yurrenko

Москвичеводы
 • Публикации

  26
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

3 Neutral

О yurrenko

 • Звание
  Участник
 • День рождения 19.10.1989

Converted

 • Авто
  ИЖ М-412 ИЭ
 • Год выпуска авто
  1990
 • Откуда
  Україна, Львівська обл.
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

76 просмотров профиля
 1. Цікавий гараж! Дякую за ідеї. Деякі взяв собі на замітку. Можливо, в майбутньому застосую на свого Москалика )
 2. Вітання! Всього найкращого! )
 3. Усім доброго дня! Замінив бензонасос. Встановив згідно вимог. Після монтажу вручну накачав бензин. Машина завелась моментально. Але через декілька сек заглохла. Повторив процедуру ручної підкачки - та ж сама картина. Від'єднав шланг від карбюратора, направив у бутилку, цикнув стартером - бензин прискає (на мій погляд непогано))) Порадьте, що ще потрібно зробити, щоб виявити неполадку? П. С. Дивився на свічі після невдалого заведення:рвзьба мокрувата, електроди сухі але чорні. Москалик стояв місяць сасу без заведення.
 4. Натрапив на інформацію, де дають пораду при БСЗ збільшити зазор свічей до 1,0-1,1... Ніби був випадок коли два електроди сплавились через сильну іскру... В неті нема одностайної позиції про зміну зазору свічей. Порадьте, добродії з власного досвіду. Спс )
 5. Побіжно прочитав статтю про цей пристрій. Виглядає все досить непогано. Буду далі вивчати це питання. Дякую за пораду. Ато в неті підтягує ОРІОН і МУЛЬТИТРОНІК. Склалось таке враження, що іншого вибору нема)
 6. Ще є питання на рахунок котушки запалювання. Яка краща: "суха" чи "мокра" ?
 7. Хто знає такий інтернет - магазин "1000-реле" (http://1000rele.com.ua/kontakty) Можливо, хтось робив там замовлення? Контакти: м. Харків, автобазар "ЛОСК", ряд 10 місце 33 Лише тут знайшов комутатор АСТРО 96.3734 (Пенза) - 155 грн. Тут же ж найменша ціна за комутатор 2108 Астро 962.3734 с октан-корректором (Пенза) - 662 грн.
 8. Спс, Майл )
 9. норм варіант. кого можна взяти за донора?
 10. Порадьте, будь ласка, як можна вирішити проблему неефективності рідних двірників і сцикалок??? На який варіант їх можна замінити?
 11. Планую ставити своїми силами. Функціонал: чи можливо через БК регулювати УОЗ (альтернатива функції ручного октан-коректора) рівень бензину в баку; розхід бензину на 100 км вольтметр амперметр біполярний тахометр температура повітря зовнішня і внутрішня в такому випадку просто БК ) ще планував прикріпити на двигун цифровий датчик температури. Для додаткового контролю темп. двигуна, ато він перегрівався останнім часом. Та й до цифрових даних більше довіри ніж до рідного датчика.
 12. Соррі за дилетантизм Як розшифровується БСК ?