Kondit

Москвичеводы
 • Публикации

  4 113
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  10

Все публикации пользователя Kondit

 1. У зв'язку з потребою срочно капіталити мотор, треба дохрена грошей (. Тому продаю потроху свої загашники. 1. Поршні для мотора 1,5л російського виробництва під 92 бенз, діаметр 82,0, група В палець білий, хороші, із заводським клеймом, маркуванням УЗАМ, з майже новими кільцями "дружба". Пробіг менше 20км. Не підійшли, бо в мене гільзи 82,5мм. Брав місяць назад за 700, віддам за 400. Всі чотири в гарному стані. 2. Шатуни. Звичайні нормальні шатуни. Кришки рідні, в комплекті з ботами й гайками. Три штуки за 200 або по 75 грн штука. Продаю бо четвертий був разнобойний (шатун #4, а кришка #3). 3. Головка блока циліндрів з 1,5 мотора з валом. Без клапанів та осей коромисел. З робочого мотора. Трохи поїдена тосолами, але вал і постіль добра. Не стукала, 0,1мм щуп важко входить в шийки. Не пиляна. Розібрав свою ж як донора для своєї іншої пиляної та втуленої головки. Масло не їла. Хороший варіант для тих, в кого стукає вал, є руки і мізки щоб розібрати свою і перекинути за вечір, але нема де завтулити. 450, торг. 4. Є блок 412, старого зразка, "мясистий". Хороший варіант для тих, хто хоче будувати на волгівських поршнях. Бугелі на місці. Шпильки цілі. Віддам по ціні металу. Хай буде 350. 5. Коромисло з болтом регулювальників та пятаком в комплекті. Звичайне робоче. 50грн шт є 4. Будуть ще лоти, після вихідних. Київ, поїде перевізником куди завгодно або дам в руки. 093 5ч289з9
 2. Все, разгребся, теперь можно и гаражик заводить. Собственно, 1990 год, 1,5 л. компрессия 12,5-13,5-13-12,5. Был приобретен в киевской области в качестве личного автомобиля для повседнева типа дом-работа-дом, и выходных типа дом-дача. До этого пересмотрел туеву хучу опелей в убитом напрочь состоянии, таврии и зубила, даже Шевроле Кавальер смотрел (вот до последнего он габаритами салона и дотягивает). Задний привод не хотел - он откровенно маленький по сравнению с сорок первым. Маленькое отступление: у зятюхи 21093 1989 года, еще тот шарабанчик.. так вот : надо было видеть это удивленное лицо, когда он сел в салон со словами "ничегосебе, сколько тут места!!!". Сразу же установил газ Ловато, сигналку с обратной связью.- -без этого сейчас никак. День жена потратила на уборку, два дня я протр...ся с "изгнанием воздуха из системы охлаждения после криворуких газовщиков". Оказалось - побитая прокладка (точнее ее просто нет, сгнила нафиг). Попутно - замена масла на полусинь, свечи- а20 (посмотрим, на сколько их хватит), фильтра, установил косозубую помпу, 0залил тосол. обработал днище (зачистка, покраска, антикор), заменил датчик включения вентилятора на 87-84. В планах - перебрать предок (постукивает справа), установить бсз, прочистить солекс, приводить и придерживать порядок, а там посмотрим.
 3. Спасибі за підказку по заправному. Паяти можна, але там він і так був паяний, до того ж довгого шматка не вистачає
 4. Шукаю бампер задній. Ще підкажіть: в бампер врізано заправник для газу. Як його зняти й поставити? Треба опустошати балон чи ні?
 5. Ну а як ? Так відпускати чи понтов викликати?
 6. Якийсь горець на євробляхах розбив мені задній бампер, бо в нього радар в снігопадів не спрацював. Хлопці, в кого є нормальний? Куплю
 7. Ну в мінус десять з чозлом- утеплювачем заводиться краще ніж без нього, так що не скажи.
 8. Треба утеалбвати АКБ. А за неякісне - підтримую повністю.
 9. Так може і секс в резинці не зрада? Крутив тільки без свічок? Але ж крутив, правда? От йому і хватило.
 10. Або залийте дешеву мінералку, а це масло злий. Про те, шо не встигає зливатися- вперше чую. То, що канал подачі на рв забивається в місці переходу гбц-блок- то да, буває.
 11. Чистити треба маслоприйомник. Якщо поможе- ок, ні- хана вкладишам і колінвалу. Соляркою миють токо розібраний
 12. Як то кажуть, вілкомен
 13. В ремкомплект можуть покласти все що хочеш)
 14. С праздником!
 15. Город, телефон, доставка?
 16. Одразу запитання в тему: якщо мітка пішла, то як краще: коли не дійшла до прилива, тобто лівіше від нього, чи перейшла, тобто правіше?
 17. І знову зі святом!
 18. Бачили де в нексія забір? Це про забір холодного повітря, забирається між капотом і фарою.