Перейти до вмісту

Украинские национальные матюки, и редкие слова.


M Power

Recommended Posts

А ще таке-а щоб тебе пранцi здiли...Кто такие "пранцi" я за 35 лет так и не понял...Бухвэт-буфет,як "той" казав...Кто такой "той",непонятно...

Аналогично, я тоже всегда думал, что єто такое, но потом  всезнающий инет всё расшифровал,оказывается шо "пранці" це -

пра́нці — народна назва сифілісу; нібито занесена в Європу матроса­ми з Гаїті і звана з XV ст. «фран­цузькою»; у народі ця назва набула варіантної — франці, але у вимо­ві — пранці.

ПРА́НЦІ, ів, мн., заст., розм. Сифіліс. Людей їдять пранці, нужда, горілка (Коцюб., II, 1955, 233);Привезли її [хворобу], кажуть, із Франції І звуть по-народному — пранці (Еллан, І, 1958, 167); // Уживається як лайливе слово. — То це ти… ти, Кашубо, язика мені втнеш? — повернувся до нього усім тулубом Вовк. — Ти, щеня гнилозубе? Пранці ходячі? (Мур., Бук. повість, 1959, 239)

вот так вот ,так, что ругательство єто біло очень грубое  :wacko: .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

та ні!срачка то є срачка!

а це щось таке на кшталт того  що  мозок ще не зрозумів що трапилось а очі вже почали нагадувати фари 2101 притому без хром обідків(не витримав натиску тай луснули),а ти вже повинен бути з голим задом біля вбиральні!бо іначе біда  і не важливо в чьому ти вдягнений навідь джинси не врятують!аж підстрибнеш на мсці!може й не один раз!!!якось так!

вона? ;-) ))

https://www.youtube.com/watch?v=JVsarEQxUuY

 

Таки да.. "срачка" - то загальне поняття... "Швидка Настя" в отлічіє от чупакабри і навіть від містічного "йосипдраного" є сущєство воодущевльонноє.. Кочующее астральними путями от лічності к лічності, нанося невєроятний ущерб совєсті , самоуваженію і мнєнію окружающіх. Можно сказать всєляецца как диавол...  "Швидка Настя" таким образом - самий свавільний подвид "срачки", образєц і оліцетвореніє подлості, внєзапності та нелюдської підступності , істинноє такскать сатанінскоє порожденіє.. :rtfm::blink:

 

Патамушо в один моменєнт лишитись совєсті, уваженія, джинсов , а саме страшне - ніштякових  стокових ободков фар в хромі - це страшна кара....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мамка рассказівала.. Они как поженились с папиком, поехали знайомицца с его бабушкой (с. Старій Орлик, полтавской губернии со всеми вітекающими..))) Хоть мамка и украинка, но когда ей баба сказала "Піди у клуню, візьми цеберку та напої корову" - выпала в редчайший ступор ))) :))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Штельмашня - сарайчик с инструментом и пр. хламом

Льох (не такое уж и редкое) - подвал

Шкрабачка - сапка (а в Одесской области - копаница, там же "гарман" - огород)

Ровэр - велосипед

Пісик - писюн

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

О, по ходу еще вспомнил одно - "марікувати" - жаловаться,  возмущаться. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

льох - не подвал, а погріб.

 

У нас сапа, в Охтирці - сапачка, а жінка з під кацапіі родом, вірніше з самої кацапії. Для мене кацапи не росіяни, і ті шо живуть на приграничних територія і мова змішана в ниж дуже, так вони кажуть -цапка.

вобще перші годи ми як стали жить з жінкою, тоді переїхали сюди, так вона такі вєщі видавала )) шо можна вмерти зі сміху було, і зараз бува.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

льох - не подвал, а погріб.

 

Точно :)

Еще вспомнил, в "ставку" в селе водилось немного всяко-разной рыбки. Я тогда (как и сейчас) нихрена в ней не понимал, но мне сказали шо ловят они в основном каких-то мелких "кОбликів" і "слИзиків". Я за столько лет при жизни родных так и не научился отличать кОбликів" от "слИзиків".  :goodd:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...