Перейти до вмісту

иж 412 "Спокойная ночь"


BonjornoПопуас

Recommended Posts

сьогодні і вчора було пророблено уйма роботи, а главне прикрутив назад амортизатори, чучуть прихватив ресори шоб не відвалилися. подсобрав куление железки и ржавое те шо я вирізав, вкинул в машину. витолкали засранца з гаража, поцепили до ржавой четверки ( вроде слесарь, и сварщик, а у самого машина гнила в хлам) и первий раз я за рульом свого засранца прокатилса и неважно шо на буксире)))). проехав ровно 1.5 км по гаражам. вконце горки я диржав машину на тормозах и понял чото пидалька начала уходить в низ. думаю ззаду потекла та зараза. ну та пофіг уже машина була біля гаража у сварщіка такшо все гуд.

А тепер кульминация от думаю нафіга отдам машину на поварку, якшо вишов закон про утилизацию)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 508
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

теперь главное чтоб мось у сварщика не залип на пол года - год. Бо как раз закон хоп, и второй раз за рулём будет прямо на переработку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

теперь главное чтоб мось у сварщика не залип на пол года - год. Бо как раз закон хоп, и второй раз за рулём будет прямо на переработку :)

вроде сказал неделю, две. буду появляца на пару дней. ато если не подганять проверять. то так и будет пару месяцов. но за ту цену шо назвали должни не спать и не срать а варить мого мосика)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

забрав засранца з лікарні, лікували йому геморой і деякі рани на заднці!. сваршик підлатав жопец, метал тонкий як волосня. та і поварив не ахті. ну нічого головне діло здвинулося з мертвого місця. буду двигатися в сторону зачитки днищя вскрития мастикой, а далі думаю на покраску.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

О, норм) Тема, хвотки давай))))

если завтра с роботой и после роботи успею вибраца то зделаю. метал- фольга. думаю годик прослужит)). + мастику нада здирать

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нормальный метал) Я ж тебе говорил-сам усиливай, где хочется и все)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

та ну блин не вижу смисла по навариному куску варить еще кусень. если уже оторву. уже думаю сам буду рихтувать. або буду давать метал свой

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Сьогодні прокинувшись з ранку, випив чашку кофійку, як завжди пописав в чаті на форумі під музичку ірон мейден. Дізнався у скорпа який герметик нада для швів післі сварки. Зібрався купу інструменту в рюкзак, помацав шини на велику напів пусті, подумав і так доїду насос всеодно в гаражі. вискочив на двій сів на вел і під мурчання собі під носа "доброе утро последний герой, здраствуй последний герой....ты уходиш туда куда не хочиш ити, ты уходиш туда но тебя там некто не ждет." плавно перетикло в " я виключаю телевизор я пишу тебе письмо, про то что больше не могу смотреть на дерьмо, про то что больше нет сил про то что я почти запил но не забыл тебя". Приъхав до авторинка остановився у месного кабака, половить кайф от головокружений- давление скакнуло. В кабаке лабає СГ-30 лет. тут вспомнив сергея, і подумав цеж скоро і мені 30тнік, і подумав нада валить, купив герметик. Приїхав в гараж побачив своє напів живе чуду і зразу руки опускаються. коли бачу уйму роботи і незнаю за що зразу хватитися. Почав доводити до ума багажник, з ним не вийшло. все якось не так і не то шо я хочу, знов вилізли дирки нові. повалив огромаднійший дощь і тут я чогось почав від цього неймовірно кайфувавть, і вспомнив гансес роузес- новембер рейн. свято закінчилося і пішов я колупати мастику. доколупався до 18 вечера.

як сказав класик - Падвідьом ітогі: 8 годин в гаражі, результат почти не видно. дирки лізуть мілкі але багато, роботи багато незнаю за яку первіше братися і що робити. каша в голові, і від того руки опускаються взагалі. депресняк одним словом. я гот був кинути кусок мастики в воділу який навалював в гаражі "обоже какой мущіна", і щось за песня "раз два"-нешарю

ПС. чого я слухаю рок? він живий і натуральний.в ньому є життя. це стан моєї дущі. і шо самий прикол його не можна свіпати під фанеру. хоча один раз бачив як Илья лагутенко питався це зделать)). фоток седня не буде- влом пережимать. ах да шукаю якись не дорогий магнитофон в гараж.

фанера на метал

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ну то бувае главно не опускать руки.. якшо не робиться або нема настроения то лутше подождать пока воно появиться.. а то можна наробить дилов..

