Перейти до вмісту

Кто как врезал динамики в заднюю полку??


motorist

Recommended Posts

Какие у кого ещё варианты задней полки?

И какой вообще может быть оптимальный вариант самодельной задней полки с сохранением воздуховодов и без раскурочивания стандартной полки?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 155
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

..... какой может быть оптимальный вариант самодельной задней полки с сохранением воздуховодов и без раскурочивания стандартной полки?

эта типа загадка ?

ответ :

купить колонки с какого нибудь муз.центра и катаца с 40% задним обзором)))) зато всё целое.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Какие у кого ещё варианты задней полки?

И какой вообще может быть оптимальный вариант самодельной задней полки с сохранением воздуховодов и без раскурочивания стандартной полки?

В задние двери ставить, чего все так к этой полке прицепились? В новых машинах динамики в заднюю полку не ставят, они в передних и задних дверях.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

точно, правильное решение. вот вам и закрытый обьем для басов

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Всім привіт. Я робив так - купив подіум ось такий http://img18.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/10/64/90/3410649092

Ціна 100 грн. Взяв уцінений за 70. Коли його поставив - виявилося, що глибина для моїх овалів замала. Спочатку пробував підставити подіум вище - якість звуку при цьому була просто жахлива, я вже подумав, що взяв погані динаміки. Але знаючи про необхідність порожнини для відтворення басів - рішився пилити полку. По овалу подіума намалював на задній полці місця для отворів. Взяв ось такий інструментик http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/34/00/96/36/3400963696

на нього є насадка у вигляді маленького диска для різки метала. Вирізав отвори і звук мене приємно здивував. Овали ось такі http://digital.ua/components/com_virtuemart/show_image_in_imgtag.php?filename=resized%2F_________________50fd39cbdb288_120x120.jpg&newxsize=120&newysize=120&fileout=

digital DS-B6933. Ціна 203 грн. По характеристиках вони 50 вт у номіналі, але не витримують повного навантаження магнітоли 4х50.

Потрібна порада по передніх динаміках, а саме - є 2 колонки які за розміром поміщаються під передні сидіння (тобто вони вузькі та довгі). Чи звучатимуть вони з під сідушок, чи шукати для них якесь інше місце (розібрати і встановити у торпеду по дефолту, чи крайній для мене варіант - пилити обшивку дверей)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мой друг себе в жигуль 07 поставил маленькие колонки под передние сиденья(динамики паправлены вперед). Результат приемлемый, но в принципе можно поставить еще пищики в передние стойки или в торпеду.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...