Перейти до вмісту

AZLK 2141 by Lancer90


Lancer90

Recommended Posts

Не знаю какие именно. Было такое же. Перепутал разъёмы. Приборка сошла с ума, а остальное работало.

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 381
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

"47 хвилин тому, космич сказав:"

Не знаю какие именно. Было такое же. Перепутал разъёмы. Приборка сошла с ума, а остальное работало.

Поміняв місцями 1-8, все запрацювало як треба але з нюансами: немає першого положення двірників і не горить лампочка тиску масла. Поки мені мій блок зроблять то можна їздити, то не критично. Думаю при заміні блока мені шось перепіновували, бо десь був когось такий косяк при переході на блок нового зразка.

Дякую за допомогу, я провтикав що там роз'єми однакові є)))

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

или пока все переставлял несколькр раз, из какогонить разъема пины повыпадали... а мож подменный чя паленый.

а ваще разъемы на чя подписаны. поэтому нужные фишки по цветам проводов на схеме находятся легко.

  • Like 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

4 часа назад, Lancer90 сказал:

я провтикав що там роз'єми однакові є)))

Не ты первый)). Я когда так натупил, то я радовался, что при этом не возникает пожар и ничего не дымит. Более того, оно заводится и едет)))

  • Like 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"{# [0:годин][1:годину][2:години][3:години][4:години][11:годин][12:годин][13:годин][14:годин][*1 :год][*2:год][*3:год][*4:год][?:год]] тому, космич сказав:"

Не ты первый)). Я когда так натупил, то я радовался, что при этом не возникает пожар и ничего не дымит. Более того, оно заводится и едет)))

Тут VAG звичайно рішає) і ще куча брендів, де натупити з роз'ємами не вийде бо вони всі різні)

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я думаю розробники допускали це, мов якщо переплутати нічого критичного не стається - та і ладно. Під жостким наглядом раціоналізатора кричащого) То ж аж економія на цілих двох роз'ємах! )))))

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"7 хвилин тому, FROZTEN сказав:"

Я думаю розробники допускали це, мов якщо переплутати нічого критичного не стається - та і ладно. Під жостким наглядом раціоналізатора кричащого) То ж аж економія на цілих двох роз'ємах! )))))

Головне те що сказав комрад @космич:

Пожежі не виникає і добре)

От скільки їжджу на Москвичу, стільки нового дізнаюся)))

  • Like 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...