Перейти до вмісту

Москвич 412 Frankenshtein, 1.8


Гість Danko

Recommended Posts

  • Відповіді 244
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Фото буде після виїзду ))) А то без рульової й без вихлопної я далеко не заїду )))

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Так, уже катаємося :)

Вибачте, що не відписую - на роботі повний завал, вихідні як не з коханою, то вдома роботи повно )))) Будете сміятися, але дістав кращу радіатурну решітку і  уже два тиждні не можу її поставити - часу бракує! :)

У двох словах: поставив нову рульову колонку, половину вихлопної поміняв (задній баняк й середню частину), сьогодні-завтра буду перевзуватися на зимову резину (покищо тільки зад).

Надіюся, що у неділю поїду десь у ліс, зроблю пару свіжих осінніх фоток...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Фактично після виїзд ремонт - Франик щодня їздить, тьфу-тьфу-тьфу не підводить й не капризує :) Особливо після заміни рульової легше крутити баранку ))) Ну і взув його у зимові колеса. 

У суботу провів ревізію і доповнив список потрібних заміни запчастин свічками й дротами. Плюс масло поміняти треба й карб промити. Ну і треба таки знайти час і перебрати рульову під волгопальці і нарешті її поставив.

Одним словом - список великий, а часу - не має зовсім... Мабуть, як каже мій друг - переріс період постійного крутіння гайок і просто зараз катаюся :) А, ще одне - після 1-го числа віддаю задні сідушку під перешивку :) А передні - через півроку :) Так-так... просто зараз Фраником щодня їжджу...

А ось фото....

Чесно - ну не знаю!!!! Дівчина каже - їй більше подобалася червона морда, тоді був стильний й не такий як усі, а зараз звичайний... мені - ніби вона й права... Хоча і у хромі щось є... Друг каже, щоб залишав хром...

Наклейки 100% весною повернуться, просто свіжа фарба була, а зараз уже захолодно клеїти

1upXS.jpg

G7XK.jpg

h9RjJ.jpg

RTDz2.jpg

Jiwr2.jpg

  • Upvote 4
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Просто АГОНЬ с хромовой мордочкой!!!

А зеркала боковые с чего? С BMW?


Бампер задний тоже не помешало бы в хроме....

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Просто АГОНЬ с хромовой мордочкой!!!

А зеркала боковые с чего? С BMW?

Бампер задний тоже не помешало бы в хроме....

Дякую! :)

Ні, з Мерса 123. Зручні, красиві, а головне - дуже практичні у користуванні, обзор прекрасний. Плюс антиблікове покриття :)

А задній бампер ще не знайшов за адекватну ціну й у хорошому стані... Хоча і цей дуже хороший...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А фарбували повністю? Скільки яка послуга вартує? Повністю віддавав машину майстрам? Зроблено все просто ВОГОНЬ, як вже було сказано вище.


А через який термін приблизно виплатили страхове відшкодування?

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А фарбували повністю? Скільки яка послуга вартує? Повністю віддавав машину майстрам? Зроблено все просто ВОГОНЬ, як вже було сказано вище.

А через який термін приблизно виплатили страхове відшкодування?

Дякую :) 

Майже повністю :) Задня частина й права сторона була пофарбовані перед Всеукраїнкою у Черкасах, то її тільки полірнули, а решта - фарбували. Робив мій дядько, відповідно ціна за роботу була нижча за ринкову ))

Ну так, загнав до дядька, допоміг розібрати, а збирав він її уже сам... Ну і потім вдома доробляв - заміна рульової, нові фари...

А страховку виплатили майже у відвідений час - десь через 2 місяці від дати оформлення усіх документів... А документи, експертиза, суд - то майже місяць тягнулися...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Класний.

З хромом мені таке як краще.

Дякую :)

Ай... той хром - то перша річ у Франику, в якій я не впевнений на всі 100%! Ну ніби класно, стильно... а з другої - червона морда - то була морда Франика :)))) Оригінальна, не стандартна - як і сам Франик...

Весною чи як буде вільний час буду експериментувати )))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую :)

Ай... той хром - то перша річ у Франику, в якій я не впевнений на всі 100%! Ну ніби класно, стильно... а з другої - червона морда - то була морда Франика :)))) Оригінальна, не стандартна - як і сам Франик...

Весною чи як буде вільний час буду експериментувати )))

Ну якщо дивитися з позиції оригінальності то так.. з "красной мордой" не такий як всі. А з іншої сторони хром в гарному стані і червоний доглянутий москвич да іще 1,8. да іще і на дисках нормальних то це вже "не так як у всіх".. так що  дивись сам.. якщо душа не лежить до хрома то насильно милий не будеш) 

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Як на мене, то фарбувати таку розкiш (я про хром) - це вандалiзм. Може краще взяти щось у менш гарному станi та пофарбувати? До речi, чорна, матова фарба була б також дуже не поганою. Та то вже на Ваш розсуд. :)

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну якщо дивитися з позиції оригінальності то так.. з "красной мордой" не такий як всі. А з іншої сторони хром в гарному стані і червоний доглянутий москвич да іще 1,8. да іще і на дисках нормальних то це вже "не так як у всіх".. так що  дивись сам.. якщо душа не лежить до хрома то насильно милий не будеш) 

Ну диски зараз не планую інші купляти то точно )) Мені просто здається, що як червона морда - то він якось молодше виглядає ))) І більше відповідає моїй манері їзди - газ до упора і полетів )))) Хоча останній час уже спокійніше їжджу ))

 

Як на мене, то фарбувати таку розкiш (я про хром) - це вандалiзм. Може краще взяти щось у менш гарному станi та пофарбувати? До речi, чорна, матова фарба була б також дуже не поганою. Та то вже на Ваш розсуд. :)

Ну цей хром точно не збираюся фарбувати... Стару решітку й бампер можна спробувати порівняти, хоча бампер сумніваюся, а решту - купити. А чорний матовий точно ні - темно, мрячно виглядає!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Наконец-то)) Красавец)) Можно, в принципе, похуже решётку найти и покрасить  в "родной" цвет Франкеншейна))

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

На вихідних було 5хв. вільного часу, то поміняв свічки, дроти, кришку трамблера...

tsbyJ.jpg

 

Думав до Нового року масло поміняти - не встиг... може все ж таки на тиждні поїду і поміняю. Так-так, Франик даже масло на СТО міняє ))) Нє, я не лінивий, просто часу немає :)

Плюс на Новорічно-різдвяні свята хочу перебрати рульову трапеція із волгопальцями...

А от салон - далі відклав у дальню полку.... Замість того, щоб обшити салон - купив додому плитку газову :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А чиво 20-е свечи взял? Нам же 22-е вроде идут.

Ці свічки під безконтактну систему запалювання...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

точно такі свічки були в мене на нестандартному моторі 1,6, робили погано, постійно покривались сажею, вже думав шо підробка, поклав у коробку, замість них поставив звичайний Бріск. Але потім коли зробив інший мотор, то вони стали працювать. Той нестандартний був з невідомою ступінню зтиснення, розрахунково як під 95й бенз, але тепер думаю що були помилки в розрахунках, а нормально працювали на дефорсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Эти свечи под Таврические двигатель МеМЗ 245. Под узам надо было брать 22е

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Не пам"ятаю, які перед цим стояли, але у магазині сказали, що вони були під звичайну систему (я хотів такі самі узяти), а ці - під безконтактну системи... Політ нормальний, гарно заводиться, мотором не кидає...

 

malosol - дякую :) Ну до весни, до тепла точно так буде )) А там - думаю просто привикну й усе ))) 

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...