Roller

Москвичеводы
 • Публикации

  570
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

9 Neutral

О Roller

 • Звание
  Старожил
 • День рождения 15.01.1976

Converted

 • Авто
  ИЖ-412 , АЗЛК-21412
 • Год выпуска авто
  1993
 • Откуда
  Жовті Води
 • защита от ботов
  3751-3897-54-913
 1. Надумав купувати зовнішній ШРУС "АТ" . Продивився асортимент на "деталях" ,та помітив що у комплекті є якась шайба,що начеб то надіта на шліци до упору , і це я помітив лише зі ШРУСами "АТ" ! Чув такий міф від нашого співклубника,що ШРУСи "АТ" впираються у поворотній кулак ,і треба точити якусь шайбу окремо ! Може просто він придбав "некомплект" ,та морочився ? Хто купував "АТ" ,відгукніться будь ласка !
 2. Підійдуть,якщо двигун дефорсований ( з низькими поршнями під 80-й бенз)
 3. Поршні які хоч ; 3313 чи 3318 ? А ГБЦ яка ( фрезована ,чи як ? ),і взагалі,яка компресія у двигуні ?
 4. Щойно придбав такий Р.Р - 131.3702 . Зрозуміло що корпус реле ,то і є маса ( мінус ),але ж на корпусі проти виводів немає підписів " + " та " Ш " ,а тільки підписи "мін" та "макс"! На оф.сайті виробника ( "СОВЕК") є опис та схема,а от про по розпіновку виводів немає нічого . Що куди штрикати ,хто зіштовхувався з таким ? Дякую.
 5. Фото що вище навело мене ще на одне питання : А що,самий паперовий фільтруючий елемент з "Кадета" не такий як на класичніх ТАЗах та Москвичах ?! На фотці він наче більшого діаметру..
 6. Я ось про так "каструлю" з "Опель-Кадет" ,може хто ставив на 412-й...
 7. Шановні,у мене питання по комплектуючим до моноінжектора ,а саме ота кругла "каструля" з Опеля ,чи стане вона у підкапотне Москвич 412 ( вакумний підсилювач гальмів зі сторони випускного колектору ) . Та чи не буде торкатися деталів двигуна ; верхнього термостату ,заливної кришки мастила ,тощо... ? Дякую.
 8. Дай токарю,щоб виточив усе що кругле та засвердлив отвір ,а зубці наріж сам надфілем ,притуливши стару шестерню як кондуктор ... Я таким чином зробив подібну шестерню з косими зубцями,що її обертає "черв`як" у спідометрі мотоцикла ЯВА ,так вже третій рік працює ,та хоч би що . Матеріал копролон + набір надфілів ,та терпець ,і усе вийде .
 9. ...катушка 2108 аж ніяк не може "пихкати" у два циліндри ,бо у неї один високовольтний вивід . Може автор невірно вказав маркування " 21083 " ? Таких катушок не існує , а зрозумів це,як чотирі штатні 2108 для БСЗ ..
 10. Припустимо ,що двоканальний комутатор керуватиме двома з чотирьох катушок .Цікаво, а хто ,або що двома іншими катушками керувати буде ?
 11. Robin ,і як справи ,щось новеньке вже є ? Гарно б було тему підійняти. Оце міркую,чи можна ресивер відлити суцільний під інжектор , чи з двох частин зручніше мабуть буде ? А фотки не збереглись часом з першої сторінки цієї теми, бо дуже цікаво глянути ?
 12. Ну,можна проміряти принаймні великий діаметр конусу ... як що діаметр (Ф) буде десь 17,8 мм ,то це №2 ,а як Ф-23,3 мм ,то №4 . На фото він щось коцнутий сильно (навіть загнутий),треба перешліфовка добра ( узнаю скільки ще возьмуть за ремонт ,то повідомлю потім ,чи буду брати..)
 13. Саме так... на риболовлю наче їхав з ранку , закімарив за кермом ,та зіткнувся з КАМАЗом (чи Ікарусом)
 14. А хто може порадити ,де знайти на цю "Вятку" сальник колінвалу ?