Перейти до вмісту

Хто організовував зустрічі у Львові


Остап

Recommended Posts

  • 2 тижні потому...
  • Відповіді 182
  • Створено
  • Остання відповідь

Найкращі автори в цій темі

Короткий звіт.

Було 3! мосіків - печально але є що є.

Місце зустрічі аеропорт Львів - як на мене вдале місце.

Фото

post-16587-0-31805500-1378706574_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

буду розбирати, в мене накрився або міст або коробка ) в мене в темі буде прогрес описаний ) так шо keep posted.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Сьогодні хотів поміняти прокладку піддону. Відкрутив його, і виявилось, шо я його не можу зняти :)) Заважав кожух щеплення.

Карочє, зняв кардан, коробку, відвіз до майстра - завтра з ним буду робити профілактику шоб не текла. Встановлював вижимний підшипник. Завтра ше буду знімати тяги рульові, шоб витягнути піддон.

Всі пальці тяги розбиті, тож я вирішив їх замінити заодно.

КРОВ З НОСА треба рольові тяги в нормальному стані, шоб завтра їх поставити, бо в суботу вже мушу встановити коробку.

...ше завтра поміняю діафрагмові прокладки бензонасоса - бензин попадав в масло... Масло купив нове.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

ужос )

якшо будеш мати час в суботу то заъжай до мене, поставим тобі безконтактне, буде батько він поможе )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Я ше не маю безконтактного...........сьогодні тягну машину без трансмісії,з відкрученим піддоном в гараж де гак і яма.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

співчуваю, а ми найшли причину блокування моста (відкрутилася гайка, шоб їй не добре було )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

співчуваю, а ми найшли причину блокування моста (відкрутилася гайка, шоб їй не добре було )

а у твого дивлюся жосткий енурез :)

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

співчуваю, а ми найшли причину блокування моста (відкрутилася гайка, шоб їй не добре було )

В мене, як шо не помиляюсь, два відкрутилось...два попустилось. Поїхали на Зелену вулицю - купили інший редуктор,привезли, поставили-гудить більше ніж мій,та ше й тяговий. Вернули назад. Поставили знову мій,але перед тим як приєднати до моста, майстер попросверлював в головках болтів отвори і сталевим дротом їх всіх законтролив. Можеш теж так зробити якшо все ціле і непошкоджене.
Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

в мене відкрутилася гайка яке скручує все в редукторі, шоб її правильно закріпити край гайки потрібно загнути в паз, по іншому нікак. Відносно гудіння, подивися чи твій міст є соосним з КПП, в мене із-за того шо стоять ресори на 8 листів хвіст моста дивився вниз, на вихідних поправили ситуацію, тепер все нормально вроді )

а у твого дивлюся жосткий енурез :)

то 408 двигло їжджу на ньому поки вирішую критичні задачі, кстаті там енурез був і з моста (пофіксив).

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Пропоную визначитись з датою жовтневої зустрічі львівських. :cap:

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Не вопрос -любые выходные

Прохання до тебе: закинути викладене вище зображення в групу http://vk.com/club56707339 і активно,по можливості звісно, посидіти там на протязі тих двох тижнів, шоб розкрутити групу і зустріч. Можливо зацікавляться і додадуться нові люди.

Також вище викладене зображення я роздрукую в виді флаєрів і бачивши при нагоді москвич у ЛЬвові, буду ними повідомляти про зустріч, групу в ВК і форум звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

Коли москлкар твій зможе тебе привезти в аеропорт?

сьогодні витягнули старе двигло і закинули нове )

Посилання на коментар
Поділитись на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтесь для отримання акаунту. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×
×
  • Створити...