Перейти до вмісту

Створення економічного та потужного двигуна! Правильне русло!?


Илья

Recommended Posts

В когось виникало бажання зробити (встановити) двигун економічним та потужним? По типу, як двигуни в Хонди Сivic - 105 лс, Huindai accent майже 100 кс, 7 - 8 л. макс. на 100 км. :huh:

Даний показник не еталон, але все ж таки...

Основна задача/ціль:

1. потужний двигун для гарної, спокійної динаміки, щоб триматись в потоці на рівні з новими моделями існуючого автопрому. На гонках, драг рейсинах виступати не маю бажання;

2. економічний "як японець".

Є декілька направлень:

1. Сток

УЗАМ 1,5 I 1,7 I - з усіма новими приблудами (full injecto (МПСЗ), полегшенні деталі, 5 ступка й так далі).

2. Монтування чужорідних двигунів:

- російського виробництва ВАЗ 2112 та інші ТАЗо мотори

- японці, корейці ….

В кого які думки, ідеї з цього приводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

мысль только одна сколько не дорабатывай все равно это будет москвич, хотя добиться расхода 7-8 л\100 км не сильно сложно на родном моторе, но если хочется чего нить посовременней то легче купить более свежую машину

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

7-8 літрів згоден на рідному моторі як два пальці. А ось де взяти цих 30 - 40 кінських сил при цій же витраті пального ?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хочешь движок от хонды цивик - купи хонду цивик. :)

Дорабатывай сток до 1.7, бсз, солекс, подбери правильную кпп 5ст+редуктор и поверь, этого будет с лихвой, чтобы не уступать в потоке кредитопомойкам. За порше или фордмустангом , конечно, не угонишься.

У меня вазовский 1.6 почти сток, гп 4.22 и я не испытываю никакого дискомфорта ни в потоке, ни на трассе.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

7-8 літрів згоден на рідному моторі як два пальці. А ось де взяти цих 30 - 40 кінських сил при цій же витраті пального ?

спочатку прибрати надлишкове тертя в мосту, коробці, гальмах...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В кого які думки, ідеї з цього приводу?

не мучать москвича, а покупать Хонду Сivic или Huindai accent

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В кого які думки, ідеї з цього приводу?

Поставь новый карбулятор, отремонтируй ходовую, тормоза и безконтактное зажигание, при необходимости откапиталить двигатель, будет тебе расход 6-7л на 95+ бензине, если все ушатаное, то хоть инжектор ставь будет тебе 10ка

Забыл добавить, установить задний мост 3.88 и 5ст кпп скоростную

Или вариант подешевле купить себе сивик гдето 90-х начало 2000х, Микра у друга К11 1.0 кстате по трассе 4 по городу до 5-6 при этом едет он с тапком и сама она прет хорошо, тоже кстате дешевле заниматся заменой всего в москвиче

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Самый простой и бюджетный вариант сделать Москвич шустрым и экономичным без замены модели двигателя - это на базе двигателя УЗАМ 331.10 или 412 1478куб.см. сделать двигатель УЗАМ 1584см.куб. со СЖ 10 единиц.

Как это сделать?

Берем и ставим коленвал 3317.

Затем родные поршни 331 с выемками под клапана Ф82мм (лучше ремонтные 82,5 или 83,0, чтобы рабочий объем был ещё больше) относим к токарю и эквидистантно (равноудаленно) снимаем с днища 2мм. Толщина днища остается 6мм.

Берем родную ГБЦ 331 и убираем завихрители в каналах во впускном тракте (увеличиваем проходное сечение каналов).

Ставим БСЗ на датчике Холла, а лучше МПСЗ.

Ставим карбюратор Солекс 21073 с двумя писюнами 45х40. Подбор жиклеров - в зависимости от стиля езды.

Облегчение маховика и шатунов даст прирост мощности на высоких оборотах, но немного ослабит низкие обороты.

Для города нужны низкие обороты, поэтому облегчать или нет - на любителя.

Масло в двигатель - полусинь 10W40.

Масло в коробку 80W90 или 75W90.

Чтобы машина была шустрой - пересмотреть ходовую часть - поставить новые ступичные подшипники и устранить подклинивание тормозных колодок.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В когось виникало бажання зробити (встановити) двигун економічним та потужним? По типу, як двигуни в Хонди Сivic - 105 лс, Huindai accent майже 100 кс, 7 - 8 л. макс. на 100 км. :huh:

Даний показник не еталон, але все ж таки...

Основна задача/ціль:

1. потужний двигун для гарної, спокійної динаміки, щоб триматись в потоці на рівні з новими моделями існуючого автопрому. На гонках, драг рейсинах виступати не маю бажання;

2. економічний "як японець".

