Остап

Москвичеводы
 • Публикации

  679
 • Зарегистрирован

 • Посещение

 • Days Won

  2

Остап last won the day on 9 марта 2014

Остап had the most liked content!

Репутация

98 Excellent

2 подписчика

О Остап

 • Звание
  Старожил
 • День рождения 26.02.1990

Converted

 • Авто
  Москвич 2140
 • Год выпуска авто
  1983
 • Откуда
  Львів
 • защита от ботов
  3751-3897-54-91

Посетители профиля

5 934 просмотра профиля
 1. Тепер в мене нові підшипники ступиць по всій машині =))) Чесно кажучи отримав задоволення від встановлення.
 2. Я взагалі не цікавився їхніми високими технологіями....але як не забуду - зроблю фото результату.
 3. Хто колись бачив такі амортизатори "індійські"? Заодно такі поставив на машину собі. =) Далі перебрав супорт з донора: - спочатку вимив їх декілька раз хімією для мийки моторів і кип'ятком, висушив - далі промив, та добре змастив циліндри і поршні гальмівною рідиною, встановив попередньо змащені тією ж рідиною манжети і поршні - потім встановлюємо і ретельно заправляємо пильники в поршень (тут мені здалось що краще пильник і місце посадки його на поршень також змащувати гальмівної, а також зручніше і надійніше заправляти його коли поршні десь на половину виходять з циліндрів) - далі встановлюємо кільця, заняття дуже веселе як виявилось. Особливо коли кільця нові. Поршеньки на місці! Ходять щільно. Запихаються рукою. Компресія є хороша =) Перед з'єднанням двох половин супорта, не забудьте поставити нові, або не загублені ущільнюючі колечка каналів.... Якщо не враховувати, що при встановленні одного з нових кілець попало в око пару грам гальмівної, то від збирання супорта отримав задоволення. Всім дякую за увагу.
 4. Я маю. Пиши в о.п.
 5. Здоров. Давай до нас в клуб. Все розкажемо і покажемо. Приєднуйся. https://www.facebook.com/groups/LvivMoskvichclub
 6. Всім доброї ночі. Так як ми не могли відкрутити х - болт, на наступний день приїхала "важка артилерія", і майже повний склад робочої групи нашого клубу на допомогу. =) + мені ще потрібно було приварити нове кріплення гальмівного шлангу.... Три рази приварювали арматуру до болта, і вона відривалась, а останній тріснула. Поки ми не відрізали його зовсім. А потім я побачив чудо - причину з якої мене при гальмуванні заносило вправо. До вашої уваги мій супорт 0_о : То ж я вирішив що потрібно перебирати супорт з донора..... А далі в нас була вечеря......тому що ми святкували день народження нашого славетного міста Львова. І нічна поїздка додому.....за секунду до: "Блін, завжди хотів цю фігню збити". =) Такі ось пироги з сметаною.
 7. Отже, шарову ми нижню все таки зняли, тим зйомником що на фото. На наступний день ввечері, коли вже зняли з моєї машини, і з донора ступицю з супортом. =) Потім довго проводили дефектацію, думали =) Розповідати багато...звідти треба було взяти гальмівний диск, звідти ступицю (на правому колесі я брав з донора, бо в моїй підшипник просто бовтався вже), звідти щиток захисний....та й супорт в мене чогось не працював....але виникла одна невелика проблемка....ми не могли з ступиці донора відкрутити один, останній х-болт! А через нього не могли відкрутити один з болтів який скріплює частини супорта. Та й нас вже чекала вечеря і поїздка на вечірній драг....хіба нижню шарову замінили =))))
 8. Але я розумів що грошей мені на ремонт не вистачить, тому як мені не хотілось робити самому....за ініціативою моїх клубнів (моя ініціатива вже давно перегоріла), ми розпочали...вірніше вони розпочали ремонт самі. А мені вже прийшлось згадувати юнацькі роки, і братись то все збирати назад з ними. =) Спочатку вони замінили: - верхню ліву шарову нову - а потім взялись за нижню ліву......от тут і починається наша історія =) Знімали ми її декілька годин (і зйомником також) - не вдалось. Вирішили зняти повністю всю ступицю і поставити замість неї з донора....ага, а ше не працював супорт.
 9. Дякую, всі шарові вже замінені...=)
 10. Ну що ж. Щодо пріорівського мотора пічки, то справи з ним в очікуванні. Бо я заліз до ходової. Але так як я купив вживаний, то йому зробили профілактику. Заліз в ходову, і не дарма. По ходовій замінили: - верхню ліву шарову - розрухали закисші поршеньки в супорті на правому колесі - правий новий верхій ричаг в зборі, тепер в мене і справа і зліва такі - замінили підшипники ступиці і саму ступицю на правому колесі Ага, ше в мене шоколадка генератора згоріла вкотре.... І гроші закінчувались.....
 11. Ми на Ретро Базарі 2017 https://vk.com/lvivmoskvichclub?w=wall-56707339_2667%2Fall https://www.facebook.com/groups/LvivMoskvichclub/?fref=ts https://www.drive2.com/c/472179497186099575/
 12. Будь крутим