Перейти до вмісту

Синій мось


dr. Shark

Recommended Posts

Довго я думав завести бортовик і нарешті вирішив.

І так начну:

Машина  куплялася несподівано,сиділи з дружиною пили каву і раптом вирішили  купити машину для сім"ї так як фінанси не дозволяли купити якусь  іномарку то думали що купити.Було три варіанти це:таврія,жигуль або  москалик.зупинились на москвічу,купили газету і за пару годин я дивився  на цього красеня:

e6b77d1be606.jpg

e20ef5e020f6.jpg

Припадав  він пилом у минулого власника майже 5років,коли забирали то він ніяк не  хотів їхати.Як вияснилося карбюратор був повністю забитий різним  сміттям.

Пізніше заїхавши на СТО де зробили були замінені передні амортизатори,масло,фільтри і зроблений розвал.

З  часом вирішив трошки змінити вигляд салону бо все було страшне і  зачовгане,прикупивши тканини почав пробувати перетягувати салон ось що  вийшло:

06616038a3af.jpg

41f55316a852.jpg

  дело было вечером-делать было нечего,вот что сделал:

переклеил полочку

до

af9b0514b35e.jpg    в разгаре роботы

2de3555f2c17.jpgитогe57d2de72663.jpg

ітак почався сьгодні тюнінг вакуума ось пару фоток18b46c353ef0.jpgb10de5760c90.jpgяк видно на фото переходнік вирішили не варити а на болти посадити5d8988369ab8.jpgdfa337ec3eb2.jpg

нова решітка мого Масіка

91e1de9f0ba9.jpg

такой реакції тормозів я даже не очікував, тормозить дуже класно,і педаль інформативна.Короче робить все на 1000% краше

ось пару свіжих фоток мого москалика

ось пару свіжих фоток мого масіка

8e34c021c7d2.jpg

65d591c743fd.jpg

93ed55a45218.jpg

a3bda14d9abe.jpg

131c3d4b86de.jpg

наклеїв наклеїчку(сорі за якість фото)

ab1cb9196f36.jpg

f5671d323566.jpg

6096911b297f.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Круто-круто-круто! Салон бомба, честно говоря в первый раз вижу чтоб так в тему был синий цвет  :) Только светодиоды в приборной панели наверное глаза выжигают ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Круто-круто-круто! Салон бомба, честно говоря в первый раз вижу чтоб так в тему был синий цвет  :) Только светодиоды в приборной панели наверное глаза выжигают ;)

да в приборці ріжуть,планую на днях купити регуляр
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вітаю на форумі. Ти вже ту був , згадую цю історію, і машину , так?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

работка по салону супер!!! за приборку лучше возми что нить с просвищающими цифрами и заинсталь)))

какую ткань брал, как клеел, как натягивал и т.д.? :)  сам мечтаю, но все ни как)) только потолок получилось.

Мось - классный!!! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Автівка гарна, руки роботящі, гадаю в тебе все вийде, фарту тобі і наснаги:)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

работка по салону супер!!! за приборку лучше возми что нить с просвищающими цифрами и заинсталь)))

какую ткань брал, как клеел, как натягивал и т.д.? :beach:  сам мечтаю, но все ни как)) только потолок получилось.

Мось - классный!!! :search:

Ткань не знаю як називається(головне щоб тянулась)Клеїв звичайно там секретунемає,все стає зрозуміло по ходу проклейки

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

да... салончик хорошо вышел...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...