Перейти до вмісту

СГУ (крякалка)


Recommended Posts

Ребят интересует такой вопросик, как относиться наше ГАИ к обычным базарным крякалкам?

или даж не крякалка а просто громкоговорителю?

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ребят интересует такой вопросик, как относиться наше ГАИ к обычным базарным крякалкам?

или даж не крякалка а просто громкоговорителю?

Ипут,очень жестко ипут

Если хочеш поставить - ставь,но если запалят - готовь много вазелина и много денег)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

По ТВ говорили, что собираются сильно ужесточить штрафы за самовольную установку спецсигналов. Так что советую мониторить ситуацию. А так, наказание описано, сделай так, чтобы можно было легко демонтировать в случае чего :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Ипут,очень жестко ипут

Если хочеш поставить - ставь,но если запалят - готовь много вазелина и много денег)

Колись друг поставив сгу на яву і плужив по городу, а сгу не його було, насдогнала машина гаї і забрала моцик на штраф площадку, Так як сгу чуже було то ходили до начальника гаї щоб забрать, але повний отказ мотівіруя що незаконна установка спец сигналів.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

можно использовать крякалку и излучатель от сигналки, при чем она крякает будь здоров.)))

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Вот блин! А я недавно поставил такую крякалку (тифон) под капот. Надо теперь прятать его чтоб не было видно. Наверное куда-нибудь под низ или за решетку радиатора

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Рийте гугл.Проти тих жостких штрафів є противага.Ці жосткі штрафи наложуються на тих хто документів немає і незнає.А є дуже чіткі пояснення що рахується спец сигналом і стробоскопом.Читайте і будете знати що відповісти гаїшнику.Але понту від сгу на москалю чи жигулю?Батя помічник народного депутата, сгу і стробоскопи установлені на мерсі,але користуємось ними дуже рідко,і восновному на трасі.Удачі всім.

  • Upvote 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я поставил себе СГУ только ради громкоговорителя, а не для злоупотребления. Вот и думаю проблемы с гаи будут ли.

Очень удобная штука прост, да и в некоторых ситуациях пару раз спосала товарища для предусмотрения ДТП и пешиходов нарушаюших ПДД сгонял

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

НУ да це все супер,вот тільки як би не було самих сигналів то можливо нічого б не зробили.Ти візьми з "груши" повиймай кновки які включають сирени і користуйся тільки громкоговорітєльом.Я думаю пробоем не повинно бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...