yurrenko

Москвичеводы
 • Публикации

  123
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  5

yurrenko last won the day on 24 июля

yurrenko had the most liked content!

Репутация

27 Excellent

О yurrenko

 • Звание
  Свой
 • День рождения 19.10.1989

Converted

 • Авто
  ИЖ М-412 ИЭ
 • Год выпуска авто
  1990
 • Откуда
  Україна, Львівська обл., м.Самбір
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

1 524 просмотра профиля
 1. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 2. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні. Ціни знижено.
 3. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні. Ціни знижено.
 4. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 5. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 6. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 7. Продаю. Перелік товарів, ціни та контактні дані в 1-му повідомленні.
 8. Будемо старатись )))
 9. Який тиск масла вважається нормальним? На холодний двигун 0.4МПа (4кгс/см2), а на прогрітий - 0,2МПа (2кгс/см2)? Правильно? 1.Які відхилення від норми допустимі? 2.При якому показнику повинна запалюватись лампочка аварійного тиску масла?
 10. Я так зрозумів, що все залежить від якості усього фільтра, включаючи фільтруючий матеріал, клапани і т.д. Якщо якість відповідає усім заявкам виробника фільтра, то при використанні, знову ж таки, якісного масла проблем з розривами не буде. А якщо фільтр чи масло - підробка, то й результат буде відповідний. А ще, мабуть, доцільно фільтри замінювати частіше ніж тільки при повній заміні масла. При цьому "розтин" фільтра покаже реальний стан справ. Якщо фільтруючий матеріал забитий, додамо ще недостатню якість і в комплексі це може стати причиною розриву?
 11. Перехідна плита під масляний фільтр від ВАЗ-2101 та заміна масла Усім привіт! На літо, що вже закінчується мав багато планів стосовно роботи над Москаликом. Планував замінити радіатор, поставити новий карбюратор, переробити педаль газу під трос, відремонтувати склопідйомники, вирішити проблему з падінням тиску масла і т.д. і т.д. Але не так сталося як гадалося… Лише в останні дні літа вдалося взяти відпустку але вільний час мусив присвятити хатнім роботам. Останні два дні вдалось викроїти на Москалика) Одноклубник вислав радіатор на заміну мого підтікаючого. Зняв…поставив…залив в систему антифріз. Напередодні прикупив жалюзі радіатора. Симпатично стали на своє місце, залишилось протягнути тросик. Цього ж вечора спонтанно вирішив замінити масло в домашніх умовах без ями та перейти на ВАЗ фільтр. Перехідник замовив ще в травні у Володі Чайки. Міняю масло другий раз в житті) набираю досвід. Чомусь в голові закладений стереотип, що це дуже брудна робота, за яку не хочеться братися. Мене вмовляли «та заїдь на яму», «та давай заїдем на підйомник, там тобі злиють-залиють-поставлять»… Але навіщо якщо є достатній доступ до зливної пробки і фільтра? Та й машина під рукою і можна спокійно без поспіху ставити перехідну плиту на ВАЗ фільтр. Основне в цій справі нормально організувати робоче місце і процес! Найбільше мордації в цій роботі було зняти рідний штуцер. Важкий доступ. Звісно, якщо це все зняти з машини, то особливих проблем, мабуть, не буде. Після декількох рекомендацій Чайки все вдалось поставити на своє місце та залив свіже масло. Час покаже ефект і доцільність проведених змін… добре, що в разі потреби, можна повернутись до рідного маслофільтра. Минулого року заливав недорогу напівсинтетику з метою промивки. Перед тим було залито мінеральне масло Агрінол, а на якому маслі їздив дідусь навіть не знаю. Так ось, проїхав на злитій напівсинтетиці лише 600км, а його стан був чорнезний!!! У наступних планах датчик тиску на лампу, тросик на педаль і новий карбюратор...
 12. Книжку отримав. Дякую!