Перейти до вмісту

Lancer90

Москвичеводи
  • Публікації

    583
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Days Won

    95

Усі публікації користувача Lancer90

  1. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Бордовий зі спойлером. Їздив на харківських номерах дуже довго, а недавно продали видно, стали свіжі рівненські номери
  2. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Сушать 100%, бо навіть шланги стали якісь не дуже еластичні, ніби пересихають. Спирту думаю в тому бензині ніяк не 5% як всі пишуть. Хоча в нас деякі місцеві АЗС пропонують варіант без спирту - бензин А98, чисто нафтовий, але ціна 58 грн
  3. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    По правді, за 4 зими) але такої фігні ще не бачив) А ще сьогодні на виїзді з міста зачепився поганятися зі Святогором. Проїхалися по трасі, побібікали один одному і роз'їхалися) Свят у нас в місті один, я здалеку побачив що він цілеспрямовано мене доганяє)
  4. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Почав морочить бенонасос. Ну, для москвічевода не новина, тряпочку поклав, водичкою полив і поїхав далі. +28 було, нічого дивного, але заїхав ремкомплект на пекар купив. Сьогодні холодніше, +19, поки проїхався туди-сюди - знов те саме, причому зразу з тряпочкою їхав і не помогло, прийшлося їхати з привідкритим капотом, а вдома вже розбиратися. І я офігів, при минулій переборці насоса такої фігні не було. Під мембраною ніби ржава глина, пружина на пару витків згнила. Поки все виколупав, поки карбклінером промив, ржу дрібною наждачкою прибрав і поставив ремкомплект.
  5. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Кришка якось не лопала ні разу, видно пощастило) А бачок протерся)
  6. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Стикнувся з підвищеним розходом омивайкі для скла) Шо не залою повний бачок - через день вже 1/4. Прослідкував - бачок на місці вішання на кузов перетерся і при наливі більше 1/4 витікає через щілину. Глянув на кришку бачка - номер починається з 2108... Заїхав в ТАЗомагазин - виявився бачок від 2101-2107, а номер вибитий на корпусі взагалі починається з 21213) Тобто - від нівасіка. Замінив за 5 хвилин, на моєму маркування виявилося геть таким самим)
  7. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Цікавий такий, я таких не бачив Ну так як в мене шарові в помойку,то хрен з ними з пильніками) А по факту так, є багато зйомників акуратніших, але і цей згодився, як не мав ніякого)
  8. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    https://rozetka.com.ua/ua/alloid-s-4833/p426355977/
  9. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Напрягся і таки зробив. Замінив дві шарові - Euro Ex (подивимся як ходять). Рульовий наконечник - Euro Ex (подивимся як ходить), зліва досі Asmetal, поки питань нема. Погемороївся з втулками стабілізатора, виявилися святогоровськими і довелося перезаказувати. Але то таке, проїхався - стуки пройшли, проте аморти трохи підгуляли, варто задуматися про заміну. Зйомник шарових замовив на розетці фірми Alloid, 225 гривень коштував, формат - вилка, знялося легко і просто, аж здивувався) Так що рекомендую кому треба, можу дати ссилку.
  10. В мене теж була десь, пошукаю, але штуцер відломаний здається там. Знайду то сфоткаю
  11. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Та дешман ясен пень шо краше не ставити. Раніше хоч варіанти були орига - Трек, Пеліт, воно хоч їздило. Оці шарові що в мене зараз накрилися то одна ASmetal - пройшла 12000, друга Пелит, прошла десь 20000. Ну скажем так, АSMetal ще не геть жопа але краще замінити
  12. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Я так розумію самі дирки роздовбати треба де прикручується до поворотного кулака. Треба буде спробувати. Поки спробую ці Euro Ex. Венгри вроді роблять, ціна зовсім не кусається
  13. Lancer90

    Чат

    Ну там шаровим кабзда, пильники теж лопнуті, думаю що і стаканчик такий підійшов би. Всі зйомники де дивився універсальні то блін по 600-900 гривень. Жесть
  14. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Та шось не заморочився гуглінням, завжди ставив штатні тай все. Вони стають болт-он? Чи щось точити треба?
  15. Lancer90

    Чат

    Рульовий я поміняв запросто зйомником радянським як скоба, знявся відносно легко. Шаровим точно кабзда, дві нові купив. Думав зйомник все ж завести, щоб коли може пильник замінити якийсь. Десь бачив відео що просто газовим балоном гріли і шарова сама вискакувала.
  16. Lancer90

    Чат

    Банда, хочу поміняти шарові, зйомника не маю. Який купити? Хто чим користується?
  17. Lancer90

    AZLK 2141 by Lancer90

    Потряс підвіску, грохот задовбав. А там.....дві шарові все, рульовий наконечник все, втулки стаба все, аморти усі в круг бажано поміняти, бо качається як баржа) Краще з гіршого - на деталях.зп замовив шарові Euro Ex. Ці що зараз стоять - ASMetal, їх вистачило на півтора роки, застукали обидві. Наконечник Asmetal ще тримається, але не знаю чи надовго. Щось машинам захотілося цього разу уваги більш ніж зазвичай)
  18. Теж нічого хорошого. Шумка може і непогана, але кузовню робити з нею - ну його лісом
  19. Краще трохи раніше поміняти, потім щоб не боятися що от-от термін прийде, тим паче процедура не на п'ять хвилин. А так зробив і забув, Пассат катає далі)
  20. Думаю пихне знатно коли добре прогріється) Хоча в форді в крилах така сама срань засунута, щось схоже на поролон в пакеті
  21. Lancer90

    Ford Fiesta

    Почав тарабанити опорний підшипник, а заодно виявилося що з тієї ж сторони гайки прийшли аморту. По класиці жанру, все міняти парами, а ще і масло пора міняти. Весняний попадос на гроші, але з нашими дорогами то не дивно. Будемо чесними, аморти, пружини, стойки і опорники стоять ще з заводу фордовські.
  22. Ніякого не було б сенсу. Поролон то звісно якийсь кандидат наук придумав, хоча на вік тих машин за кордоном напевно вистачало. Там не розраховують що хтось на авто буде 30 років їздити)
  23. Це ще в нормальному стані гольф 3. Мені всі що потрапляли на очі, і всі що мали друзі чи знайомі були геть сумними по кузову, з гнилими низами дверей, полізшими арками, гнилим дном, відсутністю ніші запаски і т.д.... Може всім просто так щастило, але складається враження що щось не так було в самому гольф3))))
  24. В мене сусід марив тим Тураном, так вже йому він подобався. Поки не запропонували Фабію 2, універсал на повному фарші набагато дешевше). І сказав сусід що не такий той туран вже і класний) Електрик знайомий взяв собі зефірку, то і купу барахла возить по роботі і внуків катає. Довольний як слон, особливо після ланоса підгулявшого)
×
×
  • Створити...