Перейти до вмісту

Таблиця лідерів

 1. igor_leshiy

  igor_leshiy

  Москвичеводи


  • Бали

   3

  • Публікації

   275


 2. Lancer90

  Lancer90

  Москвичеводи


  • Бали

   1

  • Публікації

   443


 3. Victor

  Victor

  Москвичеводи


  • Бали

   1

  • Публікації

   4 673


 4. Osjan

  Osjan

  Москвичеводи


  • Бали

   1

  • Публікації

   39


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 13.05.24 in all areas

 1. Давно не писал. Решил сделать плиту под впускной коллектор, чтобы со старого движка не снимать. Может когда этот запущу, то тот что стоит инж продам.
  1 point
 2. Певно ми знаємо чія то машина.
  1 point
 3. Думаю показания счётчика по отношению к пробегу изменятся в лучшую сторону. Но в городском цикле пока смотрится так. Вчера ездил по городу картина повторилась , .... прогрев двигателя на улице (+) ,а если (-) световоры ИТД. сам в шоке от эксперимента.....Минеральное масло надо менять через 5000км, а получается в реале двигатель. отработал все ~7000км.....???
  1 point
 4. Вчера ездил на дачу в обе стороны 12км, ради интереса глянул на счётчик моточасов, ДВС работал 54мин. это с прогревом без фанатизма, светофором.ИТД. Условно принято считать для авто, 1 моточас = 25км Т.е по спидометру имеем 12км, а в реале ДВС отработал.на все ~ 20 км
  1 point
 5. При покупки инстр. счётчик шёл как бонус. Спокойно лежал в гараже, пока не попался на глаза.Посмотрел параметры подходит, установил: (+) замок зажигания, (-) кузов…Сам счётчик на двух стор скотч под бардачком на перемычку…Замок зажиг. вкл. работает…Теперь будет: пробег + мото чосы… прогрев И, Т, Д, а там будем посмотреть…Какая польза…лёжа на полке в гараже от него пользы точно не будет
  1 point
 6. Була подібна проблема, при різькому натисненні на педаль газу, появлявся провал і посмикування, карбюратор був з механічним приводом другої камери, перерив весь карбюратор і все було в нормі. Використовувалось електронне запалення, все тоже як би виглядало "бездоганно"))) Запалення виставляв різне і раннє і пізнє і особливого результату не було. Почав перевіряти зазори трамблера теж все в нормі. Але краще обстеживши трамблер зауважив, що при збільшеному зусиллі пальцями на бігунок трамблера, при зафіксованому протилежного кінця валу, він мав незначний люфт вліво-вправо, тобто прорізь у валі трамблера під зубок-шплінт бігунка була трішки ширшою ніж сам зубок-шплінт, підклепавши цю прорізь у валі до точного розміру зубка бігунка, провал і посмикування зникли, тобто бігунок плавав при нагрузках відцентрової сили, а отже і плавала подача іскри в циліндри. Раджу перевірити цей момент, можливо теж поможе. А також бажано перевірити привід трамблера на відсутність люфтів. Бажано перевірити весь вузол трамблера на люфт, знімаємо кришку трамблера і паляцями з зусиллям намагаємось порухати бігунок вліво-вправо, якщо люфт є то шукаємо де саме і по можливості усуваємо його. А взагалі, щоб визначити чи це карбюратор чи система запалення, просто підставити тимчасово інший карбюратор, (можливо хтось має можливіть по сусідству позичити), якщо особливих змін не буде і проблема не зникне то очевидно, що шукати тоді потрібно в складових системи запалення.
  1 point
×
×
 • Створити...