Kondit

Москвичеводы
 • Публикации

  4 219
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  10

Kondit last won the day on 15 октября 2017

Kondit had the most liked content!

Репутация

604 Excellent

2 подписчика

О Kondit

 • Звание
  Старожил
 • День рождения 26.08.1983

Converted

 • Авто
  АЗЛК-2141201 + 2140
 • Год выпуска авто
  1990
 • Откуда
  Киев - Черниговщина
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91
 1. У меня 41ездит как по рельсам, резина матадор, родные опоры, патроны монро газмяс, зад масло, подвеска перед синий полиуретан. Что сделал не так?
 2. 2,5 года с ланосовским езжу, так что не Америка))
 3. Резинки рідні в турків слабші. В ремкомплекті нема ні в кого головного елемента- великої пружини. Жерти починає різко й дохріна. Робота по заміні теж грошей коштує, хіба що самі туди полізете. І взагалі, тобі треба їздити чи ремонтувати? Мені турок не сподобався, і я нікому не порекомендувати не можу, бо зжерло газу на два італійських.
 4. Все правильно, тільки на сучасних вакуумних є круілка пластикова, типу хх регулювати
 5. Звонив по лівій фарі
 6. Клапан бензу можна дешевший. Під газовий- бери такий, щоб фільтра були не дефіцит. Так наче все ок. Я особисто проти турків, вони ходять менше італійців. Я з Італії пересів на турка, і знов вернувся на Італію.
 7. Все правильно підключено, вчора Серж бачив, верх і низ гарячі, все працювало як годинник, аж протівно.
 8. Форд на 41 не помещается под капотом
 9. Расход топлива на вакуумном и электро у меня одинаков были есть
 10. Електронний і вакуумний в мене були. Більше подобається електронний. Електронний і вакуумний відрізняються тільки принципом холостого хода, на вакуумі там береться розрідження, на електро- імпульс від високовольтних дротів. А так іде принцип перепадів тиску. Все. Томас він компактний і попсовий, ремкомплекти є на кожному кроці, і фільтр в одному корпусі з редуктором. Погано що і клапан теж на редукторі, при замерзанні може не перекрити газ. Тому краще поставити додатковий. І ще плюс вакуумний має те, що на ньому легше завести машину Бо є вприск стортової дози газу. Що власне швидше і вбиває редуктор, бо можна їздити без бенза.
 11. Печера перестає гріти коли вже кипить. Кришку міняв, не помогло. Датчик замінив, працює. Термос точно не переплутав, він там по іншому не стає.
 12. Не можна просто так їздити на москвичі. В п'ятницю їхав з кардач на Вишневе. Потрапив в тянучку десь 3 км від аеропорту до моста на кільцевій. Все було ок, і пробка майже закінчилась, і тут бібікають збоку, маякують що тосол біжить!! І стрілка в червоній зоні. Бл@#. Зупиняюсь, трохи зачекав, подивився- все ціле, тільки знизу радіатора капало. Долина води трохи, доїхав до заправки, залив іще. Як завжди повиганяв повітря через датчик температури. Доїхав до місця призначення, дивлюся- тече знизу. Долився знов водою, вернувся на роьоту- вроді вся вода на місці, але все одно знизу капало. В суботу замінив патрубок нижній, кришку ьачка, термос -все в нормі. І датчик температури замінив, для профілактики. Вчора їхав на село, закипів за броварами. Включив напряму вентилятор, так і доїхав до місця. Все передивився- наче в порядку. Пробував дообжати головку на золодну- так вона затягнута більше норми. Патьоків нема. А по дорозі в Київ включив вентилятор через датчик. По трасі не дуже грілась, по датчик більше ніж звичайно. А а місто заїхпв- то майже на червону стала стрілка, довелося включити пічку. Зранку глянув- патрубки пороздувало. Короче мозга їсть. Наче і знаю вже систему охолодження вздовж і впоперек. А після нервів клинить. Куди копати?
 13. Молодец, дерзай
 14. Боян, уже третья тема.
 15. Таке саме в мене вчора було, на проспекті правди яму зловив. В столиці блін. Зато в минулу неділю на паску бачив як дорожники замість ремонтувати асфальт чистити відбійник на проспекті перемоги. Безьожники і расп@#дяї