Перейти до вмісту

Шукаю роз'єм


Roller

Recommended Posts

Вже втомився отакий шукати роз'ем :help: від MAP- сенсору ( та деякіх датчиків кисня ) "Опеля" , " Ланосу" ,тощо ) post-10271-0-69684300-1363383811_thumb.jpg

post-10271-0-87917300-1363384852_thumb.jpg

Ось загальний вид самого датчика,та відповідні отвори для з'єднання

.post-10271-0-45590000-1363384422_thumb.jpg

Підкажіть будь ласка,чи продаються взагалі окремо такі роз'єми ,хто де зустрічав у магазині ?

Шротів (розборок) в моєму місті немає , а тим паче у магазинах :dirol:

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Новая почта не работает в городе?

Закажи Руслану, что кадетты разбирает.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну где ты был неделю назад

я снимал выкидывал старый лямбда зонд,там был такой разьем в отличном состоянии((((

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ні де немає їх ,я у шоці який це дифф :help: . На розборках продають усю косу дротів ,а відчикрижити роз'єм чомусь не хочуть :lazy:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

http://romsat.ua/ru/sistemy-kabelnogo-televideniya/razemy?gclid=CKmVgLqShLYCFZHbzAodqhkAcQ Тут глянь, как по мне они похожи.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А штыря одного не достаточно там? Ну я в руках не держал.....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Якщо просто стрижень (штир) то по нашіх дорохах ці три контакти будуть постійно порушуватись , це ж для МАР-сенсору на МПСЗ ! Та крім того той роз'єм вологозахистний та ущільнюється вхід (папа-мама) ,а ще ущільнюються навіть вхід дротів такими цікавими гумками ( на фото їх відно,такі зелені гумові ребристі деталюхи ). Ось ще ретельне зображення post-10271-0-36842000-1363542565_thumb.jpg Розїеми такі розроблені америкосами наче б то (компанія General Motors )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ні де немає їх ,я у шоці який це дифф :help: . На розборках продають усю косу дротів ,а відчикрижити роз'єм чомусь не хочуть :lazy:

не продают,потому что им нет смысла за 20 грн портить проводку которая в сборе стоит 400

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мне 3 года назад без проблем за 30 грн продали.

Руслану (разборщику)звонил?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Написав вже "Ruslan 1" ,чекаю на відповідь ...

CrAzYMaN , дякую за посилання ( http://www.connector...p?productID=882 ) ,алеж це не він ! :ninzya:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Кого-то с запорожья просить надо. У них на рынке есть несколько точек, торгующих инжекторными комплектующими. Там же куча спец разьемов с кусочками проводов. Покупал себе на датчик фаз. Что такое МАР-сенсор, я не очень понимаю, но если используется на ланосах, наверняка в продаже быть должно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Что такое МАР-сенсор,

Это ДАД по англицки.

Ланос, Опель подходит.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...