Перейти до вмісту

AZLK 2141 by Lancer90


Lancer90

Recommended Posts

Міні-фіаско в дорозі)

Їхав-їхав, нікого не чіпав, мотався по комунальним службам(щоб їм безтолковим), і в черговому повороті перемикач від Шніви лишився в руках))))

Відламався по живому, тому якість нових запчастин таке собі)

Добре що їхав в бік жигомагазина, одразу купив новий і за 5 сек поміняв. Зате дорогу до магаза провів як беемвіст - повороти не включав)

Ціна питання 180 грн, новий перемикач булочка, клацає чітко)

IMG-20230608-102605.jpg

IMG-20230608-102622.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 356
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

помойму на оригинальном тазовском место излома металлическое. не помню точно кто делает.

себе когда покупал, искал именно оригу (как бы не смешно это звучало)

но поитогу сменил типа на нового образца (более квадратные). они чуть длинней и с ними чуть удобней с родным 41м рулем, но еще сильнее закрывают кнопки. нового образца тоже орига. пробовал более дешевые щелкать в руках - сразу видно что не то пальто...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А по функціоналу,Шнівовські ідентичні нашим?Цікавить саме перемикач склоочисника.Там опції заднього двірника також закладені?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

44 минуты назад, did-uxim9 сказал:

А по функціоналу,Шнівовські ідентичні нашим?Цікавить саме перемикач склоочисника.Там опції заднього двірника також закладені?

Геть все болт-он, не перепіновувати нічого не потрібно. Москвічовські ж такі самі як 2109. А ці йдуть на Шніву-Калину-пріору.

Я мусив міняти бо руль від Верки поставив, рідні перемикачі впираються в нього

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, scor.p сказал:

помойму на оригинальном тазовском место излома металлическое. не помню точно кто делает.

себе когда покупал, искал именно оригу (как бы не смешно это звучало)

но поитогу сменил типа на нового образца (более квадратные). они чуть длинней и с ними чуть удобней с родным 41м рулем, но еще сильнее закрывают кнопки. нового образца тоже орига. пробовал более дешевые щелкать в руках - сразу видно что не то пальто...

Місце злому - сілумін. Типу теж метал, але таке собі)

Ну цей Аврора порівняно з попереднім дуже чітко клацає, мені сподобався

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

49 минут назад, Lancer90 сказал:

Геть все болт-он, не перепіновувати нічого не потрібно. Москвічовські ж такі самі як 2109. А ці йдуть на Шніву-Калину-пріору.

в шниве походу нет одинарного взмаха дворников без фиксации. (на переключателях 2108 он прям описан в инструкции)

все остальные режимы посадки и разъемы как и наши родные 2108 только другая форма и вылет рукоятки.

50 минут назад, Lancer90 сказал:

Місце злому - сілумін. Типу теж метал, але таке собі)

ну да. силуминовые они там. ну значит или брак или хз.

нового образца помойму вообще без металла. и в правом всегда есть доп кнопки на бк(3) или круиз(6 штук).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

28 минут назад, scor.p сказал:

в шниве походу нет одинарного взмаха дворников без фиксации. (на переключателях 2108 он прям описан в инструкции)

все остальные режимы посадки и разъемы как и наши родные 2108 только другая форма и вылет рукоятки.

ну да. силуминовые они там. ну значит или брак или хз.

нового образца помойму вообще без металла. и в правом всегда есть доп кнопки на бк(3) или круиз(6 штук).

На Шніві немає одинарного(

От на Фієсті є одинарний взмах двірників, я думав фігня, а коли користуєшся то це зручно капець)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да, я так как-то попытался посигналить и объехать машину, промахнулся мимо сигнала и сломал рычаг дворников((

Одинарный взмах это удобно, но на наших переключатель потому его  часто надо  ловить, на Форде  у меня одинарный взмах переключатель вниз, это удобнее

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

8 часов назад, MADCAT сказал:

Да, я так как-то попытался посигналить и объехать машину, промахнулся мимо сигнала и сломал рычаг дворников((

Одинарный взмах это удобно, но на наших переключатель потому его  часто надо  ловить, на Форде  у меня одинарный взмах переключатель вниз, это удобнее

Так і в мене на форді одинарний вниз)