Є декілька направлень:

1. Сток

УЗАМ 1,5 I 1,7 I - з усіма новими приблудами (full injecto (МПСЗ), полегшенні деталі, 5 ступка й так далі).

2. Монтування чужорідних двигунів:

- російського виробництва ВАЗ 2112 та інші ТАЗо мотори

- японці, корейці ….

В кого які думки, ідеї з цього приводу?

Интерестно:Вы держали в руках колено Москвича и японца, или шатуны?
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Интерестно:Вы держали в руках колено Москвича и японца, или шатуны?

та видно ж, що не тримав і мало розбирається у всіх нюансах конструкції мотора і т.д.

чому просто не розповісти, що та як?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Пронумеруємо відповіді:

1. Хочешь движок от хонды цивик - купи хонду цивик. :)(це зрозуміло :) )

Дорабатывай сток до 1.7 (згоден на всі 100%), бсз (уже вкомплектований), солекс ( встановленйи 21053), подбери правильную кпп 5ст ( вже готов встаовити )+редуктор (от Люкса) и поверь, этого будет с лихвой, чтобы не уступать в потоке кредитопомойкам. За порше или фордмустангом , конечно, не угонишься.

У меня вазовский 1.6 почти сток, гп 4.22 и я не испытываю никакого дискомфорта ни в потоке, ни на трассе.

Мені подобається Ваший хід думок!

2. спочатку прибрати надлишкове тертя в мосту (яким чином? Регулювання? Я ніколи про це не думав ще навіть), коробці (а підкажи що можна зробити в 5 ступінчастій коробці), гальмах (зрозуміло).

3. не мучать москвича, а покупать Хонду Сivic или Huindai accent (навіщо вони потрібні? як купувати так нове! А Люксом займаюсь для душі та для відпочину. Маю бажання зробити лялечку )

3. Поставь новый карбулятор (встановлено), отремонтируй ходовую (перебрана та відрегульвана), тормоза и безконтактное зажигание ( це по замовчування встановлене), при необходимости откапиталить двигатель (отакпитален по саме не могу :) ), будет тебе расход 6-7л на 95+ бензине, если все ушатаное, то хоть инжектор ставь будет тебе 10ка

Забыл добавить, установить задний мост 3.88 (якщо не помиляюсь - це Люкс міст ( рідний) ) и 5ст кпп скоростную - ( планою в будь якому випадку)

Пітримую я тебе! На мій погляд правильний хід

Или вариант подешевле купить себе сивик гдето 90-х начало 2000х, Микра у друга К11 1.0 кстате по трассе 4 по городу до 5-6 при этом едет он с тапком и сама она прет хорошо, тоже кстате дешевле заниматся заменой всего в москвиче ( та да, Цивік суперська машинка, але якщо й буду купувати з машин, то тільки нове! )

4. Самый простой и бюджетный вариант сделать Москвич шустрым и экономичным без замены модели двигателя - это на базе двигателя УЗАМ 331.10 или 412 1478куб.см. сделать двигатель УЗАМ 1584см.куб. со СЖ 10 единиц.

Как это сделать?

Берем и ставим коленвал 3317.

Затем родные поршни 331 с выемками под клапана Ф82мм (лучше ремонтные 82,5 или 83,0, чтобы рабочий объем был ещё больше) относим к токарю и эквидистантно (равноудаленно) снимаем с днища 2мм. Толщина днища остается 6мм.

Берем родную ГБЦ 331 и убираем завихрители в каналах во впускном тракте (увеличиваем проходное сечение каналов).

Ставим БСЗ на датчике Холла, а лучше МПСЗ.

Ставим карбюратор Солекс 21073 с двумя писюнами 45х40. Подбор жиклеров - в зависимости от стиля езды.

Облегчение маховика и шатунов даст прирост мощности на высоких оборотах, но немного ослабит низкие обороты.

Для города нужны низкие обороты, поэтому облегчать или нет - на любителя.

Масло в двигатель - полусинь 10W40.

Масло в коробку 80W90 или 75W90.

