Перейти до вмісту

2138 "Коррида"


FROZTEN

Recommended Posts

За прошлый месяц перебрал сцепление, поставив новый выжимной и отреставрировав корзину с вилкой. Отрегулировал все как положено. Сам диск сцепления не менял, так как до заклепок еще далеко. (а еще его фиг найдешь).

Вместе с тем поменял подшипник коленвала, задний сальник КВ, сальники хвостовика, подшипник ПВ в КПП посадил на фиксатор (прослабленная посадка была).

Еще было дико наколхожено с штоком сцепления, вилку запихнули в ухо штока выжимного. Зачем? - не ясно. Вернул всё в завод, найдя родную возвратную пружинку.

Пока снова катаюсь на этом как на основной машине. Нужно поменять втулки задних рессор, а то ощущение, что сначала ехать начинает мост, а уже опосля, спустя долю секунды, с ударом, и весь кузов. Ну и на кочках стучитшоппц. К ним же и нижнее крепления переднего левого амморта восстановить, резьба сорвана, заметил до того как вырвало резьбу с другой стороны крепления, пока амморт снял. Еще тормоза дико ватные. Ногой буд то давишь не на педаль, а на воздушный шар наполненный водой. :)

photo_2023-07-26_18-11-50.jpg

photo_2023-07-26_19-04-33.jpg

photo_2023-07-14_20-24-30.jpg

photo_2023-07-14_20-52-31.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 72
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Дуже гарно!

А ще оця смужка чорна між задніми фарами дуже міняє зовнішній вигляд. Ще номер квадратний треба ззаду і буде взагалі супер)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Таки далі експлуатую старика як основне авто. Сів - поїхав, поки нічого іншого. Є невеликий провал на самому початку відкриття дросселя, але то скоріш за все погано відпрацьовує насос прискорювача. Ну і мідна трубка до трамбльора також точно десь пропускає. Потрібно буде виточити штуцери й перейти на шланжик стандартний.

Таки якось думаю руки всеж дойдуть поставити реношний маслофільтр з перехідником й демонтувати штатний фільтр, залишивши масляний радіатор.

123123.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Старик досить таки в тонусі)

Але я не розумію кольору Коррида...мій запорожець теж Коррида, але він якийсь більш блідий, між червоним та нотками оранжевого) 

Чи їхати у Львів міряти чия Коррида більш Коррида?)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

15 минут назад, Lancer90 сказал:

але він якийсь більш блідий, між червоним та нотками оранжевого

Береш поліровочну машинку і наждак 1500, або 2000.
Замиваєш всю фарбу наждаком з водою (зовсім не сильно). Перед цим, звичайно, вимити кузов "шоб аж скрипів".

Далі як все замив - K2 Ultra Cut пасту не шкодуючи (але без фанатизму) на жовтий (або сірий, якщо нема досвіду в поліровці) поліровочний круг - і терти терти терти. Руками можна навіть не пробувати. :)

Після К2 знову все мити, почитстити поліровочний круг (в ідеалі взяти, звичайно, інший, але тоді жаба силько квакає. :)) ) і повторити все те ж саме але з пастою 3М 374 (думаю яка небудь фінішна від К2 також підійде). 

Після поліровок все натерти мікрофіброю, помити і бажано натерти воском, я К2 ultra wax використовую. Вот і результат такий же буде.
Ну або запорожця вже хтось помАлював до того))

P.S. Якщо нема досвіду в таких штуках то краще обійтись тоді без наждаку. Бо дуже легко протерти все до грунту.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, FROZTEN сказал:

Береш поліровочну машинку і наждак 1500, або 2000.
Замиваєш всю фарбу наждаком з водою (зовсім не сильно). Перед цим, звичайно, вимити кузов "шоб аж скрипів".

Далі як все замив - K2 Ultra Cut пасту не шкодуючи (але без фанатизму) на жовтий (або сірий, якщо нема досвіду в поліровці) поліровочний круг - і терти терти терти. Руками можна навіть не пробувати. :)

Після К2 знову все мити, почитстити поліровочний круг (в ідеалі взяти, звичайно, інший, але тоді жаба силько квакає. :)) ) і повторити все те ж саме але з пастою 3М 374 (думаю яка небудь фінішна від К2 також підійде). 

Після поліровок все натерти мікрофіброю, помити і бажано натерти воском, я К2 ultra wax використовую. Вот і результат такий же буде.
Ну або запорожця вже хтось помАлював до того))

P.S. Якщо нема досвіду в таких штуках то краще обійтись тоді без наждаку. Бо дуже легко протерти все до грунту.

