Перейти до вмісту

иж 412 "Спокойная ночь"


BonjornoПопуас

Recommended Posts

О, хоч трошки пилюку здув в гаражі а то більше місяця ніяких новин  :) , а так і фоток нвробив.

Де це ти ото бампером і крилом переднім цілувавася  ;) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 508
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

О, хоч трошки пилюку здув в гаражі а то більше місяця ніяких новин  :) , а так і фоток нвробив.

Де це ти ото бампером і крилом переднім цілувавася  ;) ?

бампер то вигнуло, коли батя тянув його за собой на шнурку.

а крило було уже ударине до нас. і узбекський тюненг в салоні і зовні все зроблино до нас

я пока тьфу тьфу нікого не догнав і мене ніхто не догнав. хотя питався в правий бок догнати ланос. нада відеореєстратор чиплять

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Классные фото!!!А "зеленый" так загружен или рессоры просели?

Ну у вас и снега нападало.В Кременчуге что не пойдет,то сразу растает :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Классные фото!!!А "зеленый" так загружен или рессоры просели?

Ну у вас и снега нападало.В Кременчуге что не пойдет,то сразу растает :)

Спасибо.

ресоры там подсевшие. но он стоит на тот бок наклонен. ну и полный багажник яблок

у меня в оранжевом ресоры полутше. Снег первый вчерашний. уже стаял

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

фото для затравки гаража.

катаюсь на комбику.

tlYDuw2psPU.jpg

xRG8756HvxE.jpgMxowxidsAjI.jpg

YvV8SFbSMLU.jpg

yl3h5-M8kds.jpg

SYdgPwjctP0.jpg

WY-Cr61g444.jpg

 

24rqhH-3oyo.jpg

 

k5QmEahR2qA.jpg

NCE-XOCWaRw.jpg

 

ето так тестю камеру-пока в настройках. лопату 8мегапиксельную

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Давай-давай, все получиться, потрошки і зробиш :), Жванецький :)

дякую будем старатися

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Никуя себе!У тебя что там инжектор с турбиной? :D

а ты что думал. что я тут просто так в чате кнопки жму) без турбины.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А шо там у нас 2000 оборотов? Это холостой такой???

чесно сказать,уже не помню. вроде грел. а вроди и нет). сегодня с роботы буду ехать, засниму холостой.

 

Там труба самосварная. и так ОЧПуительно звучит

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

тупо фотки. печки и повседневной жизни комбикаuf3PMvFUWX4.jpg

kSQDhvKabPU.jpg

layV5mibDTs.jpg

dwJMxmOPx6Y.jpg

 

Оранжевый так уже стоит 2.5 месяца. недавно проверил жидкосят после зимы. завел прогрел. колеса подкачал. под днище заглянул и ужаснулса. вот задумуюсь нада сюда печку ставить или нет.

5fxebwKX74E.jpg

 

купил 2 регестратора в китае. гавение!! кому интересно каие брал и где подскажу шоб там не брали. снимают на мой взгял дамерой 0.3 мегапикселя

ZwvpsQXgaWg.jpg0S_olikB4CM.jpg

 

hoF_wF734Ws.jpg

Їдем з Батьою на дачу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Прям ралли

ми там з батей зажигание проверяем. если правильно виставлено то на воту горку, шо впереди москвич должен на второй заехать

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Кременчуг. Траса вопще гавняная. едиш как по стреальной доске.

xWMx0D0roNI.jpg

En7sLz4xegk.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

proWuK45i4w.jpg

фотка на последок. послений раз виїхав. 5 місяців стояв під підїздом завівся, прогрівся і поїхав. провірив всі жидкостя все на місці кроме масла в коробці. тормоза - тормозять. Поїхав в гараж поварив баті петлю капота, і очки. останій раз розігнав його до 80 дуже з великим остарахом. йде дуже велика вібрація на руль, і по всьому кузову дуже сильно вібрірує. Страшно їздити. Стоїть в селі жде свого часу. всім дякую.

З.І Шо далі буде незнаю, може взагалі відмовлюся, може колись, шось підшукаю нормальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нарешті з"явився запис в гаражі  у Тьоми, а то думав, що Мосі вже давно поїхали в Туреччину на ложки :) .

Тьома, а чого не хочеш передивитися всю підвіску і виявити причину вібраціїї?

 

... може взагалі відмовлюся, може колись, шось підшукаю нормальне.-  якось не серйозно :) , так, Мося і помре в селі  :(  :cray: , чекаючи своєї участі аба неучасті в житті його господаря Тьоми.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

шось непонятно, жовтый чи зелёный

оранжевий.

 

Нарешті з"явився запис в гаражі  у Тьоми, а то думав, що Мосі вже давно поїхали в Туреччину на ложки :) .

Тьома, а чого не хочеш передивитися всю підвіску і виявити причину вібраціїї?

 

... може взагалі відмовлюся, може колись, шось підшукаю нормальне.-  якось не серйозно :) , так, Мося і помре в селі  :(  :cray: , чекаючи своєї участі аба неучасті в житті його господаря Тьоми.

він поїде на ложки. бо він дуже гнелий по дніщю. трусить подвеску нема смислу. лонджерон почав відвалюватися. мені цей оранжевий дуже жалко бо я його вже один раз забрав з села( це тіпа як підібрать підбиту собаку з вулиці.) ну просто виходу немає іншого. тай документи на мертвого хазяєна.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

будешь на запчасти продавать?

да буду если надо. ты спрашуй что надо

 

Что все таки на ложки?может под ремонт?

да ложки серебряные)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

случилась у мене біда в сім’ї. і потрібна була машина. сів на батін комбі зелений. спочатку здох замок зажигания. Оказалось шо там стартер волговский і я еле подліз замкнути його отверткою. ЗАвів. но пропали фари. Подло підвів.

Зранку батя прийшов все за 3 минути поправив і 3 дні він нас не підводив більше.

Продав я ростаманцкого комби-награжденого так Чайкой. дуже за дешиво(( пручався він. еле завівся. потом багажник не закривався. вопще! я сутра открив. все нормально було. а при покупателях начав капризнічать.

пропав главний свет. - зробили на пряму і поїхали. за время малой їзди дивлюсь заді один габарі засвітився(появився)-подумав шо змерився він з новим хазяеном. ВОтак.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...