Перейти до вмісту

Урал-Авто 2


yurima412

Recommended Posts

Благодаря Alex_Dp у меня появился родной москвичевский приемник. Вылезла такая проблемма: я поначалу подключал питание к нему, включил его а он только гудит и на кнопки не реагирует. Я отложил его, а через 3 часа решил его включить а он не хочет, подключил питание, включил выключатель а он вообще не реагирует. Москвичеводы-Радиотехники помогите мне его отремонтировать! Очень хочется восстановить приемник. Говорите если вам еще нужны фото

Вот фото:

post-2427-1318778601,8_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я ему давал девять, он и начал гудеть. А он мог сгореть из-за того что резко дал 12В?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я его сейчас еще раз поключил на 9В, слишно небольшие помехи когда его влючаешь, мне кажется что он немного работает :azlk:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У ціх приймачах особливо першіх випусків встановлені мікросхеми ,які  мають корпуси з кераміки ,постійні конденсатори ( червоні такі )та воно репається від поганіх шляхів  ,так що  встановлювати треба тільки на м,які панелі. А токож там плати з гетінаксу,який від часу коробить,та від цього репається фольга доріжок  ( Саме приймач ще встановлений над радіатором пічки :azlk: ) Звук там на транзисторі П213 ...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Наверное ему кирдык наступил)))))) А он хоть рабочий был до того как ты его включал?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...