Перейти до вмісту

Карбюратор ВАЗ 21083 Солекс (Производсво Weber)


Recommended Posts

стоїть вмене карб рідний к-126,прийшов йому уже кінець,розхід збільшився і нагар на свічки...хочу поставити якись нормальний шоб машина їхала,пропонували від ваз-2105(але кажуть за слабенький).краще від ваз2106, найшов від ваз 2108 солекс,виробництво Weber,хто знає він по кріпленню підійде чи шось треба переробляти,і чи взагалі варто його ставити. :)

може хто шо порадить краще.?!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Солекс и Вебер это как Москвич и  Жигули - как говорят у них в Одессе - 2 большие разницы. Это разные заводы и производители, вообще разные торговые марки, дружэ.

Мабуть той хто їх тобі пропонує сам не зна шо продає.

А ваще на форумі є тема про настройку солексів, і тема про установку солексів, різні варіанти з подробицями. Я тобі говорив - шукай і читай форум, перш  ніж задавати питання.

2105 - не поганий карб, але великої динаміки не отримаєш, бо в нього вакуумний привід 2ої камери. Але розход з таким карбом на 1,5л моторі і 4 ст кпп в мене був по трасі 7,5  л\100км. А ле залежить від настройки карба, запаоеняя і стану мотора, звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

от тут я попав на цей карб http://www.avtozapchasti.zp.ua/product_515.html

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Для солекса цена что-то сильно занижена... Если они пишут что он идеально подходит для драга, то жрать он будет как подорванный. Веталь, лучше купи нормальный б/у солекс или новый, если финансы позволяют. 

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Да не вебер это никакой, что вы как вчера родились :) Это посто какя-то филькина кантора клепает солексы по лицензии или без и паразитирует на имени. Дааз тоже выпускает солексы по лицензи.

Вот там лого настоящего вебера, сранвите с тем что там :blush:

Small%20Weber%20Logo.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

новий солекс скільки коштує??

восьмьорочний не підійде без переробок???чи його не варта ставити?

GreenMile там проста налейка)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

У меня стоит Карб какой тебе предлагают солекс, его просто нужно взятьи поставить без каких либо переделок!!! Машина заметно повысит в динамике, и жрать он должен меньше чем твой старый!!!!! А если ты ещё в добавок кинеш БСЗ то ваще те радость будет!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

восьмьорочний не підійде без переробок???чи його не варта ставити?

можно я его забаню, на пару дней? шоб воспльзовался таки поиском.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

можно я его забаню, на пару дней? шоб воспльзовался таки поиском.

найшов одну тему за карб 21083 хотів там написати,вилізло вікно попередження

Предупреждение: в данной теме не было сообщений более 120 дней.

Если Вы не уверены что хотите ответить, то лучше создайте новую тему

довго сдіти перед екраном неможу і немаю можливості-тому неможу прочитати всі теми,тог і створив  свою.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Чукча не читатель - чукча писатель? :) Тебе уже три раза сказали, зайди в тему по установке карбюратора солекс на авто и ПОЧИТАЙ ее, а не задавай там вопросы, которые уже 200 раз разжеваны. Если совсем туго, в порядке исключения http://moskvich.net/index.php/topic,5968.msg194671.html#msg194671  ссылка на первый пост, читать его до полного удовлетворения, пока не заметим ссылку на СТАТЬЮ по установке карбов, которую надо взять и один раз прочитать, после чего все глупые вопросы отпадут сами собой.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.
×
×
  • Створити...