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Да, что-то не видно хозяина этого гаража.

С таким удовольствием читаю его посты, прям поэма какая-то :) .

Как там его ИЖик поживает :) ??

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да, что-то не видно хозяина этого гаража.

С таким удовольствием читаю его посты, прям поэма какая-то :) .

Как там его ИЖик поживает :) ??

дякую тоді заставлю себе нашкрябати пару речень для вас.

машина просто стоїть. а от у мене на неї просто не стоїсть місяця 3 так це точно. - перегорів якось чи шо.

А зараз вроді знов потягло потрошку робити. чи то жара спала(сонце напикло))) кароче зробив деякі виводи для себе.

Сьогодні культурно випити пивка з друзями і пограти в триню на мелоч не получилось, то пішов я наніч глядя в гараж.

всповним шо я коли сам толкав машиу наступив на ломпочку і світла нема в гаражі. Зайшов в Епіцентр купити лампочки. і тут понеслась душа в рай прям як дівка в магазині з труселями. і цей інструмент хачу. і цей хачу! кароче ціли час ходив видивлявся. а мені то треба було купити тільки пру лампочок і ящик для інструменту. Був в шоке у них не ппродають лампочки накалювання. кажу продавщице у вас есть простиє лампочки не по 20 грн штука? она: ето какие? кажу та блин самі дешеві по гривні. у неї очі як фари передні у ИЖа. кажу прості лампочки накалювання які придумав Едісон! пришлось купити якісь філіпси по 5 грн штука. вибрав простий і дешевий пласмасовий ящик, ящик мабуть для таксикоманов - штирить жостко. і купив насадки на дрель і болгарку. Кстати офигена штука насадка на болгару така йолочкой виложина наждачна бумага. Вийшов на вулицю а там дощь. Пройшов метров 200 спіймав себе на думці " комусь треба подзвонити шоб виключили цей сраний дощь" Кароче дойшов в гараж мокрий. дивуюсь як труси сухі остались. Неповірите я поприбирав в гаражі- мужики це такий кайф коли інструмент на свойому місці нічого під ногами не валяється.

У кожно з людей є хист до якоїсь справи. я давно помічав мені подобається буратіно стругать-плотничать. ну и без задней мисли взяв стамеску, молоток і сів стару мастику здирать і так афігено воно пішло. ТАкшо сьогодні свято я домучав мастіку в салоні. тепер треба шкурить дніще і готувати на поварку.. і потрошку знімаю стару краску з жопи. фотки десь на фотику. колись будуть))))

дожившим до кінця мого рукоблудства по клавіатурі всім не бобра і не добра, а пива і секса) :hospital::beer:

  • Upvote 3
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да куда ты денешься ;) . Главное поварили, дочухаеш засранца и будет всё бим бом. Я вон себе на беду щётку на болгарина купил, так теперь ржа вылазит там где её и не должно быть.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дуже цікава і змістовна розповідь. Так тримати. :good::beer:

дякую. якщо хтось читає знач буду йти в гараж робити тачку)) шоб було шо писати)

Да куда ты денешься ;) . Главное поварили, дочухаеш засранца и будет всё бим бом. Я вон себе на беду щётку на болгарина купил, так теперь ржа вылазит там где её и не должно быть.

Саня я брав машину вопще не гнилу. як так сталося, шо її шашіль трахнула я не вкуррррсе))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ну, BonjornoПопуас ну молодець така розповідь класна, читаю з захопленням, а настрій як піднімає на ура :) .

Нічого, головне не накручувати себе, що все так погано, потихеньку зробиш і все буде гут, як казав мені один дядько- головне начать :) .

Я тоже взяв 2140 знизу заглядав все класно не гнилий пару дтрок і все, а потім коли розібрав знутрі а там як ти кажеш шашіль вивчала древньоіндійське мистецтво, та так їх багато, що думаю там було групове вивчення цього мистецтва :) .

Єдине,що тішить, що авто я взяв практично по ціні чермету.

Так, що бажаю тобі вдало відновити твого Мосю і на ньому їздити. Пиши викладай фотки :):azlk::good: :good:

PS Ну розповіді в тебе бомба !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ну, BonjornoПопуас ну молодець така розповідь класна, читаю з захопленням, а настрій як піднімає на ура :) .

Нічого, головне не накручувати себе, що все так погано, потихеньку зробиш і все буде гут, як казав мені один дядько- головне начать :) .

