Перейти до вмісту

Пропали повороти на 2140:)


Recommended Posts

Вчора їхав і згубив ковпак! Прийняв в бік і увімкнув аварійку, далі як по книзі, прийшов, завівся, вимкнув аварійку і хтів повторювач поворотів увімкнути і ніц, тупо 0, ні бликаня ні звуку!!! Аварійка працює, хоча від попереднього власника досталась з роздовбаною кнопкою!

Авто пізній 2140, порадьте куди подивитись, на що звернути увагу? Тестера немає, в електриці якщо чесно не дуже, як і в авто яке придбав нещодавно!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

изучи схему там два питания одно работает после замка (повороты), второе всегда (аварийка). проверь кнопку аварийную и на ней все завязано.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а приборы работают? если нет то смотри средний предохранитель на левом брызговике (он отвечает за повороты и приборы).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

а приборы работают? если нет то смотри средний предохранитель на левом брызговике (он отвечает за повороты и приборы).

Вот вот у меня тож такое было)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Реле р950 тебе мозг выносит, находится под бардачком справа. Снимай и иди на рынок покупай такое же.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Реле р950 тебе мозг выносит, находится под бардачком справа. Снимай и иди на рынок покупай такое же.

та ну ладно. прям уж. куда там)) а может сразу обойтись малой кровью и проверить то что есть??? тем более что аварийка работает, а без реле она работать не будет.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Прибори ? ))) в мене крім температури приборка мертва :) І це було ще до цього випадку ))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

предохранитель проверь) и еще провода которые подходят к указателю уровня топлива. там один из проводов черный идет на повороты)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

...  в мене крім температури приборка мертва ...

 

70 грн  --  и у тебя будет рабочая приборка. Подробности в личку, в теме я её ещё не выкладывал.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Та вона може і робоча, Я в електриці 0, та й майстра знайти поки не було можливості, зараз питання не в тому стоїть !

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Після встановлення акума на місце, відновились повороти, але при повторному використанні аварійки з вимкнутим двигуном! Ситуація дежавью ... (((

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...