Перейти до вмісту

дедовскиє совети


Macobley

Recommended Posts

100%

но я впевнений що тормоза не повинні грітись і тормозити прекрасно :beer:

тормоза в будь якому випадку нагріються,там ж відбувається процес тертя від чого іутворюється температура)

на бойових раллійних авто тормоза розкалюються до червона і прекрасно тормозять))

вмене на велику тормозний диск тоже нагрівається,і тормоза там не дешеві стоять.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 81
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Найкращі автори в цій темі

Ямы и люки что встречаются на дороге (на своей полосе) лудше об*ежать ориентировочно пуская на свое правое колено тогда ниодним колесом не заденете

я орієнтуюсь на втиснену на капоті полосу,покишо нікуди не попадав)

Незнаю,дедовский ли совет,но недавно видел передачу "Руйнівники міфів" ,так там пробовали "залатать" травящую дырочку радиатора .... сырым яйцом :beer:)  !

Так вот ,разбив яйцо ,вылив его содержимое в горловину радиатора , запустив двигатель течь жидкости устранилась !  :)

а яйце ціле заливали чи тіки білок??десь читав шо білком можна.

пробиту камеру якшо дирочка маленька можна залити через ніпель трошки молока або в крайньому випадку яєчного білка,пробував молоком нормально тримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

100%

но я впевнений що тормоза не повинні грітись і тормозити прекрасно :azlk:

тормоза в будь якому випадку нагріються,там ж відбувається процес тертя від чого іутворюється температура)

на бойових раллійних авто тормоза розкалюються до червона і прекрасно тормозять))

вмене на велику тормозний диск тоже нагрівається,і тормоза там не дешеві стоять.

я до речі читав що тормоза і вся справна систама повина нагріватись до температури щоб ви могли тримати руку на барабані :good:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Может кто-то делал...В Вектре зимой при -34 на стоянке замерз бенз в баке.Вылил воду из бочка для омывания стекол,залил туда бенз с бутылки,переставил насос и в путь!

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Тему всю не осилил, возможно поторюсь, хром никакой содой, а бензином-растворителем а потом пастой ГОИ.

Все резьбы сажать на графитку (солидол и литол сохнет и дубеет!!!) и никогда не будет гемора с закисанием.

Клеммы акума и прочие клеммы зачистить и на вазелин сажать.

Поскольку мои деды родились до войны, то их методы малость неприменимы к современным условиям.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Может кто-то делал...В Вектре зимой при -34 на стоянке замерз бенз в баке.Вылил воду из бочка для омывания стекол,залил туда бенз с бутылки,переставил насос и в путь!

замерзает не бенз, а вода в нём. перед зимой просто вливай литр спирту в бак - это растворит воду и не будет таких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...