Того тримаю себе в руках пересідаючи з машини на машину)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Здійснилася мрія)

Колись дуже хотів отакий домкрат, бо це капець зручно, особливо коли ставиш і знімаєш мотор з Запорожця)

Та і в принципі підняти таким домкратом машину це 5 сек)

Заїхав на авторинок, думав 2-тонного вистачить, а знайомий продаван запропонував 3-тонний за 500 грн. Ціна норм, так що взяв) 

IMG-20230611-130729.jpg

IMG-20230611-130810.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

6 часов назад, Lancer90 сказал:

Та і в принципі підняти таким домкратом машину це 5 сек)

У меня подкатной гидравлический, примерно в двое ниже чем "бутылка", менял колеса (зима, лето), делал мелкие ремонты требующие поднятия авто - все ОК. И вот один раз пробил переднее колесо в дороге, это был полный треш!!! Что я только не делал, но под машину ни под что-либо не смог его подпихнуть чтоб как-то поднять, зафиксировать и переставить в удобное место! В итоге остановил другое авто, два мужика приподняли мое авто за крыло и бампер как смогли и я еле смог домкрат подкатить!!! А как "бутылкой" поднять за 5 сек - я не представляю!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

39 минут назад, KSV сказал:

 

У меня подкатной гидравлический, примерно в двое ниже чем "бутылка", менял колеса (зима, лето), делал мелкие ремонты требующие поднятия авто - все ОК. И вот один раз пробил переднее колесо в дороге, это был полный треш!!! Что я только не делал, но под машину ни под что-либо не смог его подпихнуть чтоб как-то поднять, зафиксировать и переставить в удобное место! В итоге остановил другое авто, два мужика приподняли мое авто за крыло и бампер как смогли и я еле смог домкрат подкатить!!! А как "бутылкой" поднять за 5 сек - я не представляю!!! 

Невже в тебе 412-й такий низький?Хоча,пам'ятаю свій 412-й,то підставляючи гідравлічний домкрат висотою десь 20 см зпереду,доводилося трохи підіймати за крило.Ззаду ставав нормально.

Загалом,41-й вищий за класику.

Років три тому замовив в інтернеті подібний домкрат.По фото виглядав височеньким,а прийшов "гном",який і до половини не підіймає навіть з повністю викрученим гвинтом.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

2 часа назад, KSV сказал:

 

У меня подкатной гидравлический, примерно в двое ниже чем "бутылка", менял колеса (зима, лето), делал мелкие ремонты требующие поднятия авто - все ОК. И вот один раз пробил переднее колесо в дороге, это был полный треш!!! Что я только не делал, но под машину ни под что-либо не смог его подпихнуть чтоб как-то поднять, зафиксировать и переставить в удобное место! В итоге остановил другое авто, два мужика приподняли мое авто за крыло и бампер как смогли и я еле смог домкрат подкатить!!! А как "бутылкой" поднять за 5 сек - я не представляю!!! 

Для таких випадків у мене є звичайний домкрат від Фолькса, він влазить як завгодно)

А от для купи дрібних робіт оцей і взяв. Думаю що 41-й і правда досить високий)

1 час назад, did-uxim9 сказал:

Невже в тебе 412-й такий низький?Хоча,пам'ятаю свій 412-й,то підставляючи гідравлічний домкрат висотою десь 20 см зпереду,доводилося трохи підіймати за крило.Ззаду ставав нормально.

Загалом,41-й вищий за класику.

Років три тому замовив в інтернеті подібний домкрат.По фото виглядав височеньким,а прийшов "гном",який і до половини не підіймає навіть з повністю викрученим гвинтом.

41 капець високий, я під звичайний домкрат ще брусок ставлю щоб підняти швидше бо в мене повний виворіт домкрата звичайного ледь відриває від землі)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, did-uxim9 сказал:

Невже в тебе 412-й такий низький?

Серый, да ну нафик, я под него залазяю с одной стороны, а вылазяю с другой! А если спусти колесо - будет малость тяжелей! Я про ту что на аватарке писал. 

ПС Не по теме, как-бы встретиться тебе вентилятор отдать?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, KSV сказал:

Серый, да ну нафик, я под него залазяю с одной стороны, а вылазяю с другой! А если спусти колесо - будет малость тяжелей! Я про ту что на аватарке писал. 

