Tinlaven

Москвичеводы
 • Публикации

  1 170
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  4

Tinlaven last won the day on 9 августа 2014

Tinlaven had the most liked content!

Репутация

66 Excellent

О Tinlaven

 • Звание
  Старожил
 • День рождения 03.10.1981

Converted

 • Авто
  Москвич-2140
 • Год выпуска авто
  1976
 • Откуда
  Ивано-Франковск
 1. Сергей, читал. Поэтому и писал: "имелось в виду"
 2. Должно-не-должно, но уровень стоит проверить. Но не подкачкой ручкой, а прогазовкой двигателя. Имелось в виду посмотреть в карбюратор без крышки воздушного фильтра при работе на ХХ. Дифузоры должны быть сухими.
 3. в любом случае щупать или тестером проверить при выкрученых лампочках габаритов на предмет к/з
 4. Цепь питания габаритов идет через амепрметр в панели приборов. Стрелка не сильно отклоняется в розряд при выключенном моторе? Я бы началь прощупывать провод от кнопки выключателя габаритов... может в кнопке подкорачивает на масу
 5. Красивий апарат! Вітаю з бажаною покупкою!
 6. Скоріш за все з-під верхньої кришки...Там часто через деформацію прокладки ГБЦ кришками на стику починається підтікання... а ще, як варіант, з-під шпильок, які входять в порожнину ГБЦ чи блока цилндрів через наскрізні різьбові отвори...
 7. Солідарний з авторлм поста на всі 100. думав провести влітку косметичний ремонт кузова, зробити ревізію гальмівної системи... Останнє встг зробити, а з кузовом так і не встиг нічого зробити - попав в ДТП... Вроді й не сильно покоцав машину, відклав до весни, але щось почав сумніватися, що буде продовження...
 8. Так ото ж. Тому я в заголовку теми й написав, що в цій справі нічого не зрозуміло. Скутер повернули давно вже скутеристу.
 9. Vech, даю відповіді на всі ваші питання по порядку: 1) Після ДТП скутерист попросив зустрічі зі мною (десь за місяць після ДТП). На зустрічі випитувався, що у мене за страхова компанія і чи я зареєстрував факт ДТП. Пропонував взяти вину на себе, щоб йому страхова компенсувала ущерб. Я м"яко відправив його подальше і сказав, що чекатиму тільки рішення суда. 2) Справа зараз знаходиться у слідчого. В справі не висачає тільки акту судово-медичної експертизи потерпілого. Слідчий не особливо й спішить щось просувати, ось чому я й звернувся з порадами до Вас на форум. 3) Експертиза скутера була майже відразу після ДТП - скутерист найняв адвоката і той таки відробляє свої гроші. 4) Я питав у страхового агента своєї страхової щодо терміну дії страхового вападку. Моя справа зареєстрована, мені видали номер реєстраційний страхового випадку і сказали, що справа дійсна протягом календарного року з моменту звернення. Хоча потерпілий бурмотів, що він звертався у страхову компанію, де йому відповіли, що звернення по цьому ДТП у них не зареєстровано. Може він і не звертався, а вирішив перевірити, чи я зареєстрував випадок у страховій компанії з моїх слів. Я спробую дізнатися у страховій щодо звернення потерпілого. Рішення суда, якщо такий буде, тепер чекаємо усі. Але справа затягнулася.
 10. Скутерист якось непонятно себе веде. Він, скоріш за все, не вірить в швидку компенсацію можливого ущербу страховою, тому "викручує" компенсацію з моєї кишені... Якби я був на БМВ, то інша справа... А так - Москвич
 11. Заключення судово-медичної експеризи ще немає. Результат медичної експертизи в день ДТП я бачив, найстрашніше - легкий забій м"язових тканин. Діло поки що висить в слідчому відділі, слідчий говорить, що унього щодня додаєтсья по 3 - 4 справи по ДТП з тяжкими наслідками... Тому ця справа поки що "висить"... Дуже дякую всім, хто відгукнувся з добрими порадами!
 12. Krizhov, переломів, та навіть вивихів, не було зафіксовано. Упавший просто трохи подряпав руку і коліно, як при падінні з велосипеда.
 13. Vech, всі "процедури" після ДТП проходили в той же день. У мене зі страховою проблем немає, проблем більше у скутериста: відсутній техпаспорт, страхівка, номерний знак, гальмівний шлях 16 м в лівому ряду. Я й писав, що слава богу, що всі живі залишились. В останній розмові зі слів слідчого я зрозумів, що "постраждала" сторна з адвокатом намагаються викрутити на середньої важкості травми. він навіть в лікарню ляг на лікування, але аж тепер!!! Для мене наразі щастя, що хоч машину вдалося забрати. А там вже як получиться.
 14. Всім привіт! Освіжу тему. Авто вдалося таки забрати. Прийшловсь спочатку в НДКЕЦ виловити експерта, його відвезти на штраф-майданчик при поліцейському управлінні. Там "чисто випадково" виявився на місці слідчий для оформлення документів на видачу авто. До речі, як писав вище Алі-Баба, в заяві я вказував, що забираю авто на "зберігання авто до завершення справи". Експертизу провели, чекаю тепер завершення справи, де є ще купа нюансів. Але вже хоч авто під моїм наглядом. Правда, акумулятор за період трьохмісячного простою наказав довго жити.
 15. Усім дуже вдячний за поради! Про прокуратуру теж подумую.