Я ніжно натираю до блиску і скрипу)

Багато коцок і підкрасів було, і підкраси повідвалювалися вже. Боюся що як візьму круг поліровочний то половину фарби зніму))))

Будемо вважати що Коррида Мосяна і Запорожця трошки відрізняються))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Шось мені захотілося перевірити як там в багажнику паливний фільтрик поживає, котрий поставив 3 роки назад. 
А там.....

В карбі, тим не меньш, доволі чисто, як для такого. :)

photo_2023-09-01_12-50-49.jpg

photo_2023-09-01_12-50-53.jpg

photo_2023-09-01_12-50-42.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В мене друг вічно казав: нафіг ти його так часто міняєш, а я міняв кожні 2-3 тисячі)

А насправді навіть міняючи так часто там всеодно купа піску і якогось гівенця, хоч бери і пляж насипай)

А враховуючи вартість того фільтру то краще вся ця фігня в ньому ніж в карбі) 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

1 час назад, Lancer90 сказал:

так часто там всеодно купа піску і якогось гівенця

Ну тут бак ржавий був, скільки не промивав, лимонною кислотою не замочував, ніц не давало, ось і натягнуло цього всього. Думаю з часом "роздуплиться" й буде нормально. В карб фільтр всеодно нічого не пропустив.

На 41 то пластиковий бак і там таких проблем не буде. :) 

Хоч і тут проблем не було. Я взагалі здивований, ЯК воно так взагалі хоч щось тягнуло з бака))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В мене на 41 залізний бак, тому маю таке саме. Перед тим була 2108 з залізним баком то теж продував карб компресором частіше ніж встигав фільтр міняти)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

33 минуты назад, Lancer90 сказал:

В мене на 41 залізний бак

Рекомендую поміняти на пластиковий, на ОЛХ часто бачу з ними оголошення. :)  Я собі ще в 19 році поміняв, бо рідний металевий згнив до дир на ньому. (все ж 8 років в кущах стояв, само собою без бензину)

 

photo_2023-09-01_23-23-58.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В мене то бак не іржавий, хоча сміття якесь постійно з'являється саме собою там))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Баки хорошо  ржу образуют, когда бенза мало. А когда постоянно полный, то ходят нормально. Но с нашей житухой разве на полном постоянно поездишь? Конденсат день - ночь собирается, а метал бензинчиком обезжиренный, вот тут и начинается химия с оксидом железа на выходе. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Хто підкаже, який має бути люфт заднього колеса (полуосі) в шліцах моста (диференціалу) ? 
Бо шукаю, що може греміти в задній підвісці (втулки ресор поміняв, сидять тугенько). То піддомкратив заднє колесо і давай його хитати у всі сторони. В сторони та вверх-вниз не хитається зовсім, навіть на міліметр, значить з підшипником все ОК (само собою без зажатого ручніка хитав). А вот якщо кручу колесо по осі, просто вперед назад, то до того як почне крутитися кардан потрібно зробити десь 1\5 чи 1\6 оберта, при тому кардан починає крутитися з дзвінким ударом (БЗДИНН).

Шось в талмудах в упор не бачу ні слова про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну, якби підшипник на міліметр хитався то було б капець. 

В мене гримів колись підшипник. Тех пів-року шукав шо гримить.

А, ні, він у чулку моста трохи люфтив і гриміло на ямах. Я тоді тонку фольгу підмощав.

А ото такий жзинь як в тебе у мене був - пальцями сателітів розбило отвори під них в корпусі диференціалу. Але більш схоже на "клац" було.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Проверь крестовины на кардане, если что сними и покачай в разные стороны, должны ходить без закусывания и люфтов.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

8 часов назад, Gagai сказал:

покачай в разные стороны, должны ходить без закусывания и люфтов

Так и есть. Их уже проверял, когда сцеплением занимался. Тогда кардан снятый был, думал поменять, ибо лежат новые, но и эти ещё хорошие. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В 24.09.2023 в 10:23, Gagai сказал:

Тогда это люфт на сателлитах.

Какой он в плюс-минус норме должен быть? Чтоб знать от чего отталкиваться.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я этот параметр не знаю как объяснить - обычно руками кручу, градусов 5-10. Кардан и второе колесо не должны ни капли проворачиваться при замере. На грузовых и легковых сателлитах люфт разный, т.к. разный модуль зуба шестерни. Самое надёжное снять редуктор и проверить.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...