Перейти до вмісту

Recommended Posts

И так пока основного чата нет, как временное решение сойдет :) товарищ космич дал добро:ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • scor.p закріпив тему
  • 8 років потому...

Давно я тут не был. Наконец то впустили. Почту сменил, пароль сменил.

Кто тут ещё заходит? Жив ещё форум? Как жизнь, люди добрые?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...