Lancer90

Москвичеводы
 • Публикации

  461
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  85

Lancer90 last won the day on 13 сентября

Lancer90 had the most liked content!

Репутация

327 Excellent

О Lancer90

 • Звание
  Свой
 • День рождения 09.07.1990

Converted

 • Авто
  AZLK 2141
 • Год выпуска авто
  1989
 • Откуда
  Ровно
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91
 1. Шось трохи да, перекупство переросло в жадність) хто ж приліпляє до ціни половину вартості)))
 2. Хтось писав недавно шо пробка фігова була, не тримала і при повному баку сочився бенз через пробку. Може пробку іншу спробувати? Наскільки я пам'ятаю, є інші варіанти крім звичайної пластикової, є металева ще якась, може вона плотніше закриє?
 3. В мене така хрень коли під горло залито було, причому машина стояла на схилі, типу фарами вверх. Почало капати з-під пробки, думав що з бака так витікає, запихнув шланг в горловину щоб відкачати, відкачав грам 200 і на тому все...коротше, зробив висновок що до повного заливати не варіант, починаються пригоди. Але якщо ти 40 літрів залив, бак же 52 вроді, запасу куча...дивно якось
 4. Палець без шестигранника, принаймні я на це увагу не звернув) За наконечник і шарову 900 грн заплатив, але я в знайомого продавана замовив, думаю він пару гривень приліпив)
 5. Я от хочу АСметал спробувати, на форді гарно себе показує, а раз є і для Москвича то гріх було не купити)))
 6. Ну от, а в мене якось не прижилися. Перед тим Трек стояли, вистачило на два роки. Глянув другу сторону, вже і там пильник потрісканий. Плюс при минулій заміні так мені офігенно закрутили шарову шо на болтах позривана різьба була, думаю на другій стороні буде таке саме
 7. Заскучала шось підвіска, клацає права шарова, лівий наконечник розболтався і захрустів правий ШРУС. Пора закупитися для обновок по підвісці) ШРУС - АT Шарова - ASmetal 10MS0500 Рульовий наконечник - ASmetal 17MS0500. Якщо кому цікаво - шарові опори міняв одночасно дві на Pelit. Ліва поки ціла, на правій порвався пильник. Пройшли 2 роки і 9000 км.
 8. В мене з бензом 1в1 така ж ситуація, більше під горловину не заправляю, резинка навколо горловини подана а нова коштує як крило від боїнга, жаба давить))) Аморти думаю колективний розум зараз підкаже які брати, бо я шось дивлюся на ціни і перебуваю в напівобморочному стані)))
 9. Добре що добрались, добре що в безпеці. Машина не підвела, сам не підвів і сімейство довіз. Загалом маршрут на 5+, молодець!
 10. Бампер за 400 грн https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/bamper-peredniy-moskvich-2141-IDSWlt3.html
 11. Не перший і не останній мудак, я так хотів РАР приборку то мені один олень три дні відписував, а в результаті виявилося що продано
 12. Панове, розбирається Святогор на жигомоторі, може комусь треба https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/rozbirayu-moskvich-azlk-2141-svyatogor-IDRpk9h.html
 13. В мене то бак не іржавий, хоча сміття якесь постійно з'являється саме собою там))))
 14. В мене на 41 залізний бак, тому маю таке саме. Перед тим була 2108 з залізним баком то теж продував карб компресором частіше ніж встигав фільтр міняти)))
 15. В мене друг вічно казав: нафіг ти його так часто міняєш, а я міняв кожні 2-3 тисячі) А насправді навіть міняючи так часто там всеодно купа піску і якогось гівенця, хоч бери і пляж насипай) А враховуючи вартість того фільтру то краще вся ця фігня в ньому ніж в карбі)