ПС Не по теме, как-бы встретиться тебе вентилятор отдать?

І я ж думаю, невже Мосян такий низький)

Казав би зразу шо під беху домкрат не влазить)

Я вже подумав що на 412-му пружини пиляні)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Передаю привет комраду Скорпу, который сразу сказал: завари скобу на тормозах и не морочи одно место)

Я же решил пойти длинным путём и поменять направляйки и пружины)

Хватило ненадолго, буду снимать скобу))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

51 минуту назад, Lancer90 сказал:

завари скобу на тормозах и не морочи одно место)

А як до циліндрів в майбутньому добиратися?Чи це вже останній варіант,а потім в металолом?

Може,краще наварить і підігнать посадочні місця?Я собі так зробив,то поки зпереду тихо.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, did-uxim9 сказал:

А як до циліндрів в майбутньому добиратися?Чи це вже останній варіант,а потім в металолом?

Може,краще наварить і підігнать посадочні місця?Я собі так зробив,то поки зпереду тихо.

так заварить выработку, а не наглухо. 

хотя я помню были на форуме и фотки приваренной к скобы к колодке :crazy: 

2 часа назад, Lancer90 сказал:

Передаю привет комраду Скорпу, который сразу сказал: завари скобу на тормозах и не морочи одно место)

Я же решил пойти длинным путём и поменять направляйки и пружины)

Хватило ненадолго, буду снимать скобу))))

колесо когда снимешь возьмись руками и пошатай  скобу  вверх-вниз. может оно еще и между цилиндром и скобой излишне шевелится. но ямка от колодки это 100% источник звона. ну и перекоса колодок

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

2 часа назад, scor.p сказал:

так заварить выработку, а не наглухо. 

хотя я помню были на форуме и фотки приваренной к скобы к колодке :crazy: 

колесо когда снимешь возьмись руками и пошатай  скобу  вверх-вниз. может оно еще и между цилиндром и скобой излишне шевелится. но ямка от колодки это 100% источник звона. ну и перекоса колодок

Люфт жосткий і пальці вже овали в супорті вибили. Ну в пальці примотаю поки алюміньку, а решту треба заваювати, в тому числі вироботку від пальців на скобі. Правда там шось схоже на чугун то не знаю як воно варитися буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

4 часа назад, scor.p сказал:

так заварить выработку, а не наглухо. 

хотя я помню были на форуме и фотки приваренной к скобы к колодке :crazy: 

 

:))Тьху!А я вже подумав,що перевелися наші специ.Таке пропонують!

Я свої наварював напівавтоматом.Рама зі сталі,а супорт (скоба) - чугуній,вариться практично добре.Шкварчить,але вариться.

З.І.

Не моє творіння.Не встояв,щоб не зберегти на телефоні.

image.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

9 минут назад, did-uxim9 сказал:

:))Тьху!А я вже подумав,що перевелися наші специ.Таке пропонують!

Я свої наварював напівавтоматом.Рама зі сталі,а супорт (скоба) - чугуній,вариться практично добре.Шкварчить,але вариться.

З.І.

Не моє творіння.Не встояв,щоб не зберегти на телефоні.

image.jpg

Мій товариш зварювальник допер шо я від нього хочу, коли я пояснював на пальцях)

Але всеодно вимагає щоб я приїхав і показав пальцем куди варити))))

Так що на днях поїду в гараж скидати скобу і пластину) 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Проволоку нерж заряди в полуавтомат или если дуговой, то нержавейкой - долго будет ходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

10 часов назад, Gagai сказал:

Проволоку нерж заряди в полуавтомат или если дуговой, то нержавейкой - долго будет ходить.

Думаю в мого зварювальника шо хоч є, він машини з тотала відновлював, так що там думаю що завгодно знайдеться, дякую за пораду!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Кілька днів і мої супорта готові)

Сьогодні забрав, плоскості всі підігнані гарно, сподіваюся допрацьовувати не доведеться)

Пальці, пружини і фіксатори лишилися з минулого разу, так що на днях поїду збирати)

IMG-20230619-145754.jpg

IMG-20230619-145758.jpg

IMG-20230619-145803.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Чудово відреставровані!

Скажіть,будь ласка,пружина супорта новоділ?Як вони по пружності?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...