Перейти до вмісту

Восстанавливаю карбюратор 21041- 1107010


Recommended Posts

Всім привіт!

Знайшов в товариша в гаражі карбюратор СОЛЕКС 21041- 1107010. Весь у грязюці і піску, нижня площина вигнута, відсутні деякі деталі.  Вже понаходив трохи інформаці по ньому, але ще  треба дещо. Дифузори 23/23. Хочу поставити на двигун 1,5 л УЗАМ.

Підкажіть будь-ласка, які емульсійні трубки мають стояти в цьому карбюраторі, а то згідно таблиць, тільки один  жиклер правильний ГТЖ 95. Хтось бачив в продажі ремкомплекти до даного карба?

post-150-1318778566,77_thumb.jpg

post-150-1318778566,87_thumb.jpg

post-150-1318778566,97_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У AZLK@ , кажись такой, ремонтировался с запчастями говорил все ок.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Если не ошибаюсь то первая камера 95/160, вторая 95/100. Эмульсионные трубки ZD, ZC соответственно. Носики ускорительного насоса: первая камера 35, вторая 40. Жиклёр ХХ 35-41.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вот здесь вся информация..........

http://www.azlk-team.ru/literatura/

качай литературу

у меня такой карб........

а вот здесь есть все.......первый ответ..........

http://forum.azlk-team.ru/index.php/topic,5699.1750.html

успехов

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую!

Тепер знаю на 100% що шукати.

І добре що є запчасини, хоч і насипом, а то товариш казав, що рідкісний карбюратор, ремкомплектів нема зовсім...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а то товариш казав, що рідкісний карбюратор, ремкомплектів нема зовсім...

Ну это товарищ соврал. Ремкомплектов и запчастей хоть жопой жуй :claping:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я в свою очередь тоже добавлю!

Автор, пользуйся поиском, есть тема на форуме где мона прочесть все про солексы и задать вопрос, где тебе ответят карбюраторные гуру.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Солекс очень распространённый карб и железков на него валом, вот с Вебером уже посложней - устаревшая модель и запчасти уже надо искать у дедушек в сундуках.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а то товариш казав, що рідкісний карбюратор, ремкомплектів нема зовсім...

Ну это товарищ соврал. Ремкомплектов и запчастей хоть жопой жуй :)

запчастей много.

главное найти палатку или магазин где плотно занимаются карбюраторами и их запчастями.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я в свою очередь тоже добавлю!

Автор, пользуйся поиском, есть тема на форуме где мона прочесть все про солексы и задать вопрос, где тебе ответят карбюраторные гуру.

Я все прекрасно розумію,  перечитав, передивився багато  тем по різних форумах, і на цьому в тому числі. Так  що дарма не відкривав би нової теми, як би був задоволений знайденим матеріалом

Ніколи раніше з СОЛЕКСами не працював,  вчуся на ходу. Ввечері читаю книжки, інтернет, а вдень  після роботи - займаюсь карбюратором. Надіюсь,з підказками форумчан, я зможу відновити і добре настроїти цей карбюратор

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Як і писав, в нашому маленькому місті  продваці запчастин , про такий карбюратор і не чули :ninzya::beer::( !  Відповідно запчастин до нього не найшов! Жиклери  окремо, тільки ГТЖ 95.  :bud: :bud: :bud: Треба їхати в областний цетр

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

зачем?????

все запчасти подходят от самого обычного солекса девятки или восьмерки....

ты всю литературу скачал????? там все рассписано и на картинках показано.....

отличия москвичевского солекса от девяточного....в жиклерах и обратки....

что  ты выдумываешь.......

http://www.azlk-team.ru/literatura/

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Всім привіт!

Знайшов в товариша в гаражі карбюратор СОЛЕКС 21041- 1107010. Весь у грязюці і піску, нижня площина вигнута, відсутні деякі деталі.  Вже понаходив трохи інформаці по ньому, але ще  треба дещо. Дифузори 23/23. Хочу поставити на двигун 1,5 л УЗАМ.

