Перейти до вмісту

Гррррр. Загадочно померла АКБ.


Recommended Posts

Ну вот, купил дистиллированную воду, возьму литр электролита и попробую промыть его, а дальше как Бог даст..... Надеюсь выживит..........

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

В мене акум здох падл.. якраз перед кризою. Захожу в ларьок до акумуляторщиків (брав на трактор 120-ку - MUTLU) думаю візьму на москалик схоже. Дивлюсь варта синенька - 500 грн. Як тільки намірився взять - прибігає хазяїн і каже - 950. Пришлось брати VOLTA істовську 6ст72. Поки нарікань не має. В мороз крутив так - що думав мотор вилетить з под капота :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

На ура :lol: . Я поставив РР чуть не такий як потрібно (марку не пам"ятаю торік ставив, якщо кому буде потрібно - розберу скажу). Акумулятор почуває себе на відмінно. Провіряв плотность - відповідає норм зарядженому акуму. Проблема тільки трохи з його розташуванням були - пришлось трохи відігнути кріплення. Сьогодні пофотографую свого коня - благо фот відремонтував new_smile.gif і закину завтра в свій гараж.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Зате тепер не знаю проблем з запуском. Раз перегрівся бензонасос - поки схолов (і я зрозумів, що товін мене мучить) порядком покрутив двиг. В мене була перед цим проблема з зарядкою - може і не в тему - ссорі. Провід від гени терся по корпусу і провідник, оголившись торкав на "масу". Амперметр "дурів" по-тихеньку, стрілка при вимкнених електрокористувачах показувала мегазаряд і взагалі - скакала як хотіла, поки при капіталці двига звернув увагу на клему цього провода біля гени - він чуть не відгорів. Я постійно грішив на "шоколадку" - а винний був провід. Після ремонту всі проблеми відпали.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Навыть від аккума на 55 та 60 Ач відриває поличку для аккумулятора від лівого бризговика, а в тебе аккум важчий, то ж конролюй там ситуацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Самого утра ушёл собирать машину шоб на встречу попасть, собрал! Но акумулятор сказал, шо нихто никуда не едит... Мне его подарарили 4 года тому б/у... Он уже год назад меня придупредил (херня какаято зелёная начала лезть), зиму откатал нормально...

Щас иду в АТЛ покупать ВЕСТА синию - 453 грн...

ЗЫ: а ваще реально завести машину кривым стартером? Вся рука в мазолях, в руку ничо взять не могу, а хоть бы раз, падла, пукнула... new_bag.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Жигуля легче ніж москаля. Скільки разівнамагався - ні фіга не вийшло. Хоча з накату 3 метра і вже заводиться. Для прикладу - ГАЗ і ЗіЛ заводив кривим стартером за 2 оборота. Мабуть 4 циліндри мало new_smile.gif для корби new_smile.gif.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...