Перейти до вмісту

Хто організовував зустрічі у Львові


Остап

Recommended Posts

На зустрчі Черномор спитав мене "чє я такий грустний" - це не те, я думав над тим що робити далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • Відповіді 182
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Отже, я радий що людей зібралось більше і бачу в цьому перспективу. Виходячи з цього ми повинні розуміти, що не варто зупинятись на досягнутому. Потрібно ставити вищу мету і йти до неї. Я вважаю, що ми не повинні обмежуватись звичайними переговорами, розпиванням напитків, курілками на кожній зустрічі - це тільки початки. В майбутньому зустрічі в такому форматі повинні бути щотижневими. Вважаю доцільним поставити собі за мету: Всеукраїнську зустріч у Львові.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Мої думки нарахунок зустрічей, чого не вистачає:

- "Бортовий журнал"- ВЕЛИКИЙ блокнот, в якому б записувались по даті зустрічі всі зміни, які відбулись в період між зустрічами по кожному автомобілю - учаснику клубу. Наприклад: Чергова 2-га зустріч автоклубу "Москвич" 02.11.2013

  • Авто: Москвич 2140
  • Год выпуска авто: 1983
  • Встановлено БСЗ ДК, встановлений карбюратор 2108.....
  • Авто: Москвич 2140 "84 , донор АЗЛК 412 "71
  • Год выпуска авто: 1984
  • Капремонт ходової, реставрація передніх сидінь і т.д.

- фото-відео оператор...фото треба робити якісною професійною камерою, відео так само, і робитись це повинно на протязі всієї зустрічі. Загальна фотка в кінці зустрчі це мало.

- "культурна програма" - вчора на зустрічі я скурив не мало цигарок, бо крім кави не було більше до чого вчіпитися, отже пропоную до кожної зустрічі готуватися ретельніше: шоб було шо пожувати, і попити, подивитись.....

- виїзд - під час, або після культурної програми і спілкування по темі, пропоную робити символічний виїзд по вибраному одноголосно маршруту, щоб так би мовити: вийти за рамки домашньої зустрічі і дати місту про себе знати.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Це все потрібно для того щоб зацікавити більше людей до нашої спільноти. Також закликаю учасників львівського клубу бути активними, популяризувати клуб: розповсюджувати інформацію про наші мироприємства серед явних чи перспективних масквчєводів; застосовуючи символіку, адреси соцмереж, форум повідомляти про існування і розвиток клубу...

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нагадую. Ця тема створена для того щоб обговорювати, пропонувати, висловлювати, брати активну участь в організації. Від глобального до самого примітивного, наприклад: давайте на наступній зустрічі вибудуєм з машин велику букву "М" і сфоткаєм з висоти....і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Нагадую. Ця тема створена для того щоб обговорювати, пропонувати, висловлювати, брати активну участь в організації. Від глобального до самого примітивного, наприклад: давайте на наступній зустрічі вибудуєм з машин велику букву "М" і сфоткаєм з висоти....і т.п.

вкусне пиво було,та остап ?))))
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

вкусне пиво було,та остап ?))))

Здоров троль Олег. :crazy: Пиво було файне.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

ну шо на вулиці грудень, що всі в гаражі засіли? ану повилазили. Требую зустрічі )

То шо писав остап: крім кофе нуно конфети і канапки + чай. Збори не на 6 годину то вже глупа ніч. Треба раніше. Якшо засиджуємося до пізна то потрібно десь місце дислокації.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Увага! Планується автопробіг по рідному місту на підтримку майдану у найближчі дні, маршрут поки що не визначений, час та дата ще неузгоджені, враховуєм побажання всіх небайдужих! Якщо немає символіки-взяти когось з прапором до себе і вйо. Чекаю Ваших пропозицій.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 4 тижні потому...
  • 2 тижні потому...

Не будьте байдужими.

маю Вконтакті групу. 241 особа. більшість зі Львова. якщо треба можу розіслати запрошення. але прийдуть як глядачі. бо Москвичів майже немають(. як така ідея????

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Дякую всім хто долучився, пробіг був чудовий. Не переживайте, я впевнений - нас буде більше.  Отто, молодець шо приїхав.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

фотки закинув в ВК....

я 10 днів назат став власником ще одної своєї давньої мрії купив заз 968 м)

правда на ній ледве додому заїхав( треба буде ремонтувати) :phil:

http://vk.com/album120286125_188263510

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

 

http://pixs.ru/showi...75_10919730.jpg

друзі нині я знову зайнався своїм чудом)хах
тільки от думаю чи варити і красити його і хто таким займався підкажіть скільки вийде це задоволеня? 

 

заміна двигуна невдала.......в мене був непоганий двигун але я його трішки обморозив але він ще був на ходу. А я купив свого з ще одним двигуном колишній власник сказав, що він його зробив! І я з друзями вирішив переставити так як думав що це буде краще. махались 2-3дні ну ще правда день щоб запчастини докупити. Поставили ми 2 мотор , потягали, завели, трошки поробив, з`їв 5 літрів на 10хв. Вода з під головки строєю лилась, компресія дуже слабенька, здаеться що головка прогнила, і свєчі які з нього вікрутили були заржавілі(((( Я чуть з нервів невивіз на злом....

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Олег, створи гараж, тут багато бувалих москвичеводів-порадять, розкажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...