Перейти до вмісту

FROZTEN

Москвичеводи
 • Публікації

  215
 • Зареєстрований

 • Відвідування

 • Days Won

  36

Усі публікації користувача FROZTEN

 1. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Ціна?)
 2. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Знайшов причину тугого зчеплення. І як я раніше цього не помітив, ще й коли все було знято)) А діло в чому - якийсь недоумок відтяжну пружину педалі присандалив навпаки, тобто вона не "допомагала" нажати на зчеплення, а навпаки, відтягувала педаль вверх, роблячи суттєвий спротив натиску. Вона ще й натягнута була як струна, жесть. Із за цього, до речі, неможливо було "плавно" пустити зчеплення, воно завжди чуть чуть кидалось, бо педаль дуже вже "стремилась" вистрілити в початкове положення. А це уже в свою чергу дуже деструктивно впливало на коробку. От задній підшипник первинного валу і розгатило, що він у мене створює дуже й дуже не приємні звуки на холостому))) Після того як поставив пружину як треба - до вушка між кріпленнями вакуумника, то педаль стала неймовірно м'якою, аж занадто. Як на октавії тур))) Якось так.
 3. FROZTEN

  AZLK 2141 by Lancer90

  Я думаю розробники допускали це, мов якщо переплутати нічого критичного не стається - та і ладно. Під жостким наглядом раціоналізатора кричащого) То ж аж економія на цілих двох роз'ємах! )))))
 4. FROZTEN

  AZLK 2141 by Lancer90

  А яка різниця? Навіть перепутавши місцями два роз'єми - нічого працювати вже не буде так як повинно. І наскільки пам'ятаю - то там більше ніж два можна напутати.
 5. FROZTEN

  Мой серый 21412

  Ні, то ж коробка точно така ж, за винятком картера зчеплення. Воно не могло б ніяк відрізнятись хоч чимось і хоч якось)))
 6. FROZTEN

  Мой серый 21412

  Там он яка штукенція продається у Вінниці )))) https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/dvigun-reno-2-0-f3r-IDWeDwB.html
 7. FROZTEN

  Мой серый 21412

  На розбір - це 150 - 200 доларів від сили, максимум. Нема сенсу, бо двигуни коштують по 3-4тис гривень Б.У. Коробка, виходить, з дефектом. А більше що там ще розборщикам брати? Фонарі фари по 200грн штука за Б.В., торпедо нікому зазвичай не треба, салон також. Кузовня виходить гнила. Краще вже продати як є, як авто під ремонт, хтось зробить та й буде собі їздити. А якщо казати про сварщиків - сварщику нема різниці що варити, метал він кругом однаковий.
 8. FROZTEN

  Мой серый 21412

  Чудова відеоінструкція по ремонту КПП. Взагалі - поки не лізти в головну пару і до підшипників головної пари та вторинного валу - при зворотній зборці там ніяких вимірювальних головок застосовувати не треба, все просто збираєш назад як і розібрав. Але спершу перевірити, чи не в кулісі справа)) Можливо діло в чомусь зовсім простому, як писав Скорп - щоб хтось порухав важіль кпп з салону, самому подивитсь як там все працює внизу.
 9. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Поміняв обидві ті жосткі подушки на якісь з запасів, Б.В. але цілі, нормальні, не розтягнуті-зплющені. Вібрації пропали, але не зовсім, тому на глушник, зразу після кріплення його до КПП, присандалив гофру - вібрацій зовсім не стало. Тепер тільки трошки підсікає глушник на з'єднаннях резонатора. Як виправити - х.з.) По два хомута вже поставив, майже нічого не дало. Керамічних герметиків і стрічок для ущільнювання з'єднань глушників хватає на 1-2 години. Також водійське сидіння "уплотнив". Замінив в ньому пінокомплекти на практично нові (таки найшов у себе, здається з якоїсь малопробіжної машини пасажирська сідушка була), пружини постягував широченними стяжками (без фанатизму, а то рЕпнуть) і натягнув на них термоусадки (шоб не скрипіли метал по металу), ну і поролону трошки вирізав по формі і поклав під пінокомплекти з боків. Рідні шкурки натягнулись прям тугенько. Зате тепер бокові підтримки прямо потужні, з сідушки тепер не випадаю в поворотах, нема ризику зламати руль тримаючись за нього))) Треба буде ще зробити те саме з пасажирською.
 10. FROZTEN

  AZLK 2141 by Lancer90

  То може без нагрузки 9, а під нагрузкою взагалі в нулі падає. Роз'єми перевіряти, або не парити мозок та й розгрузити штатний блок зробивши окреме реле вентилятора. То якщо лінь знімати блок. У мене він наприклад на герметику стоїть і знімати його це той ше прикол, тому я б просто зробив в обхід на окремому реле, взявши плюс від акуума зразу. Ще як варіант - спробуй реле переставити місцями з якимось іншим, може то саме реле підгоріло, мало лі.
 11. FROZTEN

