Перейти до вмісту

Москвич 412 Frankenshtein, 1.8


Гість Danko

Recommended Posts

На днях зроблю фото і виставлю.

Ну так, текст однаковий :) Перекладачем перекладав ))) Я російської взагалі не вчив... А на Драйві2 уже раз получив попередження за українську мову...

ну так, а я, шо вчив. шо раді слухав, з 3 по 5 клас) пишу так само як і тут з помилками але інколи ставлю букву Ы там де треба і не треба).

а чого не з бмв, або уже електричні якісь втюхать? чи ці бесплатно дісталися?

ого, драйв який.

ага даже латвійці, литовці, фіни пишкть на каряво руском переведином в гугл переводчике. та даже ті шо з америки там зарєстровані пишуть теж рус. хоча нічого не розуміють в ній) отака біда малята)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 244
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

ну так, а я, шо вчив. шо раді слухав, з 3 по 5 клас) пишу так само як і тут з помилками але інколи ставлю букву Ы там де треба і не треба).

а чого не з бмв, або уже електричні якісь втюхать? чи ці бесплатно дісталися?

А що з БМВ кращі? Я спочатку і ці не дуже хотів ставити, але друг підбивав на них ну і я вирішив поставити їх. І мені сподобалися. Ну і вони ідеально підійшли, практично нічого не переробляв. Плюс я собі і другу за коньяк дістав :) А давати від 300грн. за дзеркала мене жаба давить :)

п.с. знаєш, мені часто задають схоже питання по панелі - "а чого не від БМВ ставив?". А мені від БМВ не подобається наприклад. Як колись дойдуть руки - поміняю цю панель на нову, але так само від Опеля... Тому - інколи варто і експериментувати ;)

п.с.с. можливо скоро, як дістану решта деталей (а це ой як не легко у моєму рідному місті, тому шукаю помалу по Україні...) - буде у Франика нова морда. І там уже побачу, що і як...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

файні люстерка, особливо некитайський хром ззовні. маєш де ще такі взяти?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

файні люстерка, особливо некитайський хром ззовні. маєш де ще такі взяти?

Дякую. Так-так, це не китайські сучасні дзеркала )))) Масивні, тяжкі, металеві повністю.... Думаю і підігрів перед зимою встановити.

Нажаль, у нього нормальних хромованих не має більше, хіба під покраску узяти. Якщо цікавить - пиши у ПП, поговоримо там.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

Всім привіт!

Хех... давненько не писав ))) Літо якось швидко пролетіло, нічого особливого із Фраником не робив. Тьфу-тьфу-тьфу - все окей із ним, вірно й надійно катає мене :) А зупинка у процесі вдосконалення Франика та сама - всі гроші на гараж новий йдуть (гараж із мансардою буде))) )плюс тепер у мене набагато менше стало вільного часу :)

Але необхідне виконується справно - на днях поміняв масло (уже 60460 на спідоментрі )) ) і фільтра. На цей раз вирішив провести екперимент і заляти напівсинтетику. А виробник той самий, що і минулого разу - Total Quartz 7000Energy 10W40.

post-10426-0-99408100-1381072873_thumb.jpg

Як вичитав у просторах інтернету і як майстер знайомий - поставив дешевий масляний фільтр, а через 500км. поміняю його на такий самий, а уже на 1000-1500 поставлю далі суперфільтр Колан. І зразу замітив приємну річ - тиск масла покращився.

Ну і пару фото, біля роботи зробив :)

post-10426-0-78361300-1381072898_thumb.jpgpost-10426-0-50290800-1381072919_thumb.jpgpost-10426-0-30781600-1381072936_thumb.jpgpost-10426-0-32309500-1381072954_thumb.jpgpost-10426-0-11067400-1381072977_thumb.jpg

І виправляю - фото із салону як виглядає нове дзеркало.

post-10426-0-95739200-1381072988_thumb.jpg

До речі, уже покатавшись трохи із ними напишу відгук:

дзеркала просто супер! все чудово видно, на дорозі машини, що позаду їду - тепер практично не сліплять мене, антиблік класна річ! ну і вигляд мені дуже подобається )))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Ну майже про Франика ))))

Точніше - про його нову хату :)

Ось вона - одна із причин, чому роботи із Frankenshteinom трошки притормозилися.

post-10426-0-72576200-1384160504_thumb.jpg

post-10426-0-54024900-1384160517_thumb.jpg

post-10426-0-71758300-1384160531_thumb.jpg

Гараж із ракушняка, привезли із Криму. Ще роботи багато, але основне уже є ))) Оглядова яма присутня )))

Франик працює для гаража вірно й надійно: і цемент ним возив і блоки довозив (раз 70шт. прицепом, другий раз - 30шт. у багажніку і салоні ))) ) І радує, що він мене розуміє і не ламаєтья (тьфу-тьфу-тьфу)

Тепер щодо самого Франика.

До зими обов"язково треба купити нові пружини, а то зимою якщо знову буде снігу, як цього року - то точно не зможу їздити... Плюс треба стартер і бензонасос передивитися...

Ну і зимою мушу обов"язково салон перешити і турбінку відновити... Але фінанси...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А чому вирішив з ракушняка будувати гараж,а не з піноблоку чи газабетону?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А чому вирішив з ракушняка будувати гараж,а не з піноблоку чи газабетону?

