Перейти до вмісту

2141 Річард - Річі, 1991 р.в.


rocknroll man

Recommended Posts

  • Відповіді 363
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Как определить рычаги тотти или не тотти?

Там посадочное под сайлент меньше чем 41-ые.

І так, що треба щоб був добрий настрій у мене, якщо день починається з поїздки на Річі? Правильно, щоб з ним все було ок :)

прогнози збились - резинок на ходовсіі не стало через 4000 км. Гремело все. Але викроїв час і зайнявся цією проблемою.

В загашніках знайшов ричаги тотті. купив іносайленти з вектри, ромашки теж іно. Ну, і волгорезинки зі стаба. За все відвалив всього 340 грн. Приємно.

1,5 години на все, пресс на роботі - це просто клас, бо не уявляв би, як засадити ці сайленти в ричаг.

А от що сталось з тією ризиною. доречі. Тоді заради есперимента я поміняв тільки один сайлент в ричагу, а один був ще рідний. Тож маємо, що рідний живучий, собака :)

 

Знаю я твои загашники... ;) мне б такие... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У тотти диаметр 34

У свята 32. В свят нынешние вектросайленты не лезут. Лез оригинал жм. Но его сняли с производства.

Зы. запчасти тотти как обычно ярко оранжевого цвета. Но из за этого иногда перекрашенные))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У тотти диаметр 34

У свята 32. В свят нынешние вектросайленты не лезут. Лез оригинал жм. Но его сняли с производства.

Зы. запчасти тотти как обычно ярко оранжевого цвета. Но из за этого иногда перекрашенные))))

А у мене влізли аж бігом.

Тут на ричагу відлито було ТОТТІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

А что ставил вместо резинок стаба где он крепится в рычаг?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дик на фото вище - ромашки, але з іно, можу каталожний глянути

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

і так, по часу. Знову щось ходарь гремить. Починаю нервувати. Ну не звик я так!. Правда... тягнув волгу 120 км по дорозі... верніш їїї відсутності... Ну то таке. .. Зате резина мене підбадьорувала - бц40 нова :). По ніщете поки що. Тепер двигун ледь їде на ній - 185-70. О таки пироги. Мась зі мною вже 10 тис накатав. Приємно. Але роботи з ним - головне бажання є. А , вирішив все ж таки стави ніва двигун. Підкажіть, прошу, хто  з клуба може допомогти з легалайзом:)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

А что там легализировать? Поставил и катайся , перед продажей родной и в путь

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У мене все ще запекла боротьба в голові - 1.7 узам та не паритись, або ніва. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Купив цілу машину з доками... Щоб в разі чого виписати-вписати двигун... 

ем.. так я ман"як, 650 долл ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Щось давно не писав. Ричи виправно працює кожен день не підводить. Судячи з запису у щоденнику, на 64 000 тис. Вирішив взяти у soomker"а Стойки. За що йому дякую. Якби, ходовка жива, але Вебери явно погані - постійно грімять та пробивають. Знаю, Мастерспорт не краще, але серед бюджет класа - краще бути не може. 

І так, зняв свої:

c28eee2d460c.jpg

Розібрав новокупленні стойки. Перевірив на провали, ход. Поставив нові пружини. Купував їх давно, відклав у загашник, тепер знадобились. Одразу кажу, нє новодєл. Лежали в кинутому магазі з 90-х, купив ще з ними пару ніштяків. 

a61749b8ce78.jpg
96f21c6bf697.jpg
Ну , поставив. Але... Різниці між старими у плані легкості керма спочатку не відчув. Може рейку пережав, коли перебирав. Не знаю. А може смазки на старі металографітки багато залив:). Однак в ходу стала м"якіша та комфортніша. Але, дідько, все одно щось гремить, і мене це дратує, ну не повинно так бути!. Одразу стойки пройшли випробування нашими дорогами - 1000 км в Умань-жашків-корсунь. (про це пізніше, як фотки оброблю - переконвертирую). Пригоди - супер.
 
Ну, і почав з товаришем двигун робити новий. Перед розборкою - дефектовкою. Але про це теж пізніше. По цінах виходить тільки низ зробити якісно 5000 грн. Отакі піроги:).
ef4beaeeb213.jpg
  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

угу , зараз шукаю інфу про переробку на газелесупорта :)

 

Читав колись, .що клубень рейки переробляє, теж шукаю тему, бо кермо якби гремить. Не подобається. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Щитав переход на волгополучаеться в 2500+/- грн

можно расписать, что кчему и почему, кеороче список с ценниками. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Щитав переход на волгополучаеться в 2500+/- грн

 

Гадаю це того варте. Бо сил слухати звін старої тачанки у моїх вух немає:) Соромно. 

 

можно расписать, что кчему и почему, кеороче список с ценниками. :)

 

Буду вдячний.  

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тоже мучаюсь с гремящими суппортами, но поскольку волго-суппорта - дороговато, хочу попробовать сделать вот так: https://www.drive2.ru/l/7844295/

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

на Экзисте тормозные дискидиаметром 14" 256мм 1000 за два, тм оптимал, брембы 1800 за 2

сразу на токарном станке адаптировать диски к нашим ступицам, считайте токарку, пусть 100 или пиво хз

Токарка скоб, пиление сверление тоже считайте 200, или хз

б/у суппорта от волги 3110 650 + ремкомплект 250 (за новые два 1800)

колодки газ 200

тормозные шланги от Нивы длинные 150

Шайбочки всякие, мелочевка, болтики 100

Это все по месту, без пересылок, поездок, доппива или кохве.

2500грн

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

на Экзисте тормозные дискидиаметром 14" 256мм 1000 за два, тм оптимал, брембы 1800 за 2

сразу на токарном станке адаптировать диски к нашим ступицам, считайте токарку, пусть 100 или пиво хз

Токарка скоб, пиление сверление тоже считайте 200, или хз

б/у суппорта от волги 3110 650 + ремкомплект 250 (за новые два 1800)

колодки газ 200

тормозные шланги от Нивы длинные 150

Шайбочки всякие, мелочевка, болтики 100

Это все по месту, без пересылок, поездок, доппива или кохве.

2500грн

Да не хилая цена за волготормоза, я просто смотрю у нас на форуме движуха пошла все нах помешаны.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Саня мосалек поставил от вольво, в те же деньги вышло.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Саня мосалек поставил от вольво, в те же деньги вышло.

у тебя какие тормоза стоят? а если переделывать под БМВ суппорта во сколько обойдутся?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...