Підкажіть будь-ласка, які емульсійні трубки мають стояти в цьому карбюраторі, а то згідно таблиць, тільки один  жиклер правильний ГТЖ 95. Хтось бачив в продажі ремкомплекти до даного карба?

тут посмотри тарировки:

http://www.daaz.ru/product/regul/solex.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

зачем?????

все запчасти подходят от самого обычного солекса девятки или восьмерки....

ты всю литературу скачал????? там все рассписано и на картинках показано.....

отличия москвичевского солекса от девяточного....в жиклерах и обратки....

что  ты выдумываешь.......

http://www.azlk-team.ru/literatura/

Так я про то і пишу!!!  Нема в нашому містечку в автомагазинах  жикльорів на СОЛЕКС з маркировками на Москвич! :blush::good::)

D.mon писав

 

  Если не ошибаюсь то первая камера 95/160, вторая 95/100. Эмульсионные трубки ZD, ZC соответственно. Носики ускорительного насоса: первая камера 35, вторая 40. Жиклёр ХХ 35-41.
  Так і є згідно таблиці з книги   
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Всім привіт!

Знайшов в товариша в гаражі карбюратор СОЛЕКС 21041- 1107010. Весь у грязюці і піску, нижня площина вигнута, відсутні деякі деталі.  Вже понаходив трохи інформаці по ньому, але ще  треба дещо. Дифузори 23/23. Хочу поставити на двигун 1,5 л УЗАМ.

Підкажіть будь-ласка, які емульсійні трубки мають стояти в цьому карбюраторі, а то згідно таблиць, тільки один  жиклер правильний ГТЖ 95. Хтось бачив в продажі ремкомплекти до даного карба?

тут посмотри тарировки:

http://www.daaz.ru/product/regul/solex.htm

Нема в цій таблиці мого карбюратора, є 21041-1107010-10, але там не такі жикльори, як в 21041-1107010

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У меня есть книга про 2141, там солекс 21412-1107010

Смесительные камеры 32/32

Диффузоры 23/23.

ТЖ1 95 ТЖ2 95

ВЖ1 160 ВЖ2 100

ТХХ 37 ВХХ 150

Жиглеры переходной системы

Топ 80 возд 150

ТЖ ЭМР 60

УН 35/40

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Тільки сьогодні я був в  Рівному на авторинку!!!! Але хочете посміятись?.. чи то треба плакати ... Обійшов всі ларьочки, і ні в кого не було ні потрібних мені жикльорів, ні ремкомплекту до  цього карбюратора. Пропонують або на 21083, або пропонують ОЗОН*ДААЗ запчастини !

А один взагалі з мене став дурачка робити :fool: . Кажу треба на Москвич 21412, з 1,5л  ремкомплект карбюратора - Він дає 2140 і каже що то воно і є. Я кажу що має бути такий як у  вісімках - СОЛЕКС. Дає мені на  21083, Я йому-Треба такий самий, але на Москвич, Він мені, то ж я тобі давав щойно... що ти голову морочиш, нема інших і не було і не буде,бо як в мене нема , то ні вкого не знайдеш!!! :diablo: К.з.л, П.д.р  :diablo: :diablo: .

Друзі!!!  Хто бачив в себе в місті  в продажі такі жиклери , або ремкомплект

з ТЖ1 95 ТЖ2 95

ВЖ1 160 ВЖ2 100

Эмульсионные трубки ZD, ZC

ТХХ 37 ВХХ 150

Жиглеры переходной системы

Топ 80 возд 150

ТЖ ЭМР 60

УН 35/40

Прошу! :help: Купіть і перешліть "Новою поштою"! :help:      ТЖ1 95 ТЖ2 95 я знайшов, а решту ні...

Хто зголоситься допомогти, пишіть або сюди, або в ЛС. Процес доставки і розрахунку утрясемо потім по телефону!!