  AZLK 2141 by Lancer90

  має, датчик просто замикає контакти. Там синій провід йде до блоку запобіжників від того датчика - це мінусовий провід від котушки реле вентилятора. Якщо не включається - дивись запобіжник або реле. Ще роз'єм до самого вентилятора. Могли ще з'явитись мікротріщини в пайці в блоку запобіжників навколо того реле, тоді теж контачити не буде.
 12. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Та валялось в загашнику)) Раніше реногор у знайомого пішов в розбір, от приборку собі і хапнув з нього. Десь ще валялось 2-3 штуки рар 180. Правда без тахометрів.
 13. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Ну, на 2112, по суті, нормальний зазор це 1.1-1.2мм, тому це не є прямо аж вже збільшений. Як не поможе або буде щось далі не те - просто поставлю звичайні провода з опором, якраз підберу по довжині щось більш оптимальне, бо ті що зараз сильно довгі. (Перед тим знайду старі від октавії, спробую їх) Так да, то ж Secu3t стоїть. Тим часом, поміняв сьогодні подушки двигуна на якісь типу "білороусь", по 300грн за штуку з промюа. Ті що стояли ще заводські, одна зовсім порвалась навпіл, друга ще як ніби то жива, але дуже вже була м'яка, тобто теж не працювала. Один нюанс - з новими на холостих вібрація в салоні жесть, дуже вже вони жосткі. Двигун під капотом стоїть як вкопаний. Ну, думаю може з часом трошки розійдуться і не будуть вже такі жосткі. Як ні то прийдеться мудрити подушки від Е30.
 14. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Розподільника нема ж)))))) Та і модулю (котушці) 2112 1.2мм то не проблема)
 15. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Вирішив придбати "самі правильні" свічки для узаму з доступних - NGK B7ES. Виставив зазор 0.9-1мм приблизно (з коробки було щось типу 0.6-0.7). Поставив їх - а тахометр сказився, почав епілептично дригатись, вольтметр з ним на пару, та й до того ще й появились помилки синхронізації з дпкв. Поставив назад які і стояли, свічки які колись з октавії тур зняв, Denso W20TT з зазором 1.1мм. А діло то в чому? НЖК свічки не мають резистора, навідміну від денсо. І ВВ провода у мене "без опору". От вся електроніка і казиться від розрядів катушки прямо на мінус. Ось така у мухи ср..ка. Прийдеться купити вв провода нові, звичайні, "з опором". Ну або старі з октавії спробувати)) Ну, або перед тим ще зробити більші зазори на нжк, щось по типу 1.2мм, і спробувати так.
 16. FROZTEN

  2901 КОСМИЧеский сарайчик

  Вирізати туди ще під них панельку. З коробки дисків, наприклад. По фактурі бувають схожі дуже до пластику 41го.
 17. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  На 2141 не встає фордовський ресівер. Так то би само собою, зробити перехідну пластину і балдіти. З тим що встає на 41 по висоті, а це волговським (змз 4062) дуже багато танців з бубном - в мене немає такого аргонщика, який зможе таку деталь нормально зробити і не запороти (там помимо просто відрізати-приварити ще й гнути треба доволі сильно волговські раннери під узамовські фланці). Значно простіше зробити переходну пластинку під моноінж ваговський. Читати пости вище, вже давно стоїть secu3
 18. FROZTEN

  AZLK 2141 by Lancer90

  От і відповідь.
 19. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Взагалі будь який ВАГовський піде. Вони всі плюс мінус однакові, в кріпленні і розположенні трубок паливних різниця.
 20. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Ціна таких решіток Б.В. в не самому хорошому стані зараз 400-500грн середня, а доставка НП самий максимум то до 200грн обійдеться)))
 21. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Можна і так сказати. Хоча з нашими то теперішніми зимами))
 22. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Решітки "нового зразку" сильно душать потік повітря. Плюс в кооперативних бамперах отвори з сторони радіатора або відсутні, або їх в 4 рази меньше ніж у заводських.
 23. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  То мовіль.
 24. FROZTEN

  2141 "Полный Сток"

  Потрохи обкатую, потрохи налаштовую. Ще поки не поставив датчик температури, все думаю зробити "перехідник" для нього, щоб поставити замість заглушки в колекторі. Також провалилась чудова ідея прикрутити датчик детонації на місце, де по штату прикручується мінус на двигун, там хтось ще до мене зірвав різьбу, криво розсверлив і не зміг нормально її нарізати, тому треба думати щось інше. З мінусів поки: -Гремить задній підшипник первинного валу в КПП. -Синхронізатор 3ї передачі не подає признаків життя. -Нижні втулки задніх амортизаторів акустично вимагають заміни. Ну і всяке ще по дрібницях. P.S. Якщо у когось, мало-лі, завалявся десь моноінжектор від VW Golf 3 - готовий придбати.
 25. FROZTEN

  AZLK 2141 by Lancer90

  Гриміти можуть як самі салазки в місцях де вони до сідушки прикручуються, так і між собою, ну і інколи спинка сідушки. Гвинти кріплення салазок до самого сидіння протягував? Якщо так, то по колгоспу - салазки сідушок можна підігнути зтиснувши сварочними струбцинами. З кріпленням і механізмом спинки чуть складніше. Там як розбереш побачиш де конкретно у тебе люфтить, то і вирішення само напроситься.
×
×
 • Створити...