Перейти до вмісту

Продам свап Реномотора F3R для 2141


Recommended Posts

Доброго дня!Цікавий кому небудь свап Рено мотора F3R для 2141? Трохи некомплектний,але основні складові є. Двигун від лагуни,колокол, бак,проводка з москвича вся з мозгами,приборка,стартер,щеплення... Немає балки,радіатора,генератора. Придбати це все недорого і не є проблемою.Збирав все це щоб поставити в 2901 собі,але розумію що цього робити не буду. Тому продам. Ціна набору 500 уе. Фото не робив,все лежить в гаражі... Знаходиться в Сумській області. т.0664759414

  • Like 1
  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 тижні потому...

Піднімем тему - Ап!

Купуємо чудовий свап!

Ціна така смішна, їй-богу,

За день поставив - і в дорогу!

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мені от цікаво, дуже. Але я вагаюся, як усе це сюди відправити. Деливери у вас там далеко? Як що ще не продалося.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ще не продалося. Делівері працює. Ніяк не доберуся дотгаража щоб все те добро дістати і пофоткати.

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хотелось бы побольше информации. Что есть, чего нет. Ну и фоток побольше.

 

Не знаю, надо оно мне или нет. С утра хочется, к вечеру уже сомневаюсь)). Этож потом ещё и техпаспорт менять. Как это делается? Ни разу такого не делал.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"{# [0:годин][1:годину][2:години][3:години][4:години][11:годин][12:годин][13:годин][14:годин][*1 :год][*2:год][*3:год][*4:год][?:год]] тому, космич сказав:"

Хотелось бы побольше информации. Что есть, чего нет. Ну и фоток побольше.

 

Не знаю, надо оно мне или нет. С утра хочется, к вечеру уже сомневаюсь)). Этож потом ещё и техпаспорт менять. Как это делается? Ни разу такого не делал.

Якщо є лишні гроші та час,то я б рекомендував би.Документально робиться все за 1-2 місяці.По цінам,приблизно,інститут 1к,сертифікат відповідності переобладнання 3к + заміна техпаспорта (рік тому платив 700).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...