Перейти до вмісту

Москвич 412 Frankenshtein, 1.8


Гість Danko

Recommended Posts

Все робиться, батько мій на ниві також потрапив в ДТП, дійсно що напасть якась. Спочатку я переживав, потім зрозумів, що залізяка-залізякою, все ремонтується-рихтується, саме основне всі живі й здорові. http://moskvich.net/topic/19065-%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%BE%D0%BD%D1%82-%D0%BF%D0%BE%D1%81%D0%BB%D0%B5-%D0%B4%D1%82%D0%BF/

Та звичайно, що робиться :) Просто час й гроші... Мені основне, щоб суму відшкодування нормальну написали...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 244
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Прикро те, що зараз мало хто дотримується ПДР, а на наші машини взагалі уваги не звертають.

І таке враження, що москвич в дзеркалах не відбівається, його просто не бачать )).

А залізо відновиться.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Прикро те, що зараз мало хто дотримується ПДР, а на наші машини взагалі уваги не звертають.

І таке враження, що москвич в дзеркалах не відбівається, його просто не бачать )).

А залізо відновиться.

А винуватець так мені і казав спочатку - "я тебе не бачив". Ну як, у майже білий день (20.00), пуста вулиця, видимість пряма - тормозний шлях 14м., плюс від початку мого тормозного шляху і до місця, де уже погано видно - більше 100м чи даже 200м.!!!! Завтикав, провтикав, заснув - то так і скажи! А не "ти летів більше 100, тому не встиг тебе побачити"! Якби було у мене більше 100 - думаю наслідки були б набагато більші...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Грёбанные гонщики :(

Жаль машинку, но не расстраивайся - руки есть, всё остальное приложится! Удачи в восстановлении!!!

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ото ж.

Був би ти на бентлі, він би і носа не висунув доки не проїдеш)))

Все він бачив, але, як завжди - проскочу.

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Грёбанные гонщики :(

Жаль машинку, но не расстраивайся - руки есть, всё остальное приложится! Удачи в восстановлении!!!

Дякую!

п.с. то був таксіст і тим усе сказано....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну, я тоже в такси 8 лет отработал - ни одного ДТП  :cat:

Так что это не показатель. От человека зависит.

И маленький кусочек позитива, так сказать для підтримки штанів  ;)

 

Анекдот:

 

Экзамен в автошколе.

Вопрос: равнозначный перекрёсток, на нём стоят машина скорой помощи, газовая аварийка, пожарная и милиция - кто из них первый проедет перекрёсток?

Вовочка тянет руку. - Таксист проедет первым!

Вовочка, какой нахрен таксист?! Его же тут нет! Откуда он тут возьмётся?!

Вовочка: Та хз, откуда они всегда берутся на перекрёстках  :goodd:

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Таке питання: колеса від мазди 626 стають без всіляких доробок?

Так, потрібно довші шпильки від Ниви плюс проставки 8-10мм.

 

Щодо ДТП:

Експертизу зробили, був суд й він визнав свою вину повністю... Тепер чекаю 10 днів на поставу, доробляю решту документів із страховою і жду гроші... Плюс знявши підкрильник - виявив ще одну тріщину: на місці кріплення площадки під акумулятор...

Запчастини, завдяки Клубу!, фактично усі уже придбав. Пізніше додам фото. Скажу одне - хром поверну на морду і мабуть буде сигналка із ЦЗ :)

Майстер, який буде робити машину, почне щось із нею робити через два тиждні. До цього часу розберуся із вихлопною - штани треба поміняти й задній баняк... Плюс помалу переберу-підготую рульову трапецію на волгопальцях...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так, потрібно довші шпильки від Ниви плюс проставки 8-10мм.

это на 15 радиус? потому как сталкивался с дисками от мазды на 14 радиус становятся на родные шпильки, тока ЦО надо растачивать.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я нічого не розточував стають  як рідні тільки проставки на перед потрібні бо виліт у мазди зовсім інший.

post-11211-0-92022700-1407740770_thumb.jpg

post-11211-0-79688400-1407740795_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

это на 15 радиус? потому как сталкивался с дисками от мазды на 14 радиус становятся на родные шпильки, тока ЦО надо растачивать.

 

Ні, на 14 радіс. Звичайні залізяки. Рідні стануть, але там дуже малий залишок витка, щоб закрутити гайку. А безпека - це у першу чергу!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

ви хоч уявляєто собі, яке буде завбільшки колесо з радіусом 15 дюймів? Правильно - діаметром 30 дюймів, а тепер помножте на 2,54см, і буде 76,2 см )))))))))

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Франик уже пофарбований, на днях збереться й полірнеться :)

Нарешті будуть нові фари й хороші лампочки - OSRAM Night Braker Unlimited  :new_russian:

Ну і повернеться... хром на морду :)

Майстер, ледве витягнув поперечку над радіатором (там де кріплення завісів капота) )))) Метал такий грубий, немов броня )))

А так - новий капот й крило маде ін СССР (із біркою даже!), нові фари, нові ободки, решітка радіатора....

 

Але ще трохи постоїть у гаражі - буду знімати рульову колонку, а то враження, що черв"як знову під заміну... Плюс хочу нові піддомкратники вварити, бо у мене ще рідні, а їм уже 35р....

 

chaika

А ще ставлять даже 16 дюймів колеса на 412-2140 ))) Нє, мені особисто посністю хватає тих коліс, що зараз є...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А ще ставлять даже 16 дюймів колеса на 412-2140 ))) Нє, мені особисто посністю хватає тих коліс, що зараз є...

ну да, у @NAPASYAN как раз 16 от мерса

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нарешті будуть нові фари й хороші лампочки - OSRAM Night Braker Unlimited  :new_russian:

 

Не буду разочаровывать, но эти найтбрейкеры - так себе. Я брал их около 120 грн в своё время. У отца обычные венгерские за 10 или 20 грн/пара - свет от них более густой и насыщенный, чем у этой крутотени. Оптика у меня очешуенная, DDR, целка.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

Нарешті будуть нові фари й хороші лампочки - OSRAM Night Braker Unlimited

Я тоже от новых фар и Philips Night Guide был когда то в радужных предощущениях,которые не оправдались и дело по моему даже не в лампочках,а в качестве нынешних фар

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну фари то не теперішні, а ще СССР - тому буду надіятися, що будуть служити добре.

А вибрав Осрам замість Філіпса, бо знайомі жалілися більше більше на Філіпс, ніж на Осрам...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну фары то не СССР, а немецкие. Ааа стоп, хотя если на 412 то может и СССР. И у меня не новодел, а труЪшные немецкие новые АЗЛКшные фары, в коробочке и полном комплекте, с этикеточкой, пахнущие как и 30 лет тому назад. Надыбал вот такой ништячок задорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Забрав у четвер Франика із покраски :)

Але вчора розібрав трохи його:

зняв рульову - попередній вердикт: підшипники розбиті. У понеділок тато розбере його повністю і скаже остаточний вердикт...

зняв усьо вихлопну систему, від переду до заду ))))) - вердикт: задню частину на металолом, решту частин - обварювати буду, є незначні дирки, але є ще за що варити...

плюс після ремонту рульової - їду до майстра переварювати піддомкратники.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...