Ціна - основний аргумент :) Це ж гараж, а не хата... я так уже не мало вклав у нього і ще треба... Різниця між ракушняком і піноблоком/газоблоком майже у два рази. І це враховуючи, що на блоки тільки клей-цемент, а на ракушняк пісок і цемент...

А по якості ракушняк не поступається блокам, плюс це природній матеріал.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Обов"язково залишити отвір в стелі, між першим і другим поверхом. Коли треба буде витягнути мотор, то два чувака будуть стояти на 2му поверсі і тягти трос. )))

Класний гаражик.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Обов"язково залишити отвір в стелі, між першим і другим поверхом. Коли треба буде витягнути мотор, то два чувака будуть стояти на 2му поверсі і тягти трос. )))

Класний гаражик.

Дякую! :)

Нє, люка робити не буду, а от підйомний механізм придумаю якийсь ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Бляха муха не раз по два рази на місяць в Тернополі і постійну торможу з даними (телефон і т . д.) щоб зустрітись і познайомитись((((

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Бляха муха не раз по два рази на місяць в Тернополі і постійну торможу з даними (телефон і т . д.) щоб зустрітись і познайомитись((((

Радий буду познайомитися ;)

Дані у ПП напишу

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 8 місяців потому...

Всім привіт!

Давно не відписувався - вибачайте... Фактично із Фраником нічого не дороблялося, через відсутність вільних фінансів. Хоч планів та ідей - повно... Не вибадував, їздив справно... До суботи 12,07... У суботу мав змогу перевірити свої тормоза й ремені безпеки... Спрацювали відмінно, усі чотири колеса ідеально тормозили, паски не дали перевірити на міцність руль й лобове. Хоча загалом це мало допомогло... Одним словом - попав у ДТП. На перехресті мене не пропустив ЗАЗ Віда. Хотів проскочити, в останню мить проскакував... Як результат - таран кутом правої передньої частини мого Франика у його праву пасажирську дверку й стояку. Розпоров її майже крилом )))

Отож, Франик підбитий тепер стоїть у гаражі, чекаємо на оголошення суму відшкодування. І будемо ремонтуватися. А там є що:

геометрія передка трохи пішла, телевізор витягувати треба, варити кріплення подушки мотор й лонжерон (тріщина)

під заміну: капот, крило праве, радіаторна решітка, фартух, бампер передній, фара, габаріт... Ну і решта всяке різне...

На щастя - радіатор й акумулятор цілий.

 

 

post-10426-0-70735500-1405370447_thumb.jpg

post-10426-0-73471100-1405370461_thumb.jpg

post-10426-0-62489100-1405370477_thumb.jpg

post-10426-0-37158600-1405370490_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну що тут скажеш,херня повна головне що сам живий здоровий,якщо потрібна решітка то можу подарувати.

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну що тут скажеш,херня повна головне що сам живий здоровий,якщо потрібна решітка то можу подарувати.

Та так... Щастя, що був пристебнутий, а то ребра порахував би об руль...

Але сил, настрою й бажання що небудь робити не має взагалі...

п.с. за решітку дякую, напишу у ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та шо ж такое, ты уже на первый за последнее время... Я сам недавно встрял....

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Даааа Бодя, повний попандос, шкода Франика. Але головне почати робити, а там робота піде, не опускай руки, все відновлюється, головне що сам цілий.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та просто не поважають Москвичів! Думають, що вони їздять із швидкість 20км./год, їх можна підрізати, проскочити перед ними...

 

Даааа Бодя, повний попандос, шкода Франика. Але головне почати робити, а там робота піде, не опускай руки, все відновлюється, головне що сам цілий.

Дякую Віталік! Та он, збираюся із думками, силами й починаю шукати запчастини... І мабуть все буду через інтернет заказувати, а то у нашому селі Тернопіль - ціни переважно космос плюс якість дуже часто середнячкова....

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Могу предложить в тернополе мосик 412 74года под донора, весь сток. За цену чермета отдам. Он в прицнипе с документами, в гараже года три простоял, а так вроде даже на своем ходу.

 

Если интересно - в ЛЛ

 

Та просто не поважають Москвичів! Думають, що вони їздять із швидкість 20км./год, їх можна підрізати, проскочити перед ними...

 

Дякую Віталік! Та он, збираюся із думками, силами й починаю шукати запчастини... І мабуть все буду через інтернет заказувати, а то у нашому селі Тернопіль - ціни переважно космос плюс якість дуже часто середнячкова....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Могу предложить в тернополе мосик 412 74года под донора, весь сток. За цену чермета отдам. Он в прицнипе с документами, в гараже года три простоял, а так вроде даже на своем ходу.

 

Если интересно - в ЛЛ

Дякую, написав...

 

 

Я думал 

Frankenshteinа продают))

 

О! З чого таке узяв?? Чи десь бачив/чув про таке?

Колись така думка була, але скоро вона і пройшла ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Все робиться, батько мій на ниві також потрапив в ДТП, дійсно що напасть якась. Спочатку я переживав, потім зрозумів, що залізяка-залізякою, все ремонтується-рихтується, саме основне всі живі й здорові.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...