Перейти до вмісту

AZLK 2141 by Lancer90


Lancer90

Recommended Posts

15 часов назад, did-uxim9 сказал:

Чудово відреставровані!

Скажіть,будь ласка,пружина супорта новоділ?Як вони по пружності?

 

Скажу чесно, пружина більш тонка ніж стара, тому стару викидати далеко не буду про всяк випадок. Може я звісно придираюся, але враження що пружина тонша. Пальці і стопор нормальні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 356
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Зрозуміло.Краще залишу штатні.Хоча,їх ржа добре з'їла.Треба шукать на розбірках.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, did-uxim9 сказал:

Зрозуміло.Краще залишу штатні.Хоча,їх ржа добре з'їла.Треба шукать на розбірках.

Поновлю інфу:

Нові пружини якось викривлює при установці. 

Плюс до того, після наварки треба пластину підганяти, дико тре гальмівний диск об пластину, завтра буду виправляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Захотілося трошки фен-шуй навести і поставити на карб замість болтів шпильки і гайки мідні такі як мають бути)

Шпильки з гайками виявляється є шо пошукати, Мосян же рідкісна машина шо капець)))) тим паче що замовляти в інтернеті не варіант, бо доставка дорожче ніж замовлення) але все ж знайшов, авторинок допоміг)

Щоправда на місці четвертої шпильки в мене отвір був роздовбаний в хлам тому там вже була ремонтна шпилька після ремонтної шпильки) решта ж три легко і без проблем вкрутилися на місця. До речі, брав ремонтні, бо звичайні вже не ставали.

IMG-20230804-143139.jpg

IMG-20230804-143142.jpg

IMG-b99a43d143c73a2ad5683fcce7f77109-V.j

IMG-bcdea0f1eb3c30578d0e7fe0d21af05a-V.j

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Часом на OLX можна вицепити щось корисне)

Попалося випадково оголошення про продаж двох ковпаків. 200 гривень невелика ціна, але коли я побачив фото з тильної сторони то зрозумів що треба брати 100% - кріплення в комплекті) 

Тепер думаю на всіх ковпаках треба зробити білим логотип, буде гарно з білими дисками)

IMG-20230805-160354.jpg

IMG-20230805-160401-1.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

3 часа назад, Lancer90 сказал:

Часом на OLX можна вицепити щось корисне)

Попалося випадково оголошення про продаж двох ковпаків. 200 гривень невелика ціна, але коли я побачив фото з тильної сторони то зрозумів що треба брати 100% - кріплення в комплекті) 

Тепер думаю на всіх ковпаках треба зробити білим логотип, буде гарно з білими дисками)

 

 

Круто!Мабуть,ще заводські!Новоробні ковпаки роблять з гівняного пластика.Від нагріву колеса тормозами плавиться центральна втулка,її пружинкою зминає і вони злітають.Вже два так загубив.Думаю виточить тонкі металеві трубки та запресувати в ковпак.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

2 часа назад, did-uxim9 сказал:

Круто!Мабуть,ще заводські!Новоробні ковпаки роблять з гівняного пластика.Від нагріву колеса тормозами плавиться центральна втулка,її пружинкою зминає і вони злітають.Вже два так загубив.Думаю виточить тонкі металеві трубки та запресувати в ковпак.

Я читав що металеві втулки робили,вони вічні)

Здається робив наш колега з Харкова, на білому 2141.

Він прямо точив у токаря втулки по розміру точно як штатні 

sddefault.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Якщо ціляком,то це серйозний підхід.Цікаво,сам ковпак приклеював до втулки?!Загалом,конструкція кріплення якась наркоманська.Ні,щоб зробити як на класичних тазах.Надягався ковпак на болти.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

11 минуту назад, did-uxim9 сказал:

Надягався ковпак на болти.

Теж постійно те саме думав. Як їх треба зняти - фіг знімеш. Як не треба - самі відлітають в самий поганий момент...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Не. Красиво, по феншую, но нет. Хватит с меня этих родных колпаков. Хрен снимешь, гремят и теряются. Я свои даже кому то подарил.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, космич сказал:

Не. Красиво, по феншую, но нет. Хватит с меня этих родных колпаков. Хрен снимешь, гремят и теряются. Я свои даже кому то подарил.

В мене теж шаталися б вони на колесі, але в мене з кріпленнями були дуже вже якісь тонкі пружини оці, довелося напрягти батька щоб вигнув мені щось подібне з проводки потовстіше. Стають як вкопані

А знімати то так, напряжно)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я признаю только литьё :ok:

Ну может ещё штампы красиво выкрашены без колпаков.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Сьогодні прямо день фарбування)

Купив дошку 50-ку, розпустив навпіл і пофарбував, буде для Мосяна щоб заїжджати в гараж. Бо у основного мешканця - ЗАЗіка проблеми з заїздом немає, а Форд і Мося черкають дном)

І ненависні всіма колпаки вирішив трошки облагородити - пензликом навів логотип і ободок на ковпаку. Малюю я трохи криво, але думаю піде під білі диски)

 

IMG-20230809-183523.jpg

IMG-20230809-183539.jpg

IMG-20230809-185634.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так а наружный ободок как жеш так? Он же тоже белый должен быть белым.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

26 минут назад, космич сказал:

Так а наружный ободок как жеш так? Он же тоже белый должен быть белым.

Той який в мене був ковпак не такий як всі - там було так пофарбовано, ті два що я купив теж були пофарбовані тільки в центрі, тому поки так пофарбував а далі буде видно)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Питання на засипку: є різниця між підголовниками 2140 і 2141 такого типу? Якщо вони з 2140, на 2141 стануть?

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Треба й собі з тими ковпаками розібратись, а то я, плюшкін, зібрав зо 3-4 комплекти, так і лежать десь. :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

5 часов назад, FROZTEN сказал:

Треба й собі з тими ковпаками розібратись, а то я, плюшкін, зібрав зо 3-4 комплекти, так і лежать десь. :) 

Тим паче що навіть є з чого вибрати)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Приїхало мені пару ніштяків)

За пару гривень з завалявшихся гаражних запасів прислали мені трапецію з моторчиком в гарному стані, ремінь в нагрузку і два хороших підголовники)

Все відмито і готове до встановлення, хоча думаю свою трапецію перебрати хай буде запасна.

IMG-20230826-162400.jpg

IMG-20230826-162426.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

3 часа назад, Де Даас сказал:

Моторчик краще від БВМ поставити. 

Та моторчик в нагрузку був)

Мій не вимахується то міняти не буду поки, але вже про БМВшний начитався)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

4 часа назад, Lancer90 сказал:

Та моторчик в нагрузку був)

Мій не вимахується то міняти не буду поки, але вже про БМВшний начитався)

если ездишь зимой(когда реально много пользуешься щетками) то ставь однозначно бмв.

у меня родных 2 или 3 валяется. один даже с ремкомплектом втулки чтоб трапеция не трусилась. а на машине стоит моторчик от бмв:) единственное слабое звено это конечно же реле... иногда приходится менять.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В мене проблема була з самого початку - щітки ривками рухались з дикими ударами.
Я нову трапецію з моторчиком поставив - нічого не змінилось, щітки так і далі ривками ходять(((
Вже думав, що кронштейни на кузові вивертає, посадив на кілька точок зварки - всеодно те ж саме. Вот і затормозило зборку всього що під жабо.

Одне не пробував - переставляти між машинами деталі склоочисників.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...