Перейти до вмісту

Оновлення 2023


Recommended Posts

Шановна спільното!

Радий вас усіх вітати на оновленому форумі! Ми трошки дуже сильно застрягли на старій версії форуму, старому і дуже дорогому сервері, де за багато років з'явилась купа негараздів. Багато роботи було зроблено, ще більше попереду.

У зв'язку з тим, що ми за один раз перескочили через кілька важливих оновлень і перемістили повністю форум на новий сервер, в подальшій роботі може виникати багато глюків. Я всі глюки фізічно відслідкувати не можу, тож давайте писати тут ті косяки, яких не було на старій версії, а тепер з'явились.

Але основна мета переїзду була все ж позбутись дорогого серверу. А тому багато чого буде дороблюватися вже в процесі експлуатації.

Зараз точно можу сказати, що не працює відправка імейлів. Найближчим часом це буде вирішено.

Єдине, я не впевнений, чи гарна ідея включити тут обговорення роботи форуму для всіх користувачів? Якщо модератори вважають, що можна писати в цю тему, тоді включіть, будь ласка)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • chaika відкрив тему

Курсор не виден.

С датами публикаций проблемы. Показывает проценты.

И в разделе "активность" сплошная тарабарщина. Слова местами перепутаны.

А можно мне кнопку чтобы можно было почистить свои вложения? Удаление в темах не помогает. Хоть на недельку)).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Про курсор ти не перший, хто каже. Але я не можу зрозуміти - як це?) У мене всюди показує.

Дати публікацій і активність - то проблеми перекладу. Бо не повністю сумісний старий переклад із новими версіями. Але я вже знайшов, як вирішити, тож зроблю. В українському перекладі частково вже пофіксив 😉

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Курсора просто нет. Можно только догадываться где он)). Зато посты сразу публикуются и не дублируются.

А чата в этой версии тоже не будет?

Попробовал писать на других сайтах. Везде курсор есть. Нет только здесь и на детали.зп

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Открываем новое сообщение, а там старый текст. 

 

А можно убрать слово "лучших" в самом низу каждой страницы? Ну не скромно так о себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Коли нажимаєш відповісти, а там старий текст - у мене таке було ще на старому форумі. Це косяк цього модуля написання тексту. Тут я нічого не можу зробити(

А підпис внизу треба змінити. Що там краще написати?

Чату скоріш за все не буде. Той що був більше не розробляється і не оновлюється. Інші платні

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

2 часа назад, Miha сказал:

Що там краще написати?

Та ничего там нового писать не нужно, просто убрать одно слово.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Появился курсор. Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нарешті! Спільними зусиллями разом з  @chaika , @MADCAT, @SCHNAZZY запустили українську версію форуму! 🥳 🎉 🥳 🎉 🥳 🎉

Але (як завжди)) так як у нас була дуже застаріла версія перекладу, то багато фраз не сумісні з теперішньою версією. Тож якщо хтось помітить англійський текст, або якісь незрозумілі символи, чи безглуздий набір слів, будь ласка, напишить в тему Чат, бажано прикріпити скріншот і лінк на сторінку, де робиться то неподобство.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Screenshot_20231108-120623_Chrome.thumb.jpg.8fc6a99e37c621d0ab3e560b7f7d01bf.jpgScreenshot_20231108-120645_Chrome.thumb.jpg.92a1a787247faac7108800a04d422fa0.jpg

Можливо варто замінити на "Додати тег" і "Поширити" або "Поділитися". Але не знаю чи треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

×
×
  • Створити...