Чтобы машина была шустрой - пересмотреть ходовую часть - поставить новые ступичные подшипники и устранить подклинивание тормозных колодок. ( Дякую Вам за Вашу грамотну та наповнену відповідь. Дуже сподобалась. Потрібно аналізувати двигуни 1.6 та 1.7. Якщо я не помиляюсь саме у Вас була орієнтовна таблиця з витратами пального в залежності від об'єму двигуна! Но є єдине но є ще один параметр який я хочу підняти, потужність. На мій погляж 1.7 full injector створений на основі нашого УЗАМ буде значно потужніший, а ніж 1.6 full injector. Тому поки що гортаю сторіки Вашого гаражу :)

5. Интерестно:Вы держали в руках колено Москвича и японца, или шатуны? ( ні, нажаль не мав такої можливості)

6. та видно ж, що не тримав і мало розбирається у всіх нюансах конструкції мотора і т.д. ( ну нехай я мало знаюсь в цьому питання, я нажаль лише автолюбитель, власник Люкса який підняв його з колін. І прошу Вас, допомогти мені з правильним направленням. Допомогти рекомендаціями, так як є можливість та бажання)

чому просто не розповісти, що та як? ( я розумію що Цивіки це автомобілі зкажемо так, з новітнімі на той час технологіями, двухвальними головками, 4ьох клапанами на кожному поршні, розподілений впуск, висока якість деталей у й відповідно прямо пропорційно високому ступеню стиску, малим тертям, високим оборотам. Скажемо так, зроблено по найвищему стандарту. Недаремно Honda визнана у світі, ососбливо Цивік)

В заключення, відповіді дуже цікаві! Потрібно аналізувати.....

Основне питання все таки залишається відкритим

1) 1.6 та 1.7 Full injector на базі рідного УЗАМ;

2) інсталяця ВАЗ 2112 все таки в стоці 95 кс, більш менш якісний та доступний двигун. В деяких аспектах варта заміну нашому. Для прикладу журнала на Драйві Bondа, Нікополя 412 можливо хтось пам'ятає, здуру впихнув у ВАЗ 2107! Ще один зелений мося з Росії нібито, ну хватає одим словом. Плюсів досить багато.

На мій погляд інсталяція 1.7 full injector по коштам = інсталяції дв. ВАЗ 2112 з усіма бумажками та взятками.

ROMM - cкільки буде коштувати повний пакет документів на вставлення другого мотору в наший агрегат, хоч приблизно, орієнтовно???

Так як колись спілкувався з Сергієм 2010 з Миколаїва, в нього повний пакет інжектору, то приблизно 10 000 грн. так з запасом, можливо й більше я вже не пам'ятаю....

Ну одним словом прошу коментувати в кого які думки з цього приводу

3) двигуни інопомийок - це найгріший варіант як на мій погляд;

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Так если у тебя большая часть пути пройдена- тогда реально инжектор, ну я бы всеже 5ст первее добавил бы, по моей например если вдруг случиться что у меня лень кудато исчезнет и я уберу вязкую мелочь типа подклинивающего супорта, разбитых и закусывающих ступичных подшипников, и сделаю развал чтоб колеса не ехали как лебедь рак и щука - то расход будет как раньше 6-8л хотя вот как напичкана моя машина:

-двигло после капиталки на 95 бензин, масло полусинтетика, БСЗ новое не китай, нормальная на бьющая корзина, убитый в хлам солекс 083 который я купил за 50 грн, купил на него на 450 безделушек и один раз настраивал у карбюраторщика

-кпп 4ст сток

-мост 4.22 воющий, подшипники в мосту разбитые

Расход при езде 60 км в час довольно приятный, при интенсивном движении до 15л , а при буксе с каждого светофора выкруткой мотора аж до выстрелов глушак при подбрасывании предачи то мой узамчик 1.5 и около 30 литров кушал ))) Зато как он едет в таком расходе никаких подсчетов и экономий-только емоции, и главный вопрос как? как 1.5 такое может?

Пс посчитай главную пару, может она не родня у тебя? машина старая, могла завыть и поменять её ещё до тебя на более распространенное говно 4.22

если нет смотри что за карб что у тебя может он едуший но не економный, я кстате для екномной езды больше 1500мотопр не кручу а то и меньше, бывает когда перешол на высшую то он с холостых разгонять начинает, но это вредно мотору, а я никак отучить себя не могу, бесит когда шумно в салоне от этого мотор не кручу вот экономно и выходит... следуйщая моя машина будет дизельная, на дизеле в 2 раза дешевле ездить

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Хочешь экономию- ставь газ и форсировать моторчик по крепче. У меня мотор доживает своё при том дефорсированый, НО! на газу едет лучше чем на бензине и расход 8л\газа на 100км, если педаль не сильно давить и ехать спокойно 80км.ч. За два с половиной года накатал 57000км. Чем больше мощности хочешь получить, надо адекватно денег вложить в мотор и всё остальное. Может за эти деньги довести до ума то что есть и купить топлива?. Любишь гонятся- иномотор кстати. Лично знаю москвичевода, который поставил в свой 2141 V6 2.8L от ауди мотора. Вот это ДА, с места уходит в точку.!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

(навіщо вони потрібні? як купувати так нове! А Люксом займаюсь для душі та для відпочину. Маю бажання зробити лялечку )

а я про новые и говорил.

