випуск не кращий, а може і гірший - там то взагалі труба. Не канал для проходу газів, а щілина між приливом під направляшку і гострим кутом на внутрішньому радіусі. Ще і сідла впуск/випуск повпресовувані аби як стирчать. Можливо, в мене малувато досвіду і є голови якихось років випуску, які виконані краще. Але ті що мені траплялися, кінця 80-х - це мрак. Факт того, що на 1,5 голови уже на межі пропускної працюють, а 300 кубів зверху, i на оборотах маєм, те що маєм. А от на рахунок заміни карба - не згоден. Можна і цей донастроїти, цілком успішно підібравши повітряні і паливні жиклери. А підрив - настройкою прискорювального насоса. Тим паче, що дані по змішувальних камерах 28*36 і дифузорах 22*25 - в нього непогані. Може хіба дифф першої камери трошки малуватий, туди ще міліметр діаметру проситься, як мінімум, для такого об'єму. Але для їзди без постійних гонок - піде. Той же Солекс 21041 з дифузоврами 24*26 - він хороший для 1.8 Але на повсякдень мабуть ти його не розкриєш, не в тих режимах він працюватиме, поки не наступиш. От для двохлітрового - це уже вибір мусовий, там без варіантів. Або він або інжектор.
 8. Доброго здоров'ячка москвичеводам. Цікавить покупка стандартного блока двигуна в хорошому стані - не гнилого, без значної корозії посадок під гільзи, цілими різьбами, комплектними бугелями і їх направляючими втулками. Можна без передньої кришки, при умові, що поверхня блока під гбц не фрезерувалася. Перевагу віддаю б/у, хоча можу розгянути і покупку нового, за помірні гроші. Перевагою буде придбати блок ближче до Рівного, з метою самовивозу. Але можливість пересилкою теж не відкидаю. Всім дякую. Чекаю ваших пропозицій. Пишіть/дзвоніть - домовимося. +38 О96 4О9 21 62
 9. Та тут якраз смисл в тому, щоб найменшого люфта не було, інакше - гуляння зубів в пятні контакту, завивання, биття та інші прєлєсті. Фланець повинен з деяким зусиллям крутитись - тут без варіантів. Для себе поки вирішив, що буду закручувати гайку на фланці поки не зникне люфт. А потім вже буду закручувати потихеньку і заміряти зусилля провертання фланця безманом. Думаю вазовські 5кг/см мають підійти. Буде настрій, то може ще і полуосі повиймаю, для чистоти експерименту. Редуктора поки що знімати не хочу, точно. У вас який автомобіль і якого року? Бо різниця в підході може залежати не тільки від року випуску - до чи після "мудифікації" з виключенням втулки, а від заводу. Бо маю пізній АЗЛК 87 року без втулки, як я розумію, а на ІЖах в той же час, наприклад, стояла деформуєма втулка. Хоч щось, хоча, система теж не без приколів.