-
Публікації
697 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Days Won
118
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Lancer90
-
Точно як анекдот) А серед всіх доріг щоб виїхати з міста - лише одна через село, де рух поменше. Решта - двіж з пробками. Тому цю дорогу і обрав. Два гальмування педаллю це олень на Волзі, який на знаки не дивився і мале яке переходило дорогу дивлячись в телефон. Ну тобто без них була б дорога без жодного гальмування)
-
Та я долив тормозуху і доїхав. Виявляється можна доїхати 10 км додому і лише два рази натиснути на гальма за весь час) Вже на базі, завтра пру за циліндром, заодно шланги подивлюся чи не потріскані
-
Їхав-їхав, нікого не чіпав, загорілася лампочка ручніка. Ручнік опущений. Педаль потроху стала м'якою. Заглянув під машину - заднє праве мокре( Тепер треба якось доїхати додому, щоб не крутити циліндр посеред міста)
-
Значить контрафактний Ельф міг попастися. А так як зараз всі бадяжать то хрен його зна де взяти оригу
-
В мене як зранку капот відкрию то навіть мотор в конденсаті, найбільше чомусь на вакуумнику
-
Треба спостерігати значить. Я так розумію коли масло мутніти почне тоді жопа
-
Я живу в долині, в мене щоранку машини мокрі шо ппц, прям за ніч тормозні диски ржаві стають. А переїхали того року пізньої осені, коли вже було холодно.
-
Golf III "Pink Floyd Edition" та інші забави не з москвічами
Lancer90 відповів у тему користувача FROZTEN в Інший транспорт одноклубників
В мене у друга гольф 2 був, на всій оптиці hella black, настільки вигляд міняє шо капець. А хто не знав той казав що це колхоз))) -
Golf III "Pink Floyd Edition" та інші забави не з москвічами
Lancer90 відповів у тему користувача FROZTEN в Інший транспорт одноклубників
Він якийсь притонований такий. Щось типу Hella Black -
Всім привіт!) Появився не заправці поруч 98 бенз, без спирту, без решти фігні. І пішли тест-драйви) Що на Форді що на Мосяні розхід став менше, їхати стали бодріше. Ціна звісно трохи кусається, але так набридла вони спиртового бенза що поки балую машинки таким. Ельф в моторі показує себе супер, шумів менше, крутиться добре, треба ще перевірити зимою, чи не буде тяжко пускатися в мороз. Зі стрьомного - перевірив сьогодні масло, рівень є, чисте як сльоза. Відкрутив кришку заливну - а там невідома хєрня схожа на згущонку і кольором і консистенцією. Почав по трубкам дивитися звідки вона - дійшов до черепахи. Обидва шланги що йдуть до черепахи теж були засраті цією фігньою. Якби була емульсія - було б масло іншого кольору. Чи ні?
-
Golf III "Pink Floyd Edition" та інші забави не з москвічами
Lancer90 відповів у тему користувача FROZTEN в Інший транспорт одноклубників
Ну краса! Процес іде - це головне, скоро буде як новенький! А в бампері має бути оця широка така фігня як на Пассат Б4 з катафотами і поворотами якимось? -
Блін, у мене в тому ж місці та ж фігня, я так сцу його чіпати шо ппц)
-
В мене як зламалася то прямо відірвалася по живому планка куди трос прикручується. Тепер на двох болтах. А трос який приїхав з деталі.зп якийсь короткуватий виявився, ледь хватило
-
Щось таке, вихлоп стає чути тільки коли прогорить конкретно)
-
Вихлоп на місці, установка зайняла півдня) ні штани одразу не стали як треба ні проміжна труба, все підганяли. Підвіси тепер стоять від ланоса - на резонаторі маленькі, на банці - середні. Стало помітно тихіше, вихлоп припіднявся вище ніж був попередній. Але все ж кооперативний резонатор позвякує на обертах. Хоча на холосту в салоні абсолютна тиша.
-
Та тут хоча би резонатор з банкою поставити щоб не згнивав за 2 роки) чи за три)
-
Та і в мене по кузовні полізли косяки, хз коли і як його робити блін
-
Поїхав Мосян на ремонт вихлопа. Ну як ремонт - заміну. Від штанів до глушника погано стало усьому. З того що було в наявності на ринку самі розумієте, краще з гіршого. Підвіси взяв від Ланоса, з'єднувальні муфти, нові прокладки і ТД. Цінник запчастин 3000 грн. Наступного разу напевно варто буде задуматися про кастомний вихлоп - резонатор і банку від чогось цікавого поставити
-
Таке враження що якщо замість підвіса резинку від трусів причепити то довше проїздить))) Візьму від Ланоса. Ще не знаю що по вихлопу міняти доведеться, буду в вівторок дивитися на ямі
-
Наші москвічовські я майже щороку міняю) В мене навіть як 2108 була то я стільки до вихлопа не лазив)))
-
Сварщик каже бери оригу і не прогадаєш) А наша орига то як попадеш)))
-
Поставиш, так завжди не буде. Я он Запорожця недавно вперше за два роки вигуляв, теж часу не було, переїзд, ремонт і ТД...рано чи пізно час з'явиться і можна буде спокійно покрутити гайки)
-
Без пригод же я не можу) Доїжджаю додому, скакнув в яму і машина заревіла) Обірвались всі кріплення глушника, труба повисла на чесному слові. Підвіски сучасні - хрень повна. Ще один із підвісів просто по живому відірвався від труби, а в проміжній трубі виявилася нехіла така дірка. Не дарма знайомий який вихлопом займається недавно дзвонив і казав "давно щось тебе не було")))
-
Та сухо все, в тому то і прикол) Ну, поїжджу подивлюся. Сподіваюся знов лізти не доведеться)
-
Отже, розібрав вчора барабани- все на місці. Планки на місці, тормоза ватні. Спробували заснути гальма - знову припахав дружину качати. В передньому контурі все супер - ні грама повітря. А дійшов до заднього лівого - трошки відкрутив штуцер і аж бульки пішли звідти. Знову прокачали всю систему, доливще тормозуху. Сьогодні тест-драйв - педаль дубова, гальмує як треба. Дивно що після заміни тормозуху все було ок, а потім педаль ватна стала. Видно недокачали. Всім величезне дякую за поради та підказки! Що б я без вас робив?!
