FROZTEN

Москвичеводы
 • Публикации

  202
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  39

FROZTEN last won the day on 1 сентября

FROZTEN had the most liked content!

Репутация

170 Excellent

О FROZTEN

 • Звание
  Свой
 • День рождения 6 января

Converted

 • Авто
  Москвич 2141, Москвич 2138
 • Год выпуска авто
  89, 76
 • Откуда
  Львов
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

2 244 просмотра профиля
 1. Хто підкаже, який має бути люфт заднього колеса (полуосі) в шліцах моста (диференціалу) ? Бо шукаю, що може греміти в задній підвісці (втулки ресор поміняв, сидять тугенько). То піддомкратив заднє колесо і давай його хитати у всі сторони. В сторони та вверх-вниз не хитається зовсім, навіть на міліметр, значить з підшипником все ОК (само собою без зажатого ручніка хитав). А вот якщо кручу колесо по осі, просто вперед назад, то до того як почне крутитися кардан потрібно зробити десь 1\5 чи 1\6 оберта, при тому кардан починає крутитися з дзвінким ударом (БЗДИНН). Шось в талмудах в упор не бачу ні слова про це.
 2. Рекомендую поміняти на пластиковий, на ОЛХ часто бачу з ними оголошення. Я собі ще в 19 році поміняв, бо рідний металевий згнив до дир на ньому. (все ж 8 років в кущах стояв, само собою без бензину)
 3. Ну тут бак ржавий був, скільки не промивав, лимонною кислотою не замочував, ніц не давало, ось і натягнуло цього всього. Думаю з часом "роздуплиться" й буде нормально. В карб фільтр всеодно нічого не пропустив. На 41 то пластиковий бак і там таких проблем не буде.
 4. Шось мені захотілося перевірити як там в багажнику паливний фільтрик поживає, котрий поставив 3 роки назад. А там..... В карбі, тим не меньш, доволі чисто, як для такого.
 5. Береш поліровочну машинку і наждак 1500, або 2000. Замиваєш всю фарбу наждаком з водою (зовсім не сильно). Перед цим, звичайно, вимити кузов "шоб аж скрипів". Далі як все замив - K2 Ultra Cut пасту не шкодуючи (але без фанатизму) на жовтий (або сірий, якщо нема досвіду в поліровці) поліровочний круг - і терти терти терти. Руками можна навіть не пробувати. Після К2 знову все мити, почитстити поліровочний круг (в ідеалі взяти, звичайно, інший, але тоді жаба силько квакає. ) і повторити все те ж саме але з пастою 3М 374 (думаю яка небудь фінішна від К2 також підійде). Після поліровок все натерти мікрофіброю, помити і бажано натерти воском, я К2 ultra wax використовую. Вот і результат такий же буде. Ну або запорожця вже хтось помАлював до того)) P.S. Якщо нема досвіду в таких штуках то краще обійтись тоді без наждаку. Бо дуже легко протерти все до грунту.
 6. Таки далі експлуатую старика як основне авто. Сів - поїхав, поки нічого іншого. Є невеликий провал на самому початку відкриття дросселя, але то скоріш за все погано відпрацьовує насос прискорювача. Ну і мідна трубка до трамбльора також точно десь пропускає. Потрібно буде виточити штуцери й перейти на шланжик стандартний. Таки якось думаю руки всеж дойдуть поставити реношний маслофільтр з перехідником й демонтувати штатний фільтр, залишивши масляний радіатор.
 7. Зробили їх для харківських пластикових (або скловолоконних?) бамперів. А-ля заводські складніше зробити, плюс часто ламаються. Із скловолокна робити заводський з купою прорізів взагалі кончишся, а в кінці вийде криве фіг зна шо. От воно і таке.
 8. В мене проблема була з самого початку - щітки ривками рухались з дикими ударами. Я нову трапецію з моторчиком поставив - нічого не змінилось, щітки так і далі ривками ходять((( Вже думав, що кронштейни на кузові вивертає, посадив на кілька точок зварки - всеодно те ж саме. Вот і затормозило зборку всього що під жабо. Одне не пробував - переставляти між машинами деталі склоочисників.
 9. Тільки воно там репнуте (якщо по фото дивитись то зверху на фото), так зразу й не побачиш.
 10. Самое бесячее - вода в салоне...
 11. Треба й собі з тими ковпаками розібратись, а то я, плюшкін, зібрав зо 3-4 комплекти, так і лежать десь.
 12. На разборках которые на ОЛХ их часто можно видеть, разборщики еще удивляются, мол "а кому это барахло вообще надо?" когда предлагаешь купить.
 13. Теж постійно те саме думав. Як їх треба зняти - фіг знімеш. Як не треба - самі відлітають в самий поганий момент...
 14. С нашим бензином - продуть все каналы карбюратора. Думаю стоит начать именно с этого. И уровень проверить.
 15. Пока как то так.