SergeyABelov

Москвичеводы
 • Публикации

  166
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

27 Excellent

О SergeyABelov

 • Звание
  Свой
 • День рождения 21.07.1977

Converted

 • Авто
  АЗЛК-21412
 • Год выпуска авто
  1988
 • Откуда
  Киев
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

3 448 просмотров профиля
 1. Дякую за попередження. Я це знаю, але самим авто ніхто не цікавиться, тож скоріш продам агрегати, потім на металобрухт.
 2. З'явилась думка продати авто по частинах. За скільки реально продати 1.8(92) із КПП? Масло не їси, КВ нульовий розмір. Голова 248. По КПП єдина проблема - мокрий сальник напівосі.
 3. У чому проблема оформити на когось з родини, а потім користуватись авто? Зараз не потрібні ніякі доручення. Достатньо техпаспорта і відсутності авто у розшуку.
 4. телефонував в декілька компаній, що займаються фрезеруванням алюмінію - відмовили.
 5. Хварювати ніхно не буде. Планую зробити з'єднання за допомогою гвинтів. Навантаження там не велике. А де ці копіювально-шліфувальні верстати знайти? Є якісь зачипки?
 6. В мене є деталь брускового типу з алюмінію із розмірами 18х32х160. Мені требі вкоротити її на 16.4мм Не підкажете, де шукати якусь майстерню в Києві, де б змогли розрізати деталь із високою точністю? Розрізані частини потім потрібно з'єднати, тож треба зробити дуже паралельні розрізи. ось така деталь буду дуже вдячний за поради
 7. взагалі тут ценометр, і я питаю про ціну. монік додан до комплекту авто, яке продається. як його не візьмуть із авто - буду продавати окремо. з приводу лямбди - я не дуже впевнен, але начебто з ним
 8. комплектація повна. навіть із коллектором. блок, дроти, мізки. пробавати буду, якщо не пійде у комплекті із авто
 9. підтримую. я взагалі пед'єднав послідовно із радіатором салону. тож схема: блок -> ел.помпа -> радіатор пічки -> редуктор -> помпа. окрім відсутності пробок, мав бонус швидкого прогріву редуктора, та меньшу ймовірність замерзання в редукторі ридини. тож я спокійно заводив двигун на газу до -5.
 10. я викладав матеріал на старому форумі, але ж він загубився десь. гемору дуже багато.
 11. так так. на клаб.азлк.ру був під ніком belka. я ще на першому своєму авто встановив від 2108. доречи, ці ручки дуже зручні. але я зробив помилку при встановленні.
 12. я навіть не рахував. але мені здається навіть більше. ціна з довідника "стеля"
 13. так. ми його машину разом робили. я йому робив двигун.
 14. ні, не хочу мати цей гемор