Перейти до вмісту

Порадьте люди масло для двигуна, тікає масло в повітряний фільтр.


Остап

Recommended Posts

після заміни прокладки піддона я вже залазив під машину...з боку кожуха щеплення почало капати маасло, герметик звідти виліз- дотягнув гайки, долив масла....Таке в мене зараз масло ТНК напівсинтетика після 3000 обкатки. Його я залив 1500 км назад.

IMG_0395.jpg Зараз треба міняти знову.

Порадьте, шо лити...хочу краще вже шось залити ніж ТНК, і скільки його лити треба. Ніхто незнає вірної відповіді. А також в мене серйозна проблема: масло попадає в баняк повітряного фільтра через маслоуловлювач. Чи може бути проблема повязани з самим маслоуловлювачем?! Бо якщо ні, то тоді кольца напевне пропускають...і капєц. Почало це відбуватись напевно десь в районі на 1700-2500 тис прокатки.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

ТНК то рідина взвгалі небезпечна для нашого двигуна.

Якщо масло в фільтрі - то тобі до хорошого масла треба буде ще й двиигун, хороший...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Яка напівсинтетика краща для УЗАМа ось шо мене цікавить.

ТНК то рідина взвгалі небезпечна для нашого двигуна.

Якщо масло в фільтрі - то тобі до хорошого масла треба буде ще й двиигун, хороший...

Кепсько буде.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

З недорогих напівсинтетик був непоганий АЗМОЛ ( я його ще знаходжу в торгівлі ), дорожчих уже добрих багато.

ТНК - вода.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

...

Якщо масло в фільтрі - то тобі до хорошого масла треба буде ще й двиигун, хороший...

тут як варіант:

1. пробка кришки ГБЦ без наповнювача. особисто знайомий із "спецами", що радять "викинути потроха з пробки, щоб не душити двигун", /а особисто для мене є неприятною наявність емульсії у сиру погоду/

2. є до того ж спеціалісти, які радять шланг відводу картерних газів з*єднати з атмосферою... під автівкою. ... ...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

тут як варіант:

1. пробка кришки ГБЦ без наповнювача. особисто знайомий із "спецами", що радять "викинути потроха з пробки, щоб не душити двигун", /а особисто для мене є неприятною наявність емульсії у сиру погоду/

2. є до того ж спеціалісти, які радять шланг відводу картерних газів з*єднати з атмосферою... під автівкою. ... ...

1.засрёт возд.фильтр.

2 погонит масло через все сальники и прокладки.

зик гавно!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

І ще одне...якшо відреставрувати маслоуловлювач чи купити новий, який шанс шо масло не буде так попадати до фільтру...

тут як варіант:

1. пробка кришки ГБЦ без наповнювача. особисто знайомий із "спецами", що радять "викинути потроха з пробки, щоб не душити двигун", /а особисто для мене є неприятною наявність емульсії у сиру погоду/

2. є до того ж спеціалісти, які радять шланг відводу картерних газів з*єднати з атмосферою... під автівкою. ... ...

З другим стикався... до ремонту двигуна так робив...а перше це абсурд.

Кажуть старий наповнювач викинути і завалити кришку дротами для посуди.

1.засрёт возд.фильтр.

2 погонит масло через все сальники и прокладки.

зик гавно!

В мене фільтр вже засирає знизу.

Або масла забагато.....але 5-ть я залив.

З недорогих напівсинтетик був непоганий АЗМОЛ ( я його ще знаходжу в торгівлі ), дорожчих уже добрих багато.

ТНК - вода.

Я на ТНК всю прокатку пройшов.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я обкатывался на ЗИКе , теперь после ремонта))), прикупил канистру Эльф полусинь. Кум механик-моторист на сто, сказал что оно хорошее

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

І ще одне...якшо відреставрувати маслоуловлювач чи купити новий, який шанс шо масло не буде так попадати до фільтру...

тут як варіант:

1. пробка кришки ГБЦ без наповнювача. особисто знайомий із "спецами", що радять "викинути потроха з пробки, щоб не душити двигун", /а особисто для мене є неприятною наявність емульсії у сиру погоду/

2. є до того ж спеціалісти, які радять шланг відводу картерних газів з*єднати з атмосферою... під автівкою. ... ...

тут вибачаюсь за неоднозначність мого тексту. "тут як варіант" причини попадання масла в фільтр є: п.1. п.2 - наведення прикладу "бабуїнського гаражного рішення" проблеми забруднення від картерних газів. ИЖ, відео ща гляну (без звуку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хадо чи Ельф....де брати, в авторизованих точьках, чи всеодно де?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Сам буквально вчера поменял в очередной раз масло. Лью хадо. Лил миниралку 15w40 но сейчас перешел на миниралку 10w40. Брал 6 литров на розлив у официальном магазине, по цене 52 грн за литр (мне дешевле чуток, имеется дисконт на 10 %). Стоит обычная пробка с наполнителем тоти которую брал в авто магазине. Мой совет поменяй масло не хадо допустим но и не гнаться за дешевевшим канистрой масла!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

http://www.autoklad.ua/buy/elf_ELF0010_23534 Хороший магазин! Отличное отношение к клиентам.Пользуюсь их услугами, нареканий не было.

http://detali.zp.ua/catalog/89704-maslo_ELF_STI_5l_10W40/ можно вот так...Тоже многие тут закупаются и хвалят магаз.

Хадо чи Ельф....де брати, в авторизованих точьках, чи всеодно де?

так что выбор есть
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую..а фільтр треба буде попробувати. "Чудо техніки"

Сам буквально вчера поменял в очередной раз масло. Лью хадо. Лил миниралку 15w40 но сейчас перешел на миниралку 10w40. Брал 6 литров на розлив у официальном магазине, по цене 52 грн за литр (мне дешевле чуток, имеется дисконт на 10 %). Стоит обычная пробка с наполнителем тоти которую брал в авто магазине. Мой совет поменяй масло не хадо допустим но и не гнаться за дешевевшим канистрой масла!!
Тобто про півсинтетику не думати...
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Півсинтетика краще змащує мені здається, немає нагару, міняти треба кожні 5000, не скорше.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Лью Elf Evolution SXR 5W-40 Раньше ездил на Хадо...теперь Elf отмывает все то что "накакол" хадо!) Моет Elf зачетно!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Проездил на минералке и горя не знал. Лил Лукойл 15в 40. Правда, при минус 20 тяжеловато завести...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую..а фільтр треба буде попробувати. "Чудо техніки"

Тобто про півсинтетику не думати...

Почему не думать? Главное не думать лить в мотор что попало по 5р за канистру!!! А так полусинтетика хорошая мотору не повредит!
  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так я вже лию....тільки як говорять люди "воду" тож хочу перейти на краще шось.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так я вже лию....тільки як говорять люди "воду" тож хочу перейти на краще шось.

Из хорошего рекомендовал бы Elf или Motul(правда совсем уж неприличных денег стоит) Люди еще Liqui Moly хвалят(сам правда не пробовал)
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а кто как относится к тому что рекомендует на наши моторы завод, SAE30 (5w30, 10w30) ??

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...