Перейти до вмісту

Синька VW Passat Variant B6


Recommended Posts

"28 хвилин тому, Gagai сказав:"

Эти обгонные муфты дроч ещё та. Стоят, чтобы снизизть колебания и нагрузку на ремень при резком сбросе газа. В итоге копеечный ремень ходит больше. но появилась з\ч которую иногда придётся менять. Цена работы и самой муфты преваливает по стоимости замену нескольких ремней. Кстати если ставить китайские муфты, то через годик клиент опять на сто и говорит давайте поставим что-то хорошее.

Колись я працював на стартерах-генераторах, то з китайськими муфтами так і було. Всі хотіли зекономити, я чесно казав що ходить воно так собі, клієнти казали: та пофіг, я через рік на другій машині буду їздити. В результаті 90% верталося за новою муфтою виробника подорожче)

Міняти її без приспособ тоже гемор ще той, хоча і при всьому інструменті ця мразь може закиснути і доставити купу гемороя при заміні

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 55
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Опубликовані зображення

Чтобы менять пришлось купить специальный сьёмник, открутить двигатель от подушки, поддомкратить вверх. Без трубы на ключ не обошлось. Поставил муфту INA, старая тоже INA.

  • Like 1
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"{# [0:годин][1:годину][2:години][3:години][4:години][11:годин][12:годин][13:годин][14:годин][*1 :год][*2:год][*3:год][*4:год][?:год]] тому, VictorP сказав:"

Чтобы менять пришлось купить специальный сьёмник, открутить двигатель от подушки, поддомкратить вверх. Без трубы на ключ не обошлось. Поставил муфту INA, старая тоже INA.

ІНА орига, вони ходять. Раніше аналоги були типу SKF, і адовий дешманський кетай)

То різниця на лице)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"{# [0:годин][1:годину][2:години][3:години][4:години][11:годин][12:годин][13:годин][14:годин][*1 :год][*2:год][*3:год][*4:год][?:год]] тому, Lancer90 сказав:"

 Раніше аналоги були типу SKF, і адовий дешманський кетай)

То різниця на лице)

СКФ - фуфло?

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

"34 хвилини тому, KSV сказав:"

СКФ - фуфло?

Та ні, ходить, хороші підшипники. Але вже тоді як я працював, розказували постачальники про палений СКФ, де шрифт вибитий не такий був і т.д. Ну, як з маслами Кастрол)

Часом попадався людям отакий китайський СКФ і ходив як китайський підшипник, а ціна як за СКФ)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...