Антон Чаукін

Москвичеводы
 • Публикации

  127
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

11 Good

О Антон Чаукін

 • Звание
  Свой
 • День рождения 14.03.1986

Converted

 • Авто
  ИЖ 2125
 • Год выпуска авто
  1979
 • Откуда
  Черкаси
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

4 266 просмотров профиля
 1. Тож на 41, на класике оно туда не влезет
 2. Чертежа нет, есть фото Мне еще надо на компресор, все повесить на один ремень сложно. Планирую шкив-помпа-генератор-ролик + шкив-гур-компресор
 3. +1 Интересует также шкив КВ на два ремня для ГУР
 4. тут люди пишуть: - кран пічки перекривати не треба, просто регулюйте температуру в салоні закриванням лючка. - так вітрове скло ж не обдувається. - ну, тоді треба просто включити пічку. Народ, ви розберіться там, як у вас температуру салону регулювати, щоб обдув був нормальний)) І якщо лючок закритий, а заслонки рециркуляції немає, то воно ніц не дує, скільки карлсон не включай.
 5. По обдуву, то я закинув в іншу тему. Якщо регулювати температуру перекриванням лючка, то погіршується обдув вітрового скла. 73 року був ИЖевський 412
 6. В мене був 412 73 року, там була заслонка рецеркуляції. При закритому вуличному лючку немає обдува вітрового скла. найпростіший варіант - врізати гумовий клапан в повітряний тонель над радіатором пічки. При напорі з вулиці клапан буде перекривати отвір, при розріджені (прикрили вуличний лючок і включили карлсон) буде привідкривати отвір і підтягувати повітря з салона
 7. Ревізія СО та підготовка до зими. із серії "тюнінг на колєнкє" Купив концентрат G12 в систему охолодження, та кран опалення, мій вже закис давно. Також проточний насос на систему опалення. Перед початком робіт вирішив розібрати старий кран, але гайка крана обламалась від найменшого зусилля. Далі була спроба викрутити сам кран з колектора і спроба була невдала. Вирішив зрізати кран, щоб одягнути торцевий ключ і великим важелем відкрутити. Знаючи, що можуть бути приколи кран зрізав так, щоб залилити якнайбільшу частину штуцера. Почав вкручувати новий кран і він зробився обламаним у моїх руках з різьбовою частиною в колекторі. Найбільша складність була видалити обламану частину з колектора. Оскільки все робиться на колєнкє, то якогось придатного інструмента у мене ясна річ немає. Знайшов тригранний напилок, який підійшов до такого діаметру отвору. Натфілем нарізав шліци під напилок, тоді його втромив і крутив плоскогубцями. Частину напилку обламав, але таки викрутив. На наждаку обточив, що залишилось від нового крану, шліфанув те, що залишилось від старого крану, і зібрав систему за допомогою патрубка. Працює, але с%ка тече сам кран, так як і старий в мене тік. Неприємно. Насос не поставив, буду ставити потім вже разом електричним підігрівачем двигуна, який ще не купив.
 8. Проблема з бензонасосом вирішена. Шукав наступним чином - починаючи від карба на всіх вузлах знімав бензошланг, заводив авто і дивився, як качає бенз. На магістралі після мех бензонасоса приблизно три перших качка йшов бенз, а далі ніт. Коли знімав шланг на вході на мех бензонасос відчув, що там в магістралі вакуум. Довго думати не став, викинув під три чорти зворотній клапан. Зібрав систему з фільтром перед електро бензонасосом та виключив з магістралі мех бензонасос. І все працює! Єдине, що ЕБН не так швидко накачує карб, як МБН, коли переходжу з газу на бенз. Ще подумаю, можливо зроблю два насоса в парі, щоб ЕБН накачував карб при виключеному двигуні, а МБН швидко здійснював перехід з газу на бенз. По фільтру в багажнику можна буде мониторити прокачку бенза, якщо знову будуть проблеми.
 9. Да, пробував))) магістраль нова, але не виключено, що забита. довжина штока норм Кароче, вихідні скоро - буду колупатись
 10. так є ж обратка, навіть якщо клапан карба глючить насос всерівно має качати в мене прозорий бензофільтр і по ньому видно, що там качає. Карб без обратки. Перед карбом стоїть електроклапан, перед клапаном трійник на обратку, за трійником на обратці жиклер 230 і зворотній клапан. Якщо насос качає, то чутно як клапан на обратці працює, та і в бак пісяє обратка - теж чутно. А тут ніт. точніше потік бенза є, але він дуже слабий. Я вручну накачати карб може, але на заведеному двигуні карб випрацьовується і двигун глохне.
 11. обратка як на фото. клапан люмінієвий, шланги всюди нові, хомути нові. думаю, може клапан "зависає" якось так, що блокує подачу. А насос пердолить так, що починає витягувати повітря. Тільки звідки?
 12. Херня з насосом продовжується. Вирішив не мучатися з ЕБН і на вихідних під'єднав механічний. Все перевірив, залишився задоволений - є обратка тепер, він не буде маслати в упор поки я їду на газу і буде охолоджуватися. Пару разів пробував на ходу переходити з газу на бенз - все ок. Приїжджаю в понеділок на роботу, переходити на бенз - насос не качає. В баку літрів 8, а насос не качає. Заправився - ноль. Дома, машина постояла до ранку, двигун холодний, зняв шланг з вихідного штуцера насоса - бенз з насоса іде. Одягнув шланг, підкачав в карб, заводжу. Карб випрацювався і двигун глохне. Перевірив зазор штока насоса, перевірив всі хомути на предмет перепускання повітря - результату ноль. Сьогодні зранку міняю шланг від бензобака на новий, хороші хомути ставлю, міняю зворотній клапан - заводжу на бензі, все працює. Везу дітей в школу, по дорозі перевіряю перехід з газу на бенз - все ок. Приїжджаю на роботу, переходжу на бенз - насос не качає. Фінал. І по клапану питання. Коли зранку я його зняв з магістралі, то він продувався в дві сторони. Кинув його в машину, приїхав на ринок. Пробую клапан - він вже працює нормально. Я хз, що відбувається.
 13. Все як описано, але на підйом вірба пропадає, а при спуску і накатом збільшується
 14. По звуку моторчика. Він в холосту тихенько працює. Якщо зняти з карба шланг і присмоктати ротом, то насос схоплює бензин і починає качати.