Перейти до вмісту

иж 412 "Спокойная ночь"


BonjornoПопуас

Recommended Posts

  • Відповіді 508
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

там аккуратно надо, а то в больничку могут с ожогами ладошек и обезвоживанием забрать)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

оно не шестерни держит, а вилки переключения, по нему соваются, просто в этом валике отверстия для фиксации вилок, и вот если они станут не верно, то будет плохо.

Да, то я тупанул ночью и написал про шестерни. Я уже лет 7 не делал такие коробки, подзабылось... Но то что он не на месте это плохо, там могло и вилки потереть из-за этого да и всякое могло быть...

 

Золотая бронзовая стружка тоже не очень хорошо - это стружка синхронов, если её много, то синхрона осталось мало. Но пока не поставишь коробку не узнаешь как она работает. Ну или разбирать пока она снята. Проверить бы еще заразом подшипник вала в хвостовике на предмет шата.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да, то я тупанул ночью и написал про шестерни. Я уже лет 7 не делал такие коробки, подзабылось... Но то что он не на месте это плохо, там могло и вилки потереть из-за этого да и всякое могло быть...

 

Золотая бронзовая стружка тоже не очень хорошо - это стружка синхронов, если её много, то синхрона осталось мало. Но пока не поставишь коробку не узнаешь как она работает. Ну или разбирать пока она снята. Проверить бы еще заразом подшипник вала в хвостовике на предмет шата.

стружки было маловато. ну вторичный вал болтаеца не так уж сильно, но люфт есть. переживаю какбы мне новые сальники не зїло побистрому. Ну пока не поставлю и не поеду ничего не скажу. там в уголку еще одна КПП есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

норм помыв! чым драяв?)

драялкой)

та простим керасином, оно отмивалось я и драял).

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нихерасебе  подраяв... З неї тепер їсти можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нихерасебе  подраяв... З неї тепер їсти можна...

просто, якщо договорюсь з фрезеровщіком, то людині з нею працювать, тож гавно треба було змить. Я і не дуже напрягався, я мив воно змивалось) потратив керасину грам 150

Батя сказав "вона з завода не така чиста була, тепер в ній можна чайку заварить"

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вот это отмыл, я честно даже и не думал что это все сделано с помощью керосина. Думал что что-то специальное использовал, но все красиво так.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

просто, якщо договорюсь з фрезеровщіком, то людині з нею працювать

Абсолютно правильный подход!

Класс!!!

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

не, ну а шо там на коробке, всегда свежее масло, особенно на крышке, высоким тмпературам не подвергается, не пригорает, оно всегда норм отмывается. 

 

Вы шо, нэ зналы? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да чё, похвалить человека за хорошую работу уже нельзя... :ph34r: Но отмыл то реально хорошо, и это факт. не всегда так можешь отмыть некоторые детальки, сидишь драишь их час а они тока немного отмываются, а тут как новая.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

_yYg0BICXss.jpg

вчора договорився, а сьогодні забрав цена вопроса дохрена нервов, і грошів не мало. но я довольний

  • Upvote 4
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

DGebJbF8iXI.jpgx32PkLgoKZo.jpg

iKq6B770Zh0.jpg

 

мужики дали допуск в 2 сотки. сальник дуже туго заприсувався.

ремкоплекти втулочок в гараже. дособирать буду завтра в гараже.

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тьома, молодець, робота не стоїть на місці, це добро, скоро Мося виїде  :) .

 

Одне Тьома не хорошо, ти раніше не лінувався, такі поеми писав, що приємно були читати і настрій :)  ці поеми підіймали наче х@й при виді класної тьолочки з отменнім бьюстом  :) , а зараз так два слова і всьо, надо би возобновить старі традиції  ;) .

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тьома, молодець, робота не стоїть на місці, це добро, скоро Мося виїде  :) .

 

Одне Тьома не хорошо, ти раніше не лінувався, такі поеми писав, що приємно були читати і настрій :)  ці поеми підіймали наче х@й при виді класної тьолочки з отменнім бьюстом  :) , а зараз так два слова і всьо, надо би возобновить старі традиції  ;) .

а шо написать? що я по дурості засунув шарик і пришлось сверлить кришку, а потім закльопувати ))) всі і так сміються з мене, шо багато слів а діла ноль.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

собірай давай пока не морози.

буде видно, успію соберу

Шото я неувидел той заклёпки

видно на фото присмотрись возле цифри 28 бугорок сверху на нем заклепка))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

буде видно, успію соберу

видно на фото присмотрись возле цифри 28 бугорок сверху на нем заклепка))

то на скорость не вліяє,так шо Тьома нормально )) не переймайся, главне,шо завтулив сальник і масло не тектиме  :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Прийшов в гараж, перші 20 хвилин проклинав той гараж! холодно! пальці рук і ніг замерзають! ніфіга як завжди не получається. Ну потім приловчився трошки і діло пішло. зараз в голові вспливають фотки там де люди ремонтують машину в перчатках, неможу я працювати в перчатках ніколи! я пів життя в селі провів, і завжди все роблю без перчаток, і зимою вони мені мішають працювати, ну зараз пришлось приловчитися бо руки примерзають. Якась тварюка вкрала в мене літру керасіну - обідно, чи то я по стрості мозгів уже десь присрав. Соберав КПП півдня, дуже багато мелких телодвижений.

Перерив пів гаража знайшов ТРУ втулочки на кулісу - ижмаш! натулив на міце, треба буде ще перебрати кулісу в салоні.

А воно холодно, сніг залітає, слава богу я взяв фен домашній нагрівати коробку, щоб намазувати герметик, ну я ним непогано грівся. Цей красний герметик мене аж вибішує, але маємо те що маємо. Зібрав коробку, погрів ноги феном і свалив побистрому, закрив гараж думаю до тепла!! Був би комбік,  ще числаб 25, поїхавби за ялинкою в ліс.А так коробка зібрана гараж до тепла закритий.

WWB2k-tqVq8.jpg

5s1ZxPw6ktw.jpg

r6qF0sdXOCk.jpg

c27KLsXF3Ug.jpg

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я тож все життя без рукавиць все робив, а щас мабуть годів 2 вже як в рукавицях роблю більше і більше. Я кстаті тоже хлопець з села, і тоже всігда без перчаток все робив.

Став уже коробас, виїзжай, чо йому там стоять.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я тож все життя без рукавиць все робив, а щас мабуть годів 2 вже як в рукавицях роблю більше і більше. Я кстаті тоже хлопець з села, і тоже всігда без перчаток все робив.

Став уже коробас, виїзжай, чо йому там стоять.

йому до виїзда, як до києва рачки :lol: , коробку вкинуть то пів біди. За дурною головою і ногам нема спокою - це про мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я тоже в рукавицах не могу работать, особенно если что нужно держать в руках по типу держака, но и молоток и ключи тоже не хотят работать нормально в рукавицах, но как-то все чаще пытаюсь их использовать тоже.

 

А для нагрева в гараже хорошо использовать монтажный фен - он греет шо дурной, пластмассу плавит за пару минут легко, металл прогревает отлично и тепла в гараже дает как тепловентилятор. Стоит 100-150 грн более менее нормальный, есть и дешевле. варианты. У меня Expert на 2 скорости, покупал чуть более года назад около 120 грн, точно уже не помню.

 

А что то за герметик? Строительный чтоли?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...