yurrenko

Москвичеводы
 • Публикации

  129
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

Все публикации пользователя yurrenko

 1. Водій Шкоди справді міг не побачити Москвич через авто, яке їхало попереду нього. По зустрічній, перед Москвичем, певний час не було машин, тож він вирішив на швидкості "проскочити". А мав би зупинитись перед поворотом наліво і біди би не було. Пощастило, що не лобове зіткнення. Такі перехрестя повинні регулюватися світлофором.
 2. Радіоприймач УРАЛ АВТО 2 - продано. НОВІ дверки "ИЖМАШ" на Москвич 408 - продано.
 3. Контактний телефон: 06800633-нуль-три, 06394371- нуль-чотири, Юрій Вартість доставки оплачує покупець. Відправка перевізниками Укрпошта, Нова пошта, Інтайм, Делівері, JustIn. Товар знаходиться в м.Самбір, Львівська обл. Продаю: Новий передній підрамник (лонжерони) Москвича 408,412,2140. Виробництво СРСР. Ціна: 2600 грн. ПРОДАНО. Радіоприймач УРАЛ АВТО 2 з шахтою та двома ключами до замка. Ціна:200 грн. ПРОДАНО. Зняв зі свого авто. З 1990-го року практично не користувались. У зв'язку з тривалим простоєм вимагає чистки контактів перемикачів діапазонів та відновлення високочастотного тракту. Пошкоджений язичок замка. НОВІ дверки "ИЖМАШ" на Москвич 408. Ціна: 400,00 грн. за одну дверку. Якщо берете одразу три, то загальна вартість 1000,00 грн. ПРОДАНО. Задня права: ; Передня права: ; Передня ліва: .
 4. Радіоприймач УРАЛ АВТО 2 з шахтою та двома ключами до замка. Продано. Заброньовано.
 5. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 6. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 7. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 8. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні. Ціни знижено.
 9. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні. Ціни знижено.
 10. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 11. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 12. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 13. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 14. Будемо старатись )))
 15. «Москалик» Усім привіт! Мене звати Юра. На moskvich.net я не так давно але за цей короткий час Форум став невід’ємною частиною мого вільного часу, а Гугл вже декілька місяців завантажений пошуком ключових слів «Москвич», «ИЖ», «412» і всього, що з ним пов’язано. Ніколи раніше не міг подумати, що буду задротити на форумах, вишукувати інформацію, аналізувати «за» і «проти», приймати кінцеве рішення. Останнє дається дуже складно, бо з технічними науками ніколи не мав нічого спільного. Знання у сферах електротехніки, радіотехніки, машинознавства і т.д. є мізерні і слабкі. За освітою економіст, працюю по спеціальності але, всерівно, практична робота відрізняється від пройденої теорії у ВНЗ. Веду до того, що, читаючи теми форуму, іноді ні фіга не розумію з прочитаного, що аж хочеться задати хмару дурних і примітивних питань. Тому прошу з розумінням поставитись до мого дилетантизму і щирого бажання зберегти «залізного члена родини» на ходу, забезпечити комфорт і безпеку пасажирів і самого себе, звичайно). Відкриваю ворота свого гаража і знайомлю вас зі своїм другом «Москаликом»: Комплектація автомобіля: «Москвич-412ИЭ-029». Рік випуску: 1990 рік. Колір: «біла лілія». Пробіг: 40528 км Двигун 412 ДЭ (чотиритактний, карбюраторний, з верхнім розподільним валом і клапанами). Діаметр циліндра, мм – 82; Хід поршня, мм – 70; Робочий об’єм, л – 1,48; Ступінь стиску – 7,2; Потужність, кВт (к.