Перейти до вмісту

иж 412 "Спокойная ночь"


BonjornoПопуас

Recommended Posts

Ну наконец-то сдал!Я вас вітаю!!!Пол беды позади,теперь доделывай "засранца" и жги асфальт :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 508
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Ну наконец-то сдал!Я вас вітаю!!!Пол беды позади,теперь доделывай "засранца" и жги асфальт :)

спасиб сергей) доделаю как морози стухнут может тогда и к вам скатаюсь- но не будем казать ГОП ранше времени

что всетаки переименовать тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В "Засранца"? ))) Зря ты так, как корабль назовешь...

так і поїде)))

ну ви блин! ну придлагайте)? просто еще я його характер не понял

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Белый Конь або Скакун

значит так влючаю любимую групу КИНО и яка первая песня заиграет так и обзиваю- Спокойная ночь

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Жаль, не "мама-анархия" или папа-стакан портвейна)

Смотри, Солекс с БСЗ поставишь-опять надо будет переназывать) Уже будет ночь в памперсах)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Жаль, не "мама-анархия" или папа-стакан портвейна)

Смотри, Солекс с БСЗ поставишь-опять надо будет переназывать) Уже будет ночь в памперсах)

Будет так! славабогу что не Восмикласница) или алюминевые огурци.

поповоду солекса в пятницу денюжку получу( смотря скоко получу) пойду за жиклерами, вопрос таков http://detali.zp.ua/ отсилает по виходним?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А шо с жиклерами?? Ты ж ремкомплета взял?

хочу стандартние у тебя 97.5 роз*рочен. а в рем комплекте они не подписаны, яж писал. они на вид одинаковы и без маркировок каких либо

95 хоть не сверлил?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а)) То ж дырка в голове... Не, 95-й там норм) А тот де-то под 110-115 рассверлен :diablo:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну че там? Как машина? Или до сих пор права обмываешь? :crazy: :crazy: :crazy::russian:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну че там? Как машина? Или до сих пор права обмываешь? :crazy: :crazy: :crazy::russian:

да обмиюва по чучуть! скупилса на базаре по мелочом: 2 букви У, прокладки под карб. оську поплавка. жиклер 97.5.масло фильтер WIX перед цим прикупив на форум переходник. капельницу))) на тому тижні, а в суботу холод собачій і в неділю! нічого не робив. вчора заказав БСЗ. завтра повино прийти.Хотів ще ключ динамометрический но золотого запасу не хватило. З наступної зарплати думаю прикупить полусентетики литров 6. и може втулки на ресори. в цю суботу знов :russian: .Як токо потепліє буду мучать його! або він мене((

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А ключЪ навищщо? Он же гривен 800 стоит О.о

у меня двигло очень засрано. чуствует мой попец что головку нада протянуть. а протягивать трищеткой простой както не феншуй. Стоит такой ключь 175 грн до 15 кг у вас на запорожском сайте. на москвиче посмотрев больше 12кг нема ніде. ну може 15 максиму

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

То херовый.... Лучше кантером тянуть уже, чем таким ключем...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

То херовый.... Лучше кантером тянуть уже, чем таким ключем...

обговаривал я поповоду етого чуда совецокй инженерии. ним шоб тянуть нада 90 градусов угол держать, і до чогось привязувать. кароче не вариант. на краіній случай може позичу у дідуксіма ключик.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

у меня двигло очень засрано. чуствует мой попец что головку нада протянуть. а протягивать трищеткой простой както не феншуй. Стоит такой ключь 175 грн до 15 кг у вас на запорожском сайте. на москвиче посмотрев больше 12кг нема ніде. ну може 15 максиму

Главное не переусердствовать с затяжкой. Можно посчитать плечо рычага ключа и силу рук. Приложить это усилие без диноключа.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Главное не переусердствовать с затяжкой. Можно посчитать плечо рычага ключа и силу рук. Приложить это усилие без диноключа.

я просто не придставляю як це можна вимірять і як можна куском труби тянуть всі гайки з однаковой силою. якшо знаєш секрет, поділись

Не знаю, я так бате на пятерке голову тянул-все норм)

я на крайний случай могу и простим ключом затянуть. но хочитса все по правильному і шоб потом без последствий

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

І так продовжу мій мелодраматический боевик.(тогошо я з ним б’юся і скоро заплачу). У мене якась проблема, чи пороблено. Токо я переступаю порог гаража, у мене зразу рветься на ружу ракетне паливо! вириває дно так, що до Юпитера хватить долетіти. І не так просто а конкретно! Я просто не можу працювати і думати, а тим паче гайки крутити. коли мене викликає Байконур! кароче да простить мене сосед гаража, за яким наклав кучі уранової руди! чого це все пишу. просто не перший раз така фігня. Посуті! за два дні поставив БСЗ накинув карб 2140-10 сьогодні почав настроювати. Вистави зажигание підлючив всі провода до катушки, крім провода стартера( прочитав в темі БСЗ.) Знов як макака чиркнув проводами(замка зажигание досі нормального нема) перед цим витянув подсос, завівся, прогрів! покрутив траблер. почав скидувати подсос. не держе холостих взагалі. працює тільки з подсосом! пробував підгазовувати педалью і крутити холостий ход - реакції ноль я в шоці! заглушив вакум тормозов. знов ноль реакції! ах ДА! БСЗ - неправильно було зібране прийшлось перекидувати на 180 градусов нижні полумесяца.

Підскажіть шо крутити шо робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

в обід на роботі вийшов купити пиріжок до чаю, а купив МД-1 приблуду для виставляния зажигания. Батя купив шлангу для вакуума на карб. потому як тут деякі люди насоветували капельницу купить, я купив питався ставить своему засранцу капельцу, вона просто нелізла! а під кінець взагалі роспавилась. Виставили зажигание поставив старий карб той шо стояв на машине з покупки. і о чудо він працює без подсоса. подергуеться. але не так як раніше видимо десь сосе воздух з вакуумника. далі мучав замок зажигания! и тут прийшов на виручку китайский новодел там де 4 клеми вместо 3 стандартних. я задіяв всі 4 клеми і у мене тепер полноцений замок зажигания :lucky: . Спасибо большое Бате он очень помог и давав волшебний пендель мне. :punish::friends:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну вот всё и наладилось, а то столько крику було :bye:

да спаисбо. к идеалу далеко но всеже очень неплохо

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...