Kondit

Москвичеводы
 • Публикации

  4 631
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  13

Kondit last won the day on 12 января

Kondit had the most liked content!

Репутация

686 Excellent

2 подписчика

О Kondit

 • Звание
  Старожил
 • День рождения 26.08.1983

Converted

 • Авто
  АЗЛК-2141201 + 2140
 • Год выпуска авто
  1990
 • Откуда
  Киев - Черниговщина
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91
 1. Піжожди, все по порядку. Після капіталу масло міняється на 600-800км, так як за цей час миє мотор і нехило так перегрівається і втрачає свої властивості. Сіточку в піддоні забити може , особливо після капіталу, особливо на 2141, бо малий прийомник масла.. А так да, заміна масла, фільтра, і дивитися що буде.
 2. Хз, варіанти два; просіли сильно подушки мотора, і їх треба міняти, або треба захист чіпляти
 3. Недешевая машинка, в плані запчастин. В шефа неоригінально закитаєне щеплення на 18 тис грн потягнуло, +робота.
 4. Ні, не 412, веселіше 2141
 5. Подниму тему. Ближний есть, подсветка панели тоже, а габаритов перед-зад - нету.
 6. Докопався. Зняв старий блок запобіжників, поставив новий, з флажковими запобіжниками. Взяв турецький, бо на нього хватило грошей. Китай не захотів, хоч він і по 800грн. На базарі спитав блок від 2108 старого зразка під карб (так продавцям легше зрозуміти), цифри 2141 даже не казав, щоб не злякати)) В старому візуально- знизу, навпроти реле аварійки, поплавився корпус, і зверху саме гніздо, внутрі самих контактів, поплавилось. Буде час і натхнення- поковиряюсь. Після заміни все працює чотко
 7. Мужики спасайте Не працюють повороти та аварійка, поміняв три кнопки і реле, все до спини- горить зелена лампа немигаючи і все. Куди копати?
 8. Ні, не їздив. Є телефон людини, в якої брав це діло.
 9. Да тут один рекламист появился, сказал что ничего не получится и дал ссылку рекламную на свой говносайт с разборкой иномарок. Вот модератор его и того, удалил.
 10. Гбо, не? Лишниш коням нужно лишний корм.
 11. Атл на автозаводській, перед поворотом в сторону каравана. Атл використав чисто для діагностики низу, по акції. Київ
 12. Пробіг невеликий - місяць в багажнику і рік на балконі)) до цього був на волзі, яка згнила. Сторонніх звуків не має, можу ще зняти кришку- мультиметром перевірити що там до чого.
 13. Ніяких забобонів не було! Це вони сказали вже після діагностики.
 14. 3020грн. Заміна передніх і задніх стойок, сальників полуосей, пильників шрусів, переднього правого підшипника, задні два шланги. Запчастин на дітолях вийшло на 1900 грн десь. Хм, менегери на атл сказали "вибачте, ми не можемо вам запропонувати запчастини ))"
 15. Аморти покажу вечором, на балконі лежать То фото дпкв з кріпленням. Нема більше амортів