Я тоже взяв 2140 знизу заглядав все класно не гнилий пару дтрок і все, а потім коли розібрав знутрі а там як ти кажеш шашіль вивчала древньоіндійське мистецтво, та так їх багато, що думаю там було групове вивчення цього мистецтва :) .

Єдине,що тішить, що авто я взяв практично по ціні чермету.

Так, що бажаю тобі вдало відновити твого Мосю і на ньому їздити. Пиши викладай фотки :):azlk::good: :good:

PS Ну розповіді в тебе бомба !!!

дякую. прям засмущяв. я думав шкрябаю я тут фігню нікому не потрібну. а це щей комусь подобається. такі слова найкращя віагра для мене, щоб йти в гараж і щось робити з машиною-дякую.

п.с непригадаю як звати і як виглядиш. в ЗП на зустрічі був? якшо так, то методом тика я здогадуюсь хто ти

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

дякую. прям засмущяв. я думав шкрябаю я тут фігню нікому не потрібну. а це щей комусь подобається. такі слова найкращя віагра для мене, щоб йти в гараж і щось робити з машиною-дякую.

п.с непригадаю як звати і як виглядиш. в ЗП на зустрічі був? якшо так, то методом тика я здогадуюсь хто ти

та ні на зустрічі в ЗП не був, не получилось, ну а звати - я думаю нпо ніку зрозуміло :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

"пока ви тут теривените солдати не получають патрони, газовики - газ, нафтовики - нафту, а в дніпрі перевалася риба, а коморі миші бо немашо гризти"

Це показує те, що багато балакаю і тілики думаю про глобальні плани з москвичем. а нефіга не роблю. вибачте я засраниць. Але пару неділь назад я всетаки заставив свій зад піднятися і заставити помаранчового комбіка їздити після 3 місяцій простою. Він просто повинен був завестися і їздити, томущо з ним я втратив цнотиливість ( по укр. це слово звучить якось не так пошло, як девственость) в мега офігеному почти місячному сексі з заміною сцепи, вижемного і коробаса. короче кажучи неймовірний секс. після цього я йому дозовлю тут пожити покашо. ну а він прихватить сюда зеленого друга. Корече пока я собираюсь з думками. силами. проганяю депресняк, получаю волшебние пендели от Сереги и Валерчика. И думаю шо робити з моїм "засранцем" а саме главне в яком гараже. То буду я кататися на помаранчовому комбику.

Седня РОдаки (оба) получали права. возил их в гаи и заодно пофоткались

post-15305-0-63526400-1382639421_thumb.jpg

батя з своїми машинами

post-15305-0-23249600-1382639422_thumb.jpg

я з батей.

  • Upvote 2
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Це вже добре, що ти виходиш з депреcії, можна сказати ця новина радує :) .

.... получаю волшебние пендели от Сереги и Валерчика

правильно хлопці роблять, що пенделі тобі волшебні дають :D :D ,так швидше поставиш на ноги ІЖика, а то час іде, а він старіє,щеб трохи поїздив перед пенсією, так господар немає бажання лікувати його))))))).

..........Седня РОдаки (оба) получали права. возил их в гаи и заодно пофоткались

я так зрозусів міняли рава зразка СРСР на нові ?

ПиСи Ну про цнотливість і про неймовірний секс- :)):)) :)):)) :)):)) супер!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Це вже добре, що ти виходиш з депреcії, можна сказати ця новина радує :) .

.... получаю волшебние пендели от Сереги и Валерчика

правильно хлопці роблять, що пенделі тобі волшебні дають :D :D ,так швидше поставиш на ноги ІЖика, а то час іде, а він старіє,щеб трохи поїздив перед пенсією, так господар немає бажання лікувати його))))))).

..........Седня РОдаки (оба) получали права. возил их в гаи и заодно пофоткались

я так зрозусів міняли рава зразка СРСР на нові ?

ПиСи Ну про цнотливість і про неймовірний секс- :)):)) :)):)) :)):)) супер!!!!

так, зразка СССР. батьки поміняли доволі бистро. Получили за два дні. первий день пройшли нарко-психо-нервопатолог. на другий день подали документи вечером забрали права. ну и при цьому минус тисяча грн з бюджету

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

про цнотливість - хороше вишло формулювання ))

то зара їздиш чи нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

про цнотливість - хороше вишло формулювання ))

то зара їздиш чи нє?

їжджу на оранжевом чуть не кожний день. заливаю бенз і їду. хотя батя його забракував бо боїться шо розвалиться. а я уже добру тисячу після того намотав.

Батін зелений, а мій 412иж на піврозібраний в гаражі.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...