Kondit

Москвичеводы
 • Публикации

  4 547
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  11

Kondit last won the day on 24 июля

Kondit had the most liked content!

Репутация

639 Excellent

2 подписчика

О Kondit

 • Звание
  Старожил
 • День рождения 26.08.1983

Converted

 • Авто
  АЗЛК-2141201 + 2140
 • Год выпуска авто
  1990
 • Откуда
  Киев - Черниговщина
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91
 1. С праздником! С днюхой!!
 2. От токо ненадання ляля за атікер 46 відгуків і ловато 6-2. Атікер беруть бо дешевше нема. Ловато тупо вдвічі дорожче. А відгуки почитайте уважно- в одного електрика глючить, а в іншого стошники роздовбаї. Як буду брати, то краще щось хороше, аніж турок. Для розуміння- в мене вже третій новий редуктор, зараз Томас, був і ловато і тореллі.
 3. Тримай https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/avariyka-diody-zaglushki-pod-protivotumanki-v-bamper-moskvich-2141-IDBIrJG.html
 4. Томас - самий дешевий італійський редуктор. Із малою тосольною камерою. Для нього треба хороший підігрів і добра циркуляція. Особисто для себе вирішив в подальшому брати ловато. Без турків.
 5. Подсосный сэктор подывлюся вечери. Тут новая бяка заметилась. При нажатии на педаль тормоза кратковременно вырастают обороты. Это норма Или нет и пора ехать за новым?
 6. Все правильно, теж поставив від 08
 7. Якшо по трасі пічка єлі гріє, при цьому стрілка на показчику температури знаходитьься між жовтою і серединою білої зони. а в місті в пробках гріється швидше,до середини білої зони, то шо то значить?
 8. Самое интересное, что на газу пуля
 9. Знов шото не так. Почалося незаментно. Тобто заїхав на КЛО і попросив заправити до повного. І замість 12 л мені налили 28. Тобто розход газу став більше 20л на сотню. Я не зрозумів, оставив 500грн на заправці, обматюкав їх і поїхав. Через 200км закінчилось паливо. Перейшов на бенз. На бензі перестали працювати нові свічки, бріск для газу, 3 із 4 штук. Викинув їх геть, поставив 100% робочі. Але зник на бензині холостий. При витягування підсосу машина захльобується і глохне. Подивився мітки- на місці, свічки робочі. Готовий копати, скажіть куди?
 10. Є такий торт , називається Захер. Там шоколад розтоплюється в бісквітний корж, коржі склеюють шоколадним кремом і покривають шоколадом. Ото шоколадний шоколад з шоколадом.
 11. Блін, тут же один одноклубник продавав місяців 4
 12. Не нужОн тойотомотор в тойоте. Там далжна жіть Уфа. А матор прадать атдельна. Мабуть така логіка людини.
 13. Спалився )) https://tsn.ua/video/video-novini/vlasnik-starogo-moskvicha-pereobladnav-yogo-na-sportkar.html
 14. Зачем Такий Хлам?
 15. Польретан вам в передок. Полідрянь зло.