с.) – 49 (66,6). Ходова частина Передня підвіска: незалежна, пружинна з поперечними важелями, зі стабілізатором поперечної стійкості; Задня підвіска: повздовжні напівеліптичні ресори (кількість листів – 7 шт.); Амортизатори підвіски передніх і задніх коліс: гідравлічні, двосторонньої дії, телескопічні. Колеса Профіль ободу: 4 1/2j-13 Покришка: 165/80R13 Гальма Передні: дискові з чотирьох циліндровою скобою; Задні: барабанні, колодочні з одним гідравлічним циліндром; Привід гальм: гідравлічний роздільний, за допомогою двуполостного головного циліндру типу тандем, з вакуумним підсилювачем, з регулятором тиску в приводі задніх гальм, з сигналізуванням виходу з ладу одного з двох незалежних контурів. Генератор: 58.3701 (допускається застосування генератора 29.3701-01); Розподільник запалювання: Р-147-В; (замінив на БСЗ: розподільник запалювання 5406.3706 (МЗАТЕ)) Свічі: А-17Д; Комбінація приборів: ИЖ КП-2
 16. Який тиск масла вважається нормальним? На холодний двигун 0.4МПа (4кгс/см2), а на прогрітий - 0,2МПа (2кгс/см2)? Правильно? 1.Які відхилення від норми допустимі? 2.При якому показнику повинна запалюватись лампочка аварійного тиску масла?
 17. Я так зрозумів, що все залежить від якості усього фільтра, включаючи фільтруючий матеріал, клапани і т.д. Якщо якість відповідає усім заявкам виробника фільтра, то при використанні, знову ж таки, якісного масла проблем з розривами не буде. А якщо фільтр чи масло - підробка, то й результат буде відповідний. А ще, мабуть, доцільно фільтри замінювати частіше ніж тільки при повній заміні масла. При цьому "розтин" фільтра покаже реальний стан справ. Якщо фільтруючий матеріал забитий, додамо ще недостатню якість і в комплексі це може стати причиною розриву?
 18. Перехідна плита під масляний фільтр від ВАЗ-2101 та заміна масла Усім привіт! На літо, що вже закінчується мав багато планів стосовно роботи над Москаликом. Планував замінити радіатор, поставити новий карбюратор, переробити педаль газу під трос, відремонтувати склопідйомники, вирішити проблему з падінням тиску масла і т.д. і т.д. Але не так сталося як гадалося… Лише в останні дні літа вдалося взяти відпустку але вільний час мусив присвятити хатнім роботам. Останні два дні вдалось викроїти на Москалика) Одноклубник вислав радіатор на заміну мого підтікаючого. Зняв…поставив…залив в систему антифріз. Напередодні прикупив жалюзі радіатора. Симпатично стали на своє місце, залишилось протягнути тросик. Цього ж вечора спонтанно вирішив замінити масло в домашніх умовах без ями та перейти на ВАЗ фільтр. Перехідник замовив ще в травні у Володі Чайки. Міняю масло другий раз в житті) набираю досвід. Чомусь в голові закладений стереотип, що це дуже брудна робота, за яку не хочеться братися. Мене вмовляли «та заїдь на яму», «та давай заїдем на підйомник, там тобі злиють-залиють-поставлять»… Але навіщо якщо є достатній доступ до зливної пробки і фільтра? Та й машина під рукою і можна спокійно без поспіху ставити перехідну плиту на ВАЗ фільтр. Основне в цій справі нормально організувати робоче місце і процес! Найбільше мордації в цій роботі було зняти рідний штуцер. Важкий доступ. Звісно, якщо це все зняти з машини, то особливих проблем, мабуть, не буде. Після декількох рекомендацій Чайки все вдалось поставити на своє місце та залив свіже масло. Час покаже ефект і доцільність проведених змін… добре, що в разі потреби, можна повернутись до рідного маслофільтра. Минулого року заливав недорогу напівсинтетику з метою промивки. Перед тим було залито мінеральне масло Агрінол, а на якому маслі їздив дідусь навіть не знаю. Так ось, проїхав на злитій напівсинтетиці лише 600км, а його стан був чорнезний!!! У наступних планах датчик тиску на лампу, тросик на педаль і новий карбюратор...
 19. Книжку отримав. Дякую!
 20. Прийміть вітання! Щастя, здоров'я і всього найкращого!)))