P.S.Так що я вже перконався, що товариш правду казав, про відсутність запчастин на даний карб!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

во вторник зайду и сфоткаю рем комплект на 2108 под 1,5л двигатель, фото выложу, что-то придумаем

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Прошу! :good: Купіть і перешліть "Новою поштою"! :help: 

Создай тему в разделе "Киев" может кто поможет, там на рынке на Лепсе всякие жиклеры и прочие запчасти типа кулачков, носиков и т.д. продаются отдельно россыпью. Правда денег стоят, год назад топливные и ХХ были гривен 5-7, воздушные по 15, как сейчас - хз.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Для этого карбюратора лучше поставить другие жиклеры. Сам на таком езжу, и практика показала, что лучше поставить:

Холостой ход - 37;

Топливо 1кам. - 100

Воздух 1кам. - 165

Все остальное лучше не менять:

Топливо 2кам. - 95

Воздух 2кам. - 100

Экономайзер мощностных режимов - 60.

Если воздух 100 остался, оставь во 2 камере его, если его нет то поставь 125, но тогда топливо побогаче: 110.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Для этого карбюратора лучше поставить другие жиклеры. Сам на таком езжу, и практика показала, что лучше поставить:

Холостой ход - 37;

Топливо 1кам. - 100

Воздух 1кам. - 165

Все остальное лучше не менять:

Топливо 2кам. - 95

Воздух 2кам. - 100

Экономайзер мощностных режимов - 60.

Если воздух 100 остался, оставь во 2 камере его, если его нет то поставь 125, но тогда топливо побогаче: 110.

Спробую знайти ці жикльори! Дякую за пораду!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Прошу! :) Купіть і перешліть "Новою поштою"! :( 

Создай тему в разделе "Киев" может кто поможет, там на рынке на Лепсе всякие жиклеры и прочие запчасти типа кулачков, носиков и т.д. продаются отдельно россыпью. Правда денег стоят, год назад топливные и ХХ были гривен 5-7, воздушные по 15, как сейчас - хз.

Якщо не знайду жиклерів, такі як Yurok радить, то буду створювати нову тему!

ТЖ 95 я купив по 4 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тільки сьогодні я був в  Рівному на авторинку!!!! Але хочете посміятись?.. чи то треба плакати ... Обійшов всі ларьочки, і ні в кого не було ні потрібних мені жикльорів, ні ремкомплекту до  цього карбюратора. Пропонують або на 21083, або пропонують ОЗОН*ДААЗ запчастини !

А один взагалі з мене став дурачка робити :mail: . Кажу треба на Москвич 21412, з 1,5л  ремкомплект карбюратора - Він дає 2140 і каже що то воно і є. Я кажу що має бути такий як у  вісімках - СОЛЕКС. Дає мені на  21083, Я йому-Треба такий самий, але на Москвич, Він мені, то ж я тобі давав щойно... що ти голову морочиш, нема інших і не було і не буде,бо як в мене нема , то ні вкого не знайдеш!!! :blum: К.з.л, П.д.р  :D:) .

Друзі!!!  Хто бачив в себе в місті  в продажі такі жиклери , або ремкомплект

з ТЖ1 95 ТЖ2 95------есть 6грн

ВЖ1 160 ВЖ2 100-------есть 9грн

Эмульсионные трубки ZD, ZC

ТХХ 37---- есть....грн не знаю

  . ВХХ 150 ---эти жеклеры в карбе, ты их хочешь менять???

Жиглеры переходной системы

Топ 80 возд 150----эти в карбе, ты их хочешь менять???

ТЖ ЭМР 60------  эти в карбе, ты их хочешь менять??? 

УН 35/40 ----есть...грн не знаю

Прошу! :hi: Купіть і перешліть "Новою поштою"! :moil:      ТЖ1 95 ТЖ2 95 я знайшов, а решту ні...

Хто зголоситься допомогти, пишіть або сюди, або в ЛС. Процес доставки і розрахунку утрясемо потім по телефону!!

P.S.Так що я вже перконався, що товариш правду казав, про відсутність запчастин на даний карб!!!!

могу переслать, рем комплект.....полный ....стоит 90 грн.      но там не те жиклеры, но есть все прокладки и все остальное

думай, есть новая почта и ночной экспрес........

впринципе можно заказать и найти все по списку, но это время

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...