Перейти до вмісту

408 Мимоза


Chupakapra

Recommended Posts

це вже двигун 1.5 (якшо питаєш про 1.7 до нього руки ще недойшли) купляв у Львові. Бачу шо у Львові фраза двигун після капіталки це вже просто знущання. Вобшем моя порада тим хто купляє двигун: розберіть його при продавцеві і не вірте в те що він скаже вкинув двигун і поїхав (ми 1.5 ледве завели - в нього тармльор якимось чином стояв на 180 градусів (мусили привід витягувати і переставляти).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

я думав це у тебе 1.7 такий класний)). а шо у вас зовсім немає де шліфонуть? чи ти так собераєш шоб поїздить пів місяця?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Наверное было проще купить за 100 грн КВ б/у и этот не точить. Такого соленого пирога я бы не рискнул ставить вообще и ещё ездить на таком.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ну, не нормальний, ну б подогнав! за пивко! ну подумаеш года 3 под забором валявся

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Спочатку його потрібно дозбирати до купи ) кардан глушник прикрутити, зараз здоровя не сильно, тому роблю по мірі можливості, думаю до кінця тижня зберу)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Ну шо народ давно мене тут не було.

Зараз з Остапом готуємо його мосік 2140 до капіталки, хто робив таке сам знає як це.

 

Шо з моїм мосьом. Всі знають шо були трабли з тіліпаючим распредвалом, дві головки вже зроблені (завтулені). Одна на 1.7 друга на 1.5. Існуюча голова яка стоїть на машині (1.5) після заміни поїде на втулку.

 

Маленькі лайфхаки від Чупакапри: якшо у вас проблеми з розємами до безконтактного запалення - підставте контакти якнайближче до початку розєму і залийте то все 2 в 1 клейом. Тепер ніяких проблем з контактами


а чуть не забув, тато зробив стробоскоп. Пізніше виложу фотки + відео. Коли буду ставити нову голову. Можливо почнеться серія відео як перевіряти всілякі різні точки двигуна чи машини вцілому.

 

To be continued ...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

ну шо народ. Вот вам новості: став я власником Skoda Felicia ) тепер можна розібрати моську і нормально його зробити.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ну шо народ. Вот вам новості: став я власником Skoda Felicia ) тепер можна розібрати моську і нормально його зробити.

та ладно. це шо для жінки? чи жінка уболтала?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

відносно для Олі, можна сказати що так. Відносно уболтала - давно планувалося купити машину яка буде їздити а Моська переходить в проектну роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

привіт народ.

 

Вобшем буду продавати завтулену ГБЦ на 1.7 пишіть кому цікаво. Зараз зняте все з ГБЦ. Тільки Распред вал стоїть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...