москвич всегда останется москвичём. никогда ты его не допилишь до состояния иномарки.

хочешь лялечку? нужно получать удовольствие от того, что имеет эта машина, а не стремиться сделать из неё иномарку.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

По тексту виділив!

Так если у тебя большая часть пути пройдена- тогда реально инжектор (на 1.5, 1.6 чи 1.7 ставити), ну я бы всеже 5ст первее добавил бы ( згоден), по моей например если вдруг случиться что у меня лень кудато исчезнет ( :) у всіх ця лінь є :) тому це нормально) и я уберу вязкую мелочь типа подклинивающего супорта, разбитых и закусывающих ступичных подшипников, и сделаю развал чтоб колеса не ехали как лебедь рак и щука - то расход будет как раньше 6-8л хотя вот как напичкана моя машина: (дуже багато читав про твої справи, реально ти вмієш дуже багато чого :) )

-двигло после капиталки на 95 бензин, масло полусинтетика, БСЗ новое не китай, нормальная на бьющая корзина, убитый в хлам солекс 083 который я купил за 50 грн, купил на него на 450 безделушек и один раз настраивал у карбюраторщика

-кпп 4ст сток

-мост 4.22 воющий, подшипники в мосту разбитые

Расход при езде 60 км в час довольно приятный, при интенсивном движении до 15л , а при буксе с каждого светофора выкруткой мотора аж до выстрелов глушак при подбрасывании предачи то мой узамчик 1.5 и около 30 литров кушал ( прям як 2 літровий у Сергія ВФС ))) Зато как он едет в таком расходе никаких подсчетов и экономий-только емоции, и главный вопрос как? как 1.5 такое может?

Пс посчитай главную пару, может она не родня у тебя? (знаю що рідна, так як рахував) машина старая ( майже в оригіналі, окрім литих дисків, котрі я забра у Фуза ну й інших примочок), могла завыть и поменять её ещё до тебя на более распространенное говно 4.22

если нет смотри что за карб что у тебя может он едуший но не економный, я кстате для екномной езды больше 1500мотопр не кручу а то и меньше, бывает когда перешол на высшую то он с холостых разгонять начинает, но это вредно мотору, а я никак отучить себя не могу, бесит когда шумно в салоне от этого мотор не кручу вот экономно и выходит... следуйщая моя машина будет дизельная, на дизеле в 2 раза дешевле ездить ( но тут кому як)

Ромка, а як нарахунок нового двигуна від ВАЗа, скільки зараз приблизно по грошам вийде оформленню в Києві нового агрегату? Ну ці всі бумажки?

Хочешь экономию- ставь газ и форсировать моторчик по крепче (дуже слушна думка). У меня мотор доживает своё при том дефорсированый, НО! на газу едет лучше чем на бензине и расход 8л\газа на 100км, если педаль не сильно давить и ехать спокойно 80км.ч. За два с половиной года накатал 57000км. Чем больше мощности хочешь получить, надо адекватно денег вложить в мотор и всё остальное. Может за эти деньги довести до ума то что есть и купить топлива? (я майже на 60 % впевнений, що я так і хочу зробити). Любишь гонятся- иномотор кстати ( ні не люблю ганятись! Але люблю спокійну - динамічну їзду. 80 км на год по трасі це трохи за мало як на мій погляд. А вже більше, то починає вити, шуміти ну то виправити можна, варіантів куча) . Лично знаю москвичевода, который поставил в свой 2141 V6 2.8L от ауди мотора. Вот это ДА, с места уходит в точку.! ( та то вже монстр кар, я таким нажаль не захоплюсь)

а я про новые и говорил.

москвич всегда останется москвичём. никогда ты его не допилишь до состояния иномарки. ( ну покращити технічні характеристики то можна ж? Можна прибавити потужність! Варіанти є, ось тільки правильни обрати!

хочешь лялечку? нужно получать удовольствие от того, что имеет эта машина, а не стремиться сделать из неё иномарку. (до іномарки не прямую, я тільки хочу покращити деякі технічні характеристики щоб ті сам 75 сил були повними. Вдосконалення потрібне для того, щоб ти їхав наприклад 100 км і запросту зумів обігнати інший автомобіль, що рухався попереду тебе. Щоб в тебе був більший запас потужності та надійності